dan heb je hele korte piek gehad meid!!! dan komt je ei ws vandaag! nog 1 keer klussen en dan op de eeuwige wachtbank! Jeeej nou kan me voorstellen dat alles eruit komt. Nou ik gun het je van harte na 16 mnd dat jullie deze maand een mooie positieve test in handen hebben Ga duimen voor je
Thanx Smiley!! Ik kan een piek gehad hebben tussen cd 13, 14 uur smiddags en gisterenavond (cd14) 17.30 uur. Ik test 1 x per dag mits hij bijna positief is, dan test ik die dag nog een keer. Ik wacht even mijn temp van morgenvroeg af anders test ik morgen om 13 uur nogmaals. Bijna op die eeuwige wachtbank ja.... EEUWIG lijkt die steeds te duren haha. Ja het is al de 3e dit jaar die ik goed ken en per ongeluk zwanger is... life sucks sometimes... maar ja we dealen er maar mee.. onze tijd komt ook nog wel
Dat is waar ook mischien dat je begin net heb gemist maar maakt niet uit je LH piek het einde die heb je gevonden Ik tempte niet erbij. voor jou idd handig om zo je ei te spotten! Pcies jullie tijd komt en hoop heeel snel! p.s ik testte 12.00 uur bijna positief en 2 uur erna positief tot 10 uur smorgens erna negatief dus voor mij was het makkelijke rekenen hoelang ik me piek had!
Hmmm... ik vind mijn temp van vanmorgen niet overtuigend gestegen. Namelijk maar 0.1... Zou ik mijn ei vandaag pas krijgen dan? Bah, word weer zo'n onzekere cyclus.... straks maar weer een ovutest doen. Misschien was die van eergisteren nog niet positief genoeg?