Allemaal genoten van koninginnedag? Ik wil ook borstvoeding gaan geven, zie wel of en hoe lang dat lukt. Over een uurtje op controle bij de vk. Maar alles is denk wel goed. Voel onze kleine man elke dag. Gister zelfs aan mn hand toen mn hand op mn buik lag. Was helaas eenmalig dus vl kon het helaas niet voelen. Mn buik begint hier ook hard te groeien. Zal volgende week als ik 20 weken heb bereikt wel weer een foto uploaden.
wat fijn dat bij degene die pas 20 weken echo hebben gehad dat alles goed was. kelly90 gezellig dat je ook mee komt kletsen spitsmuis fijn dat deze zwangerschap beter gaat dan de vorige houden zo mooi buikkie mich18 balen zeg dat je, je zo rot voelt ook jammer dat je vriend zich zo gedraagt stieken stappen zonder wat tegen je te zeggen zal ik ook niet leuk vinden als mijn man dat deed.. gelukkig ben je inmiddels bijgekomen ik vind de tijd ook echt snel gaan. Ik ben van plan om eerst borstvoeding te geven en als ik weer aan t werk ga over te gaan op flesvoeding. kelmel ja leuk he dat shoppen kom nu vaker thuis met wat voor de kleine dan waar ik eigenlijk de stad voor in ging Leuk he de kleine voelen soms op de meest onverwachtse momenten denise1605 mooie buikfoto veratje wat fijn dat alles goed was en dat je geslaagd bent voor je opleiding. Wat een nare schoonouders heb je zeg.. dat je niet eens daar mag douchen en dat ze zich wel overal mee bemoeien verschrikkelijk... cjjm leuke buikfoto weer goed gegroeid Hier Vandaag rot geschrokken. Gisterenavond had ik buikpijn en vannacht bleef dat een beetje aanhouden. Vanochtend nog steeds naar gevoel maar dacht ga toch maar werken. Toen ik naar t toilet ging op t werk had ik oudbloed verloren en ook wat oude stolsels werd helemaal naar van. VK gebeld kon gelijk komen voor echo. Was zo bang ook omdat ik nog steeds buikpijn had. Op de echo was gelukkig alles goedMet de baarmoeder,placenta,baby niks aan de hand gelukkig. Het kon zijn dat er een adertje is geknapt of dat ik een blaasontsteking heb,daarvan kan de baarmoeder blijkbaar ook geëriteerd van raken. Moet rustig aan doen gelukkig heb ik vrij gekregen morgen van t werk zodat ik nu al vakantie heb.
o wat zal je geschrokken zijn xlady gelukkig is alles goed. vandaag voor controle geweest in het zh, alles gaat goed gelukkig is mijn bloeddruk niet zo hoog meer 120 / 80. en ook weer het hartje gehoord.
Xlady, wat schrikken! Gelukkig gaat alles goed met jou en de kleine! Pegece, blijft mooi he? Het geluid van het kloppend hartje! Ik wil ook borstvoeding proberen.
Bij de vk was alles goed. Mn buik groeit goed op schema. Wel weer ietsjes afgevallen, 1 kilo deze keer. Hartje was meteen heel duidelijk te horen net als zn gespring en gedraaid. bloeddruk was wel ietsjes hoger maar niks om me zorgen over te maken. Dus waren weer helemaal goed gekeurd:-D Nummer van bekkenfysio meegekregen omdat de rugpijn wss toch van mn bekken afkomt dus die moeten we van de week toch maar even bellen.
Hoi meiden, vanochtend de 20 weken echo gehad in het ziekenhuis in utrecht !! waren eerst verkeerd want we waren in het Umc zelf maar we moesten naar het wkz (willemina kinder ziekenhuis ) wisten wij veel?? hahah maar goed we waren nog ruim optijd dus dat was goed.... toen waren we aan de beurt voor de echo was zenuwachtig pff.. wat als er iets niet goed is aan het kindje en dan ?? maar gelukkig hoefde we daar niet lang voor na te denken want alles is goed met de kleine vent Helemaal gezond en wel!!. zo bijzonder dat dat uit een eicel en zaadcel komt zetten heeeel apart ! maar we zijn HELEMAAL BLIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
hopeandfait fijn dat alles goed gaat met jullie kleine man. ik kijk ook erg uit naar de 20 weken echo daat moeten we nog 2 weken wachten.
Hope & Faith, fijn dat het allemaal goed gaat met jullie kleine mannetje! Kelmel, succes bij de Fysio. Xlady, wat zul jij geschrokken zijn geweest zeg! Ik zal weer mooie buikjes voorbij komen! Wij zijn de afgelopen weken aan de babykamer bezig geweest, alleen nog gordijnen, en dan zijn we eigenlijk klaar. Althans.. ik moet nog babywasjes gaan draaien, maar daar wil ik nog wel een week of 10 mee wachten. Ik heb nog steeds flink last van mijn buik, dat zal de rest van de zwangerschap wel blijven ben ik bang. Mijn buikje van vandaag
Hopeandfaith, wat fijn dat het goed gaat met jullie manneke! Kelmel, heb jij altijd rugpijn? Ik heb het wanneer ik veel gelopen heb. De verloskundige heeft me het nummer van een manueeltherapeut gegeven, voor wanneer de rugpijn aanhoudt. Ik ben benieuwd wat de fysio zegt. Leona, wat een mooie ronde buik! Waar heb je last precies last van?
Mooi buikje meid!! Ga straks ook maar eens iets uplaoden.. En wat doen jullie met geboortekaartjes? Al bezig uitzoeken? Wij krijgen een fotoshoot en wilde daarvan het geboortekaartje maken met onze zoon erop die de naam aankondigt.. Maar doordat dat pas in augustus is begin ik hem te knijpen.. Ben zo'n tante van snel regelen! haha.. Verder nog niet begonnen aan de babykamer.. die is zo goed als af.. Alleen ga ik er zelf woezel en pip op schilderen.. en een muur word deze keer een andere kleur blauw Maar moet even wachten tot we het kamertje van mijn zoontje gekocht hebben.. want die gaat dan over na de grotere kamer Deze krijgt ook een blauwe muur hihi.. Het geboortebord maak ik zelf.. Althans het hout word voor mij gemaakt maar de decoratie etc.. Doe ik helemaal zelf.. dus ben benieuwd wanneer mijn moeders vriend er mee klaar is!! Ben wel blij dat ik nog op school zit.. want dan heb ik over ik denk 6 weken al schoolvakantie hihi dus lekker vroeg met 'verlof' 20 weekjes vandaag! Fijn dat jullie ook borstvoeding gaan doen of gaan proberen! Ikke ook weer!
Mooie buiken meiden! smitje, ik heb het elke dag wel maar als ik gewerkt heb ofzo is het erger. ik moet dan perse op mn zij gaan liggen anders kom ik echt niet meer omhoog. heb 6 jaar terug ook zulke rugpijn gehad precies op dezelfde plek en dat kwam toen van mn bekken af vandaar dat ze toch even willen onderzoeken wat het nu precies is.
Mich, zo te lezen ben je creatief! Leuk dat je zelf gaat decoreren. Is Woezel en Pip ook het thema voor het geboortebord? En ja, wij zijn al bezig geweest met de geboortekaartjes en zijn er ook al uit. We hebben ons kaartje gevonden bij kaartje2go. Kelmel, ai, dat klinkt erg vervelend! Hopelijk kan de fysio snel iets voor je betekenen.
Wat een lief buikje smitje!! Nee, het word een giraf.. Een hele aparte vond ik toch wat specialer hihi
Smitje mooi buikje! Geboortekaartjes: Ik heb al wat op het oog, maar ik zat even flink te balen vorige week, we hebben maa r40 kaartjes nodig, kaartje was ook neit zo belachelijk duur, maar met de drukkosten zou het spontaan een dikke 150,- gaan kosten, bijna 100,- aan drukkosten! Dus ik wil nog even verder gaan kijken. Of ik het bij andere drukkerijen voor minder gedaan krijg. Geboortebord: Het is de bedoeling dat mijn man die gaat maken, is de eerste keer dat we dat ook kunnen doen, dus hoe dan ook komt hier een bord. Mijn man is dol op M.arsupilami dus wie weet word het dat. Ik vind zelf zo'n aannemersbord geweldig, maar mijn man absoluut niet! Smitje, ik heb sinds ik 12 weken ben continu buikpijn, ene keer van harde buiken, andere keer van de Bekkeninstabiliteit, en mijn banden, groeipijn. Ik ben onlangs daarvoor 's avonds naar het ziekenhuis geweest maar ze kunnen er niets aan doen zeggen ze. De ene dag gaat het beter als de andere dag. Om eerlijk te zijn: Ik schrok van mijn buik.. Ik ben pas op de helft! Wat voor toeter moet ik op het eind hebben?! Ik weet nog dat bij mijn zoon de positietruitjes onder niet meer aansloten, en dat de naden totaal niet netjes meer over mijn zij liepen.... Ik ben benieuwd!
ik heb wel rond gekeken voor geboorte kaartje maar nog niet echt iets gevonden, binnenkort er toch maar eens echt naar gaan kijken. een geboorte bord lijkt me wel leuk misschien zetten we er wel een neer. fijn weekend allemaal.
Smitje, bij mijn dochter liep ik op mijn pumps het ziekenhuis in om een keizersnede te krijgen, maar had ik ook wel wat last van mijn buik, beduidend minder als nu. Bij mijn zoon heb ik tot ongeveer 30 weken op mijn pumps kunnen lopen, en toen kreeg ik wat last van mijn benen, rug, en wat meer last van mijn buik.. Inmiddels heb ik sinds de 12weken mijn pumps opgeborgen en heb ik continu last. Ik ben nu 20 weken... ik zit nu ongeveer op de helft, en ik heb nog even te gaan, maar het komt wel goed. Gewoon alles met mate doen