Geen testers vandaag denk ik? Hopelijk gaat de lijst mooi roze kleuren. De maand is.pas 2 dagen oud en nu al 4 zwangere
waarshijnlijk heb je ingevuld dat je eggwihite of watery afscheiding hebt, en dat zie je voornamelijk in je vruchtbare periode, en als je vruchtbaar bent geeft FF dus een groen vierkantje. alleen heb jij zo te zien je eisprong al gehad..
Ik heb mij weten te beheersen, wilde vanmorgen testen. Kleine week voor nod, ben trots haha. Wil zaterdag gaan testen.
Goedemorgen dames, @werveltje leuk!! Je komt hem hier toch wel showen? Die mooie digitest Nou ik stond vanmorgen op en was binnen no-time spuugmisselijk Net even gegeten en nu zakt het!!
Sow toch nog wat testers geweest zie ik, jammer dat er geen roze bij zijn gekomen. Ik nog steeds steekjes in onderbuik, maar niet continu. Af en toe alleen, ben benieuwd.
Nou Klein! Ik dus ook!! 11dpo. Test blijft negatief. Jij al getest Klein? Is er dan toch nog hoop? Als je misselijk bent door zw dan zou je toch positief moeten testen? Hcg veroorzaakt toch de misselijkheid dan?
Dank je wel voor het welkom heten. Soms als weer ongi ben geworden of een negatieve test heb gehad denk ik heel even 'oh jee ik ben ook al 34 misschien wel wat oud'. Ben dan blij te lezen dat ik absoluut niet de enige ben die wat later aan de kinderwens is begonnen.
Ik heb voorgenomen na een paar nega testen dat ik vandaag afwacht! Misschien morge testen. Vandaag is mijn nod. Hopen dat de heel klein beetje bruine afscheiding van gistermiddag weg blijft! Alle nega testers, sterkte en op naar de volgende ronde! De gyn zei gister dat mensen na een half jaar in onrust raakte maar 6 à 12 maanden vond hij normaal. De rest die eerder zijn zijn uitzonderingen!