Ik ben op zoek gegaan naar een luiertas. Ik heb nog even en dat is maar goed ook, als ik het zo zie. Wat zijn er veel lelijke luiertassen! En vaak ook allemaal zo vrouwelijk met roze en bloemetjes enzo! Ik was eigenlijk niet van plan om in mn eentje met de luiertas te lopen (tis net zo goed het kindje van mijn man), dus ik zoek er eigenlijk een waar hij ook mee over straat kan. Maar sjonge, wat is dat lastig! Wat hebben jullie voor tas en hoe lossen jullie dit op?
De bijbehorende tas van de kinderwagen (Stokke, babyblauw). Makkelijk te bevestigen aan de wagen en kan mijn vriend prima mee lopen hoor. Van de kruidvat (bambino) heb ik ook een zwarte staan die ik ooit goedkoop op de kop getikt heb, past dadelijk mooi bij de duowagen
Zelf één ontworpen bij simply colors, met de naam en woezel en pip erop. Kleur is legergroen, dus kan mijn vriend ook wel mee over straat.
Gewoon geen luiertas. Vonden we overbodig. Die twee luiers, het washandje en de extra verschoning pasten gemakkelijk in een plastic tasje, dat in de rugzak, draagdoek of buggy meekon.
Wij hebben een luiertas bijpassend bij onze wagen (joolz earth, elephant grey). Tis een beetje grijs/groene kleur zonder tierlantijntjes... Maar al hadden we een roze luiertas uitgezocht, mijn man maakt het niet veel uit. Hij loopt net zo lief met een roze tas! Moet ook eerlijk toegeven dat als ik een man zie lopen met een (bijvoorbeeld) roze luiertas en een heel schattig meisje in een wagen dat ik niet denk 'die man loopt voor gek met die tas'.
Ik.heb een luiertas van little company gekocht. Gewacht op een leuke aanbieding en toen pas gekocht. https://m.bol.com/nl/p/little-company-black-label-suede-luiertas-beige/9200000001527923/
Ik heb een lakroze luiertas. Had m overigens nooit mee, gooide gewoon wat spullen in m'n eigen tas. Mijn man maakte het echt niet uit wat voor tas er aan de wagen hing overigens.
Luiertas van de stokke... greymelange.... spijkerstofachtige print.. en we hebben een van samsonite een schildpad... manlief loopt gerust met beiden
Tribal Baby heeft inderdaad mooie stoere tassen. Wij hebben van Converse een laptoptas (de groene Retro Reporter) als luiertas in gebruik.
De mijne boeit het ook totaal niet welke kleur de luiertas heeft. Het maakt hem helemaal niks uit. Hier een knalrode luiertas van lief met Hollandse motiefjes (klompjes, de Nederlandse driekleur en een bloemetje).
gewone een ruime schoudertas kopen , kan ook! bij de v&d bijvoorbeeld. en daar doe je dan zelf een matje en etc in.
Ik had een mooie luiertas van oioi. Lichtblauw met donkerbruin, niks roze dus. Wel met grote bloemen. Mijn vriend liep er ook rustig mee rond hoor. Het was wel duidelijk dat het niet zijn handtasje was , dus hij had geen probleem met een tas met bloemen.
Ik heb deze bij de Prenatal gekocht, zeker geen 'alleen vrouwentas': Prenatal - verzorging - Verzorgingstassen - Prenatal - Prenatal Post verzorgingstas