Thanks meiden! @mgbk Dat is nu wel een beetje lastig inderdaad. Ben vooral druk met mijn schouder afstaan aan hem dat het soms bezwaarlijk voelt om op hem te leunen. Hadden we maar zo'n mooi toverstafje hè...
Ik snap je helemaal. Dat je sterk wilt zijn voor hem, maar jij hebt ook steun nodig by jouw verdriet. Het is geven en nemen in een relatie, dus praat wel met m. Miss ziet hij jouw verdriet niet omdat jij zo stoer en sterk wil overkomen, dus dan kán hij er ook niet voor je zijn. Laat hem toe. Vraag om een schouder want die heb je echt nodig. Je kunt niet eeuwig sterk zijn!
Dido. Balen. Had zo'n goede hoop voor je. Knuffel en idd nieuwe kansen in een nieuwe ronde. Parel. Ohh ik hoop zo dat je gewoon zwanger bent. Je verdiend het!! Losje. Wat een mooie boomhut!! Kunnen ze lekker in spelen! Bankje is ook mooi. ( was ook van jou toch) Hier. Helemaal geen ongi gevoel. Mag nu wel gewoon komen.. Ben klaar voor een nieuwe kans. Dit is ook niks
Nou ik dacht ga een zw&k doen en een cb hoopte op 2-3 aangezien ik morgen pas 5 weken ben en dit kreeg ik en dan snap ik niet aangezien vrijdag mijn hcg op 268 stond hoe ik nu ineens 3+ krijg op de cb Bekijk bijlage 322901
Ikke bedoelde over 2 weken. Dat je een test vast mag hebben met 2 mooie strepen! Ik gun je het zo. Als ik lees da je maar 6 eitjes hebt gehad in zoveel maanden dan zeg ik altijd tegen mezelf dat ik niet mag zeuren. Nimme. Wat een knaller!!!!!! En een hele mooie met de cb. Zo schattig die schaapjes! Misschien heb je gewoon meer hcg aangemaakt. Of zit je net over de grens van de 3+.
Haha ik bloosde omdat je zei dat ik het verdient heb Ik heb ongeveer 9 eitjes gehad in die 6 keer dat wel (nu al 3 en de vorige keer 2 en dan alle andere keren 1)
@lies leuk die reacties @dido owh das mooi k*t Ben ik mee een en weet ik had soms ook gewoon ff geen zin in mensen die dan positief doen. Dan wil je gewoon even horen ja het is k*t. Punt. Eerst maar even de ruimte geven om te balen, en dan later jezelf weer bij elkaar rapen. @nimme die 1e test ploft bijna zo positief is en de CB is gewoon raar. Het is ook maar een indicatie. Hmmm ben ik ook wel benieuwd wat ie bij mij had gezegd vandaag. Nouja nu teveel gedronken en ga ik m niet meer doen Ik had nog ff over mezelf zitten denken. Wat bij mij ook meehelpt is dat het warmer is en lekker weer. Dat werkt gewoon erg positief op m'n stemming. Vandaag ff lekker gereden en als je dan alle paardebloemen in de graskanten en de gekleurde bollenvelden zie, dan kan ik daar echt van genieten. Nav Lies haar opmerking dat ze steun wilde hebben als het nu misgaat, besloten mijn moeder het ook te vertellen. Ze reageerde net zo voorzichtig als ik het vertelde maar was wel blij voor me. Ik kan zelf gewoon nog niet blij zijn, ik ben eigenlijk net een beetje gewend aan het idee.
CB zei direct zwanger na 1 minuut en 1 minuut later 3+ Ach ben zo blij gun iedereen dit !!! Is een teken dat dit kleintje echt wel bij ons wil blijven <3
Ben blij voor je dat je het toch hebt durven vertellen , Dit kan ik nog niet en wil het nog niet dus zeker petje af! En ik heb gewoon gedronken hoor want heb veel gedaan en nog gegeten en erbij veel gedronken want heb zo'n dorst sinds ik zwanger ben ( meer dan ervoor).
Tja bij mij vragen mensen hoe het gaat nav van de ellende in januari en soms zelfs wat specifieker hoe de zaken er nu voor staan. En ik moet er nu een beetje omheen praten en voor mijn gevoel ben ik oneerlijk en daar ben ik ontzettend slecht in. Zaterdag na sport sprak ik nog ff iemand die zelf ook al en tijd bezig en tja dan zeg ik maar dat we op de iui-wachtlijst staan (wat wel zo is) en dat het afwachten is (en dat laatste klopt niet). Nou weet verder niemand het nog, maar met mijn mams heb ik een hele goede band en ze kan heel goed geheimen bewaren. Ze mag t zelfs mijn pa nog niet vertellen
Knap! Ben super emo als ik dat lees! Voel je je wat beter nu het bruinverlies is opgehouden? Ventje ook al wat aan het laten bezinken, praat hij erover met je? Parel, ik duim nog zltijd voor dubbel geluk! Lizzie, die schaapjes zijn mijn man en ik , hij is donker getint en ik bleekscheet
Tja elke keer op de wc is het weer spannend maar ik vind wel prettig dat dat bruinverlies weg is ja. En nu maar hopen dat ik t bloedverlies bij 7 weken van de vorige keer ook niet heb, want dat is ook niet goed voor je hart Ik zeg er af en toe wat over en had ook wel eerst besproken of hij het er mee eens was dat ik t mijn ma zou vertellen. Maar hij zag er geen probleem in. Ik denk dat de eerste stap nu eerst is een kloppend hartje en dan maar eens een goede termijn echo. Ik denk dat we daarna meer durven te plannen. Als ik termijnecho op dezelfde dag als ukkie zou krijgen is dat 2 juli (13.1 wk), is nog 58 dagen (heb een aftel-widget op mn foon)
@ Dido, ah nee... Heel veel sterkte meid en zoals je al zegt straks weer vol goede moed vooruit, hoewel dat niet altijd even makkelijk is. @ Nimme, dat zijn nog eens mooie testen zeg, knallers! @ Bouwjaar, knap van je dat je het je moeder hebt verteld. Ik ben meer zoals Nimme, durf het denk ik voorlopig ook nog niet. Hier, ik kan het nog niet geloven, echt niet. Zit maar steeds naar die testen te kijken maar het werkt niet. Wat een verschil met mijn reactie toen ik mijn allereerste positive test in mijn handen had met Alexander zeg, toen was ik letterlijk de hele dag op en neer aan het springen van geluk, ben nu toch heel wat voorzichtiger. Ik vind het zo jammer voor ons allemaal dat we niet meer op dezelfde onbezorgte manier van een positieve zwangerschapstest kunnen genieten.
Dat is dan idd.ook toeval van die datum en idd.stapje voor stapje !!! en welke widget heb je als ik vragen mag ,want heb er nog geen leuke gevonden....
Bouwjaar, wat fijn dat je moeder het weet.. En wat ben je een sterke vrouw Nimme, mooie testen!! Haha lief van je Liesje, ik denk dat, dat inderdaad een van de moeilijkste dingen is... Ik kan gelukkig heel goed met mijn moeder en schoonmoeder praten heb ik met I wel gemerkt, mijn schoonmoeder heeft 1 miskraam gehad voor ze mijn oudste schoonzus kreeg en heeft maar 1 eierstok en mijn moeder heeft 2 miskramen gehad tussen mij en mijn zusje... Dus ze snappen (helaas) ook wel hoe ik mij voel. Daarom snap ik ook niet dat mijn schoonzus der af keert van der moeder, want zij staat altijd klaar als je ergens mee zit, zelfs voor mij!! En ik heb toch absoluut geen goede band met hen, maar sinds ik in het ziekenhuis loop en die schoonzus niet meer in beeld is (nu ze weten hoe zij is!!) doen ze zoveel voor me Wij dachten over een week of 5 a 6 oom en tante te worden, maar worden over minder dan 3 weken al weer oom en tante..
De app heet 'DaysUntil' Je kan de grote en de kleur instellen. Zo heb ik verschillende aftel dingen: nog 3 dagen tot ik weer nieuw beltegoed enzo krijg en nog 523 dagen tot onze geplande trouwdag Thx maar zo voel ik me niet (altijd) @Parel nou wel fijn dat ze veel voor je doen. En met die s-zus blijft toch de meest rare fam-soap die ik tot nu toe gehoord heb geloof ik