heel veel succes.. hoop dat je nu onderhand je kindje in je armen hebt!! Ik heb hier niet echt voorweeen denk ik... Ik heb wel een stekend gevoel in onderbuik.. en volgens mij word ik ziek!! Verkouden, misselijk, niet fit voelen, moe zijn.. ik las ergens dat je juist voor de bevalling wel ft bent en nog van alles wilt doen enzo_? dan zal het bij mij vast nog wel even uitblijven hihi..
Jaaa tinkerbel! Als t goed is heb jij je kleine nu wel vast! Laat je nog even weten hoe en wat! Al je voorwerk is niet voor niks geweest meis!
WOW Tinkerbel, je zal nu wel aan het genieten en bijkomen zijn van je kleintje... Nu de rest van ons nog meiden... Ik heb wel rugpijn bij vlagen, vanmiddag naar de vk dus ben benieuwd wat ze gaat zeggen
Heel herkenbaar! Denk ook elke avond dat het wel gaat beginnen maar helaas... @ krissie88 een van de symptomen van een beginnende bevalling is ook je ziekig moe en niet lekker voelen dus wie weet @ Tinkerbel: hou ons op de hoogte!
Sunshine, hier ook sinds gisteren avond dat het rommeld maar niet doorzet... alweer... vanmorgen een beetje bloed verlies en moet straks na de gyn dus we wachten maar weer af.
@Moonymuppet, spannend he?! Wachten duurt dan heeeeeel lang... Uitzending gemist is ook wel bekeken inmiddels
@Shunshine81, ja is heeell spannend haha wil der nu zoooow graag bij me hebben!! hier ook al verschillende series maar gaan kijken.
Okee..dat wist ik niet! hopen dat t snel doorzet dan! thnx voor je antwoord en hopelijk gaan we hier allemaal snel bevallen!!
Zojuist controle gehad en heb al 1,5cm ontsluiting. Inderdaad dus rugweeen sinds zondagavond... Ben benieuwd wanneer het nu dan ECHT gaat beginnen... Succes meiden met de laatste loodjes/bevalling
hier net ook controle gehad en had een kleine opening, mocht ze voor vrijdag niet komen dan wordt ik vrijdag ingeleid
Hallo dames, Nou ik ben bevallen uiteindelijk om 8.57 pas nadat ik dus om 5.15 al 10 cm ontsluiting had dus heeft lang geduurd, ze was ook helemaal blauw en dit is gelukkig al wel wat afgezakt veder was wel gelijk alles goed met haar, zelf ben ik van binnenuit helemaal uitgescheurd en ze moesten mij in de ok onder ruggenprik hechten, lig nu ook nog in het zkh want ken amper bewegen en de katheter mag er nog niet uit want kan verlopig nog niet zelf plassen. Ze hebben mij veel te lang laten liggen en niet ingeknipt ofzo en aangezien ons meisje 53cm is en 4080gr weegt hadden ze dit wel moeten doen ze was veel te groot voor mij en ben ook niet eerder normaal bevallen want mijn zoontje is via kz geboren. Dus ziet er niet zo fijn uit daaronder zeg maar. Maar ben blij dat me meisje het wel goed doet en dat alles goed is met haar!!!!! Ons gezin is compleet gelukkig dus hoef nooit meer haha mocht ik toch kriebels krijgen.....ooit voor een 3de dan niet meer normaal bevallen dat krijgen ze niet meer voor elkaar bij mij dan eis ik gwoon een kz want dit is echt niet normaal wat er is gebeurt maarja kan het nu niet meer veranderen en ze zeggen dat alles goed komt van onder haha dus dat hopen we dan maar.
gefeliciteerd tinkerbell!! Wel ontzettend slecht van ze.. lekker uitrusten en bijkomen en genieten van je kleintje
Gefeliciteerd tinkerbel! Wat naar van je bevalling! Hopelijk heelt het snel en ben je snel weer op de been!
GEFELICITEERD Tinkerbell, wat een nare ervaring moet dat geweest zijn, pfff... Hopelijk mag je snel naar huis! Nu uitrusten en genieten van jullie kleine (nou ja) meid...
@Moony, hoe is het bij jou? Hier vanmiddag gestript. Had nog steeds 1,5cm ontsluiting en was nog niet helemaal rijp dus ze verwacht dat het niet helpt. Dan zondagochtend nog een keer.... Weeen beginnen nu te komen dus ben benieuwd of het door gaat zetten.
gefeliciteerd tinkelbell, vervelend dat je bevalling zo moest lopen maar gelukkig gaat verder alles goed met jullie..daar beneden hersteld het wel Andere dames met weeen succes met de bevalling! Monnymuppet, jij ook succes vandaag bij de inleiding!