hier word het juist erger met name aan de zijkant en tepels ook word het tepelhof super donker vorige zw schap lang niet zo erg na ruim 41 wkn en had er toen lang niet veel last van ze zijn ook stukke voller en dat met iets meer als 6 weken nu
Ik heb al vanalles gehad. In het begin vooral 's avonds een branderig gevoel aan de zijkant van mijn borsten. Later leken ze opeens heel erg zwaar, waardoor het heel veel zeer deed als ze bewogen na het uitdoen van mijn BH. Nu soms opeens steken in mijn tepels, ook als ik mijn BH aan heb... en gevoelige tepels.
ik heb nu ook flink last van mijn borsten..de rechter wel minder dan de linker. Mijn tepels kan ik gewoon niet aanraken en aan de zijkant en onderkant heel gevoelig en beetje pijnlijk ook. Ik zit nu 4 dagen voor NOD. Me borsten werden "pijnlijker" ongeveer 5 a 6 dagen na mijn eisprong. Ik merk wel dat ze met de dag gevoeliger worden. Ik weet dat ik er met Lana ook last van had. Ik weet nog heel goed dat ik door die pijn in mijn borsten erachter kwam dat ik zwanger was. Ik kan me alleen niet meer herinneren of dat voor of na mijn NOD was. Dus hopelijk ben ik nu weer zwanger Als ik ongesteld wordt heb ik niet zulke gevoelige en "pijnlijke"borsten. Nu overheerst het heel erg. Het is maar afwachten nu!!!
Ben ik weer Mijn borsten voelen nog steeds hetzelfde.. Wel heb ik af en toe een trekkerig gevoel in mijn onderbuik aan de rechterkant.. En af en toe een steek, heel apart gevoel.. Nog nooit gehad.. Vrijdag vierde mijn schoonvader zijn verjaardag en er werden gevulde eieren neergezet.. Zo ik werd er misselijk van.. Ben even naar de wc gelopen om op adem te komen.. Meestal vind ik het lekker maar werd meteen misselijk.. Ik heb gisteren.. Drie dagen voor NOD negatief getest met een sensitest.. Ik wacht nu gewoon tot dinsdag..
Pijn inmn borsten, ik kon niet eens op mn zij liggen. Of als ik s nachts moest plassen, boobies vasthouden, want van liggen naar staan auw,auw,auw Gelukkig nu helemaal over
Hoi, T lijkt bij mij net of ik weer in de pubertijd zit... Zo voelt het, echt van die " groeischijven"(zo noem ik t maar even)in mn borsten...net als toen ik een jaar of 13 was!
Ik had een week voor mijn NOD superstijve tepels. Ze waren ook heel erg gevoelig. Ze bleven (en blijven) de hele dag stijf. Verder ook vooral pijnlijke borsten aan de buitenzijdes. Daar zitten een paar grote melkklieren volgens de huisarts. Toen ik stopte met de pil, kreeg ik daar direct pijn. Ze zei toen dat het volle melkklieren waren (was een week voordat ik ongesteld moest worden). Je kunt ze ook voelen; harde bobbels in je borst.
Verschilt. Vorige week had ik vooral als ik mijn bh uit deed en ze even 'los' waren zeg maar! Nu atond ik op en doen ze meteen zeer bij iedere stap
Hi meiden, Ik zit ook in spanning hier had woe aaf/do ochtend ongi moeten worden maar heb woe aaf een heel klein beetje bloed verloren echt en paar druppels do idem dito terwijl dat ik normaal behoorlijk ongi ben. Heb klein beetje trekkende liezen en af en toe steekjes rond mn eierstokken en in mn onderbuik zo nu en dan zeurend gevoel in mn onderbuik... Vanochtend merkte ik ook dat ik echt dikke witte cremerige afscheiding had. Vorige week en begin van deze week was ik ook behoorlijk moe en heb voor mijn gevoel ook wat meer speeksel productie. Heb ook al een paar keer levendige dromen gehad.... Ga morgen denk ik maar een testje doen als mn ongi vandaag niet doorbreekt..... Ben al sinds eind oktober gestopt met de pil dus het zijn iig zeker geen ontpillings verschijnselen want daar had ik wel een beetje last van.
Nog voor mn nod; Onwijze steken in beide gehele borsten en tepels. Na mn nod tot nu: Gevoelige tepels Soms wat steken in borst (geen specifieke plek) Als er druk op komt te staan, zoals als ik op mn buik ga liggen in bed doet het onwijs pijn.
hallo ik had deze week erg gevoelige tepels ik ben 8 weken en 1 dag zwanger,maar nu is alles weg hahaha wel gevoelig maar dr aan komen kan alweer maandag mog je dr niet eens naar kijken of t deed al zeer,,ik maak me best ongerust ,verder geen kwaaltjes btje spierpijnachtig in mn buik ,,heb pas volgende week donderdag mn 1st echo,,dus ik haat wachten,,wil graag zien of het hartje klopt, we gaan er wel vanuit omdat ik geen bloed verlies of hele heftige buikpijn hebt,,dus nog even volhouden dan maar
Had ontzettende pijn aan de zijkanten. Dat had ik niet in de maanden dat ik gewoon ongesteld werd, toen deden vooral mijn tepels pijn.
A heel snel pijnlijke tepels, heb ik normaal wel als het heel koud is en ze samentrekken, maar nu in extreme mate. Is alleen maar erger geworden tijdens de zwangerschap, ben blij dat het weer wat warmer is buiten. Verder niks anders aan borsten.