@ Liesje, jeeee toch getest en ik zie het streepje op de laptop!! Zonder te kantelen, te turen of moeilijk te doen, dus ik ga je mooi wel feliciteren, GEFELICITEERD!!! En een CB doet het nu ook al trouwens! @ Mgbk en dido, dikke knuffels voor jullie, het is soms ook niet makkelijk he! @ Hier, pfffffff mijn god...... dilan heeft net zijn beker met sap op een bordje overgegooid en nu zit ie het in zijn haren te smeren die nu helemaal recht overeind staan Kan ml hem zo nog in bad doen voordat ie naar bed gaat hahaha!
@lizzie wat een takkewijf is dat zeg :x Waar is het verzamelen voor de knokploeg? Lizzie misschien moet je het eens recht in haar gezicht gooien dat je er al genoeg pijn van hebt en dat je haar daar niet bij nodig hebt. Even shockeren. @liesje ik lijk iets te zien, maar het is nou ook weer niet dat ik m met mijn ogen dicht zie...Voorzichtig gefeliciteerd. Morgen een duidelijkere graag @mgbk het hakt er toch ook wel in? Ik moet gewoon veel aan je denken.
Ja hoor schoonzussen zijn ook zeker gratis aan te melden! Verzamelen by mij thuis! Met taart van Lizzie! Idd wat bouwjaar zegt. Ik zou ook een gesprek met haar aan gaan en dan flink de waarheid zeggen, flink shockeren! Waar haalt ze het gore lef vandaan om met het meest pijnlijke te gaan schermen? Grrr ik zie nu al paars van boosheid! Dank jullie wel vd steun. En ja hoor ik ben en blijf voor iedereen superblij! Maar soms is de confrontatie ff lastig omdat je zelf ook zo graag wilt. Maar het kaarsje brandt nog steeds voor iedereen hier!
@toeter ja hoor zeker verbetering. ..geen pijn meer Morgen de hechtingen eruit $) en dan ander gips net loopschoenheel charmant Beetje bang want hechting en zitten echt helemaal vast in me huid ik zou nu niet weten hoe ze die eruit halen maar ik ben bang dat het geen pretje is Hahahahaha ik heb dat zovaak dat ze meteen vanaf de eettafel in bad gaan met vla en spaghetti in hun haar
+1 mgbk ik hoop voor jou ook snel op een nieuw begin en dat alles snel voor je achter de rug is! haha losje,..jij kan je krukken gebruiken, en die komen erg hard aan (auw)
@Bouwjaar, heel goed gezegd! Kaats de bal gewoon terug. Lizzie, dit soort mensen is gewoon te dom :x En anders knok ik wel even mee @Mbgk, ook een dikke knuffel voor jou. Fijn om even een teken van leven te zien. En het is niet meer dan logisch dat je soms wat afstand neemt. @Lies, voorzichtig gefeliciteerd Over een paar dagen vast een knaller! @Manouk, en het weer is niet zo verkeerd voor een vakantie. Laat de zomer maar komen @Losje, fijn dat je geen pijn meer hebt en hopelijk valt het met de hechtingen mee. Hier ben ik lekker de koffers aan het pakken voor zaterdag..... en ik heb onze trouwdatum geregeld! 22 juli trouwen we in hele kleine kring en gaan dan gezellig met het kleine clubje lunchen. 26 juni gaan we al in ondertrouw
dan duim ik morgen voor je losje.. ja meestal groeien die er een beetje in he..hun weten vast wel hoe ze dat moeten doen
He lieve meiden, twee drukke werkdagen gehad, niet alles terug gelezen maar haak hier ff in! Lies, dat is een streep hoor meid! Gefeliciteerd! Mgbk & Dido, dikke knuffel voor jullie! Stoere, dappere vrouwen zijn jullie! Knokken, wanneer gaan we? Heb ook nog wel wat opgekropte agressie in me. En tegen een taartje zeg ik sowieso geen nee. Wat duurt dat wachten op Lov lang hé. Zere duimen van het draaien!
Wanneer komt lov terug ook al weer? Ja ika we wachten je kaartje af Ja me kruk heb ze wel eens onder haar kontje gehaddan zei ze "niet doen mama"
Normaal zie ik het juist nooit op het negatief maar deze is inderdaad wel heel duidelijk! Jeetje meiden, wat veel roze ineens Leuk leuk!
Losje oeiii pijnlijk. Ik kan echt niet tegen dat soort dingen. Veel sterkte morgen. Hoop dat je gauw weer wat mobieler bent. Ika wat super dat jullie een datum geprikt hebben. Ik wil ook heel graag trouwen! Eerst nog even sparen hihi. Heerlijk zaterdag op vakantie Wij gaan zondag, wel maar 5 dagen. Even lekker vd zon genieten!
Lies. Ik zie nu op de computer ook zeker een roze streepje!!! GEFELICITEERD!!! Meiden taart hebben we zat. Wat willen de dames? Monchou, mokka, appel, aarbeienbavaroise, chocoladebavaroise and so on. Alle gekheid op een stokje. Ik ga morgen gewoon op een aardige rustige toon haar vertellen wat ik er van vind en dat er dingen moeten veranderen want zo kunnen we niet samen werken. Maar goed, genoeg over haar. Zou ik morgen ook een testje wagen of zal ik wachten tot zondag?? Al denk ik wel dat ik de rozestreepjesregen ga doorbreken
Nee Lizzie, jij laat het gewoon nog harder regenen met roze streepjes Er was hier toch een maandverband- en tamponverbod ingesteld