Halli lieve dames ik ben zo blij vanmiddag positief getest met 2voor5 lichte streep maar streep is streep morgenvroeg nog maar een manlief weet het nog niet geef hem morgenvroeg de betere versie maar wou het even delen ik voelde al dat er wat anders was al vanaf zaterdag (innesteldag ) steekjes heel erg moe kom mijn bed niet ....nu al erg he kan niet wachten op morgen maar wanneer vertel je het je kindje van 7 dat hij grote broer word????
Woohoo! Gefeliciteerd! Je geeft ons hoop in bange dagen haha, het kan dus wel al te zien zijn met vroege testen .
Dank je en ja het kan geloofde het echt na 10 min pas iedere keer kijken in hwt lucht houden negatief foto gemaakt en ja het was toch echt
Super zeg, gefeliciteerd! Zou voor ons ook een leuk cadeautje voor moederdag zijn als het deze ronde raak zou zijn. Hebben het van onze eerste verteld op vaderdag.
Inderdaad lovelyme, een positieve test zou voor ons allemaal een mooi Moederdag cadeau zijn. Jij hebt em in ieder geval vast mamie82. Gefeliciteerd!
Zeker weten!! Maar zie dat jij 4 dagen overtijd bent of klopt je banner niet? * Heb net even gekeken wat jij gepost had in andere topics maar spannend hoor! Hopelijk heb je morgen een positieve test! Ik duim voor je!)
Gefeliciteerd Ik ook 4 dagen voor NOD getest, ik dacht dat ie wit was, maar achteraf dus niet, zag ik wel een streepje, toen 2 dagen voor NOD nog duidelijkere streep en op NOD helemaal
Duurde bij mij ook wel even hoir ik dacht eerst dat het niet raak was en bleef kijken en ineens was er een heel licht streepje gefeliciteerd mama