Mag de vlag wel uit op ZONDAG 5 mei?

Discussie in 'De lounge' gestart door Panda1, 5 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Ik haal de vlag binnen voor zonsondergang maar ik heb hem 's ochtends al uitgehangen gisteren. Waarom? De rest van de dag waren we weg, maar wilde wel laten zien dat we erbij stilstonden.

    En nu hangt de vlag dus weer voluit, had er eigenlijk ook niet bij stilgestaan dat het zondag is, omdat het anders inderdaad op een andere dag kan vallen. Maar ik zie dat dat geldt voor gebeurtenissen waarbij wij de vlag toch niet uithangen (verjaardag koninklijk huis e.d.)
     
  2. ma1

    ma1 Fanatiek lid

    14 mrt 2010
    1.211
    0
    0
    Hier hangt de vlag
     
  3. Islah

    Islah Niet meer actief

    En als je niet vlagt zoals het hoort, wat zijn dan de consequenties? Een boete?
     
  4. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Steken ze je vlag in de fik :D:p
     
  5. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Als ze lullig willen doen wel..;) Bij ons in de straat (en eigenlijk de hele wijk) hing gister de vlag bijna bij iedereen vanaf 's morgens vroeg al uit. Ik vind het vele malen belangrijker dat mensen eraan denken en niet 'wanneer' een vlag mag hangen. Onzin bureaucratie, maar goed, het is nu eenmaal zo.

    Overigens: de vlaggen hangen hier regelmatig ook met verjaardagen, wat niet mag. Als je bij ons door de wijk loopt, tref je minstens 5 verspreid. Wij doen er ook aan mee, maar zijn hiervoor nooit eerder bekeurd. Wat wonderlijk is, want er rijd (preventief ivm met de vele inbraken) hier heel veel politie door de wijk. Dus blijkbaar geen issue voor de politie ;)
     
  6. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Tot zonsondergang;)
     
  7. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.272
    6.801
    113
    Nee particulieren kunnen geen boete krijgen...ze worden wel gevraagd om zich zoveel mogelijk aan het protocol te houden maar dat hoeft niet perse
     
  8. Bri

    Bri Niet meer actief

    Inderdaad. Het vlagprotocol geldt alleen 'verplicht' voor overheidsgebouwen. Burgers mogen met hun vlag doen wat ze willen. Maar ik denk: áls je dan wilt vlaggen, doe het dan zoals het hoort.
     

Deel Deze Pagina