Ze is hem dat helemaal niet verplicht en hij hoeft het (in eerste instantie) ook helemaal niet te weten. Dat is aan TS om dit te bepalen. Ik begrijp nog steeds niet hoe alle moraalridders dit soort waardeloze adviezen toch iedere keer uit hun strot krijgen. Hetzelfde als de opmerking van medinalil. Fijn om te weten dat jullie in een droomwereld leven waar noooooooit iets verkeerd gaat en iedereen keiharde principes heeft waar hij/zij nooit overeen stapt, maar helaas is dat in de "echte" wereld niet zo. Ik denk dat wat meer mensen hier eens over dit spreekwoord moeten gaan nadenken: Daar zit heel veel wijsheid in.
Verliefd worden op een ander, 2 x bewust vreemdgaan rondom je eisprong, bewust een kind willen met je vriend terwijl je relatie dood bloed.. sorry dat zijn voor mij geen dingen die per ongeluk gebeuren.. Zijn allemaal dingen waar je zelf de hand in hebt.. Geen enkel leven is perfect nee.. maar je kan het ook bewust naar de k.lote helpen.. Ik vind het wel heel erg sneu voor het kindje, als dit de basis is van zijn / haar jeugd dan beloofd dat wat voor de toekomst..
Ik ben wel een beetje voor een slotje. TS heeft NIETS aan een heleboel mensen hier. Om depressief van te worden zeg. @TS ik denk dat je de enige juiste beslissing genomen hebt en dat je nu kunt proberen om te gaan genieten van je zwangerschap. Het zal altijd wel een beetje in je achterhoofd blijven plakken en waarschijnlijk slaak je een opgeluchte zucht als hij/zij geboren is.
Ik moet zeggen dat het me redelijk lukt het allemaal een beetje achter me te laten, voor zover mogelijk. Ik ben nu 16 weken, mn buik begint een beetje te groeien, iedereen in m'n omgeving weet nu dat ik zwanger ben, en ja.. veel veranderen doe ik niet aan de situatie als ik mezelf gek loop te maken. Met die jongen heb ik 0,0 contact meer, en daar ben ik blij om ook.. Ik concentreer me nu volledig op m'n kindje en relatie. De combinatietest ging heel goed; een kans van 1 op 15000 op syndroom van down, en hoeveel ze eerst op een conceptiedatum van 26 jan zaten, kwam hij nu geloof ik op 22/23 januari uit. Bij lange na dus nog geen 11 of 13 januari, dus dat is heel fijn.. @Kim11; ik denk dat het inderdaad altijd wel in m'n achterhoofd zal blijven hangen, dat er ergens een kans van 1% o.i.d. is dat het fout zal aflopen, maar ik merk dat de gekke hormonen wat minder zijn geworden en ik wat realistischer na kan denken Maar zeker een opluchting als het moment eenmaal daar is!
Dat is fijn om te horen meid! Die onzekerheid zal denk ik altijd wel iets blijven zitten in je achterhoofd. Fijn dat het allemaal goed gaat met de baby. En straks lekker genieten met zijn 3en.
Valt mij echt tegen hoeveel Mensen er zó kortzichtig zijn.. Ts, ik ben blij voor je zwangerschap en hoop dat alles goed komt verder!
Is dat niet iets waar TS en haar vriend uit moeten komen? Lijkt wel of we allemaal relatietherapeuten zijn geworden. Iedereen maakt fouten, zij die zonder zonde zijn werpen de eerste steen.
Joh...er zijn al tientallen pagina's discussie en verwijten geweest. TS heeft haar besluit genomen. Met goedkomen wordt denk ik bedoeld dat ze met zijn 3en verder kunnen met hun leven. Het is aan ts hoe ze dat invult, niet aan ons.
Wat een beredenering van een pond worst. Dus het is 100% zeker van haar vriend dus agh wat maakt dat vreemdgaan dan nog uit?
Had een heel verhaal getypt en toen zag ik dat dit al ff geleden geplaatst is. Als jij vrede hebt met deze keuze. Dan moet je dt zelf weten
fouten maken we allemaal, de een groter dan de ander, iedereen mag zijn mening geven, hier wordt advies gevraagd, ze weet dat ze fout is geweest, maar zoals de meeste eigenlijk zeggen is: eerlijk zijn, maar wij kennen jouw vriend niet, misschien sta je idd op straat met een kind, maar misschien ook niet en komen jullie er samen uit. ik begrijp jou heel goed, ik zou het ook niet durven vertellen aan mijn man als ik het had gedaan, mijn advies aan jou is: als je een test zou laten doen, komt jouw vriend er achter, het is een risico voor jouw kindje, en het kost veel geld, stress nu is ook niet goed, dus zou ik toch maar eerlijk zijn, ik hoop dat je eruit komt en kan genieten van jouw zwangerschap. (zelf denk ik ook niet dat het van jouw minnaar is, jullie hebben het veilig gedaan) nogmaals iedereen maakt fouten!! ik denk wel dat je hebt geleerd van jouw fout. sterkte
Is dat aan jou? Nee. Is het jouwn relatie? Nee. Dus steek je neus dan ook niet in dingen waar geen advies word gevraagd. Ieder z'n relatie lost het op zijn/haar manier op. Al gaan ze uit elkaar dan weet ik zeker dat alles op z'n pootjes terecht komt. Hoe dan ook. En dat gun ik ts overigens ook! Kom op meis.. laat je niet gek maken hoor!
Iedereen maakt fouten ja, maar vreemdgaan sorry dat gaat echt te ver.. En omdat het kindje hoogst waarschijnlijk van haar vriend is, is het overbodig om te denken hoe iemand er mee kan leven met vreemdgaan? Wauw
Fijn om te horen dat je een goede uitslag hebt gehad! Lekker je eigen plan trekken en jij moet de keuzes maken waar je mee kunt leven