Grote Kinderwens en er dit jaar voor gaan. Wie nog meer?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Sfeertje83, 3 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xeniatje

    xeniatje Bekend lid

    23 jan 2013
    996
    0
    0
    verpleegkundige
    klerken
    @ tebbie welkom op het wachtbankje ik ben er bijna vanaf ;)
     
  2. Momof3

    Momof3 Fanatiek lid

    5 dec 2011
    3.421
    1
    0
    Full time huismama
    Thuis
    Goeiemorgeennnnnn
     
  3. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Goeie morgen dames,

    Hoe gaat t met jullie?! Al wel weer wat dames op t wachtbankje hè ;) ik moet nog heel ff en dan kom ik er gezellig bij zitten!!! Klus deze ronde om de dag en wil deze week gewoon ff afmaken ;) dus nog 3 dagen te gaan :p Hihi merk ook dat manlief t prettiger vind dan zoals de vorige ronde 5 dagen achter elkaar!!!
    Maar zit ff ergens mee...voelen jullie je ei?! Ik namelijk heel goed maar vorige ronde was t links en sinds gister kreeg ik ineens heel EEG buikpijn aan de rechterkant zelfs met t klussen deed t pijn :S voelt heel raar alsof m'n eierstok los hangt :eek: echt n naar gevoel!! Maar nu had ik vannacht ook heel veel pijn op dezelfde plek en werd er vaak wakker van!! Kan je de aan de ene kant meer pijn hebben tijdens je ei dan aan de andere kant?! T neemt nu heel iets af...en zou ik dan nu m'n ei al gehad hebben dan?! Ik test en temp deze ronde niet dus ik weet t niet zo goed!!! Mja deze week nog ff klussen en dan weer op t wachtbankje...ik weet gelukkig ook niet zo goed wanner m'n NOD is maar wel ong en wil pas t wkend erna pas gaan testen als ik nog niet ongi ben want ik wordt altijd na 13 LF ongi!!! Ik heb geloof ik vrijdag 23/24 mei ofzo n etentje en als ik zaterdag nog niet ongi ben dan wil ik die zo dag wel gaan testen mar dan is m'n NOD ook allang geweest!! Ik kijk ook express niet op m'n app omdat ik die dag nit wel weten!! Had wel op NOD forum gezet maar weet t niet meer welke dag precies dus jah we zullen zien....hoop dat ik geen testdrang ga krijgen nu!! Afwachten dan maar!!!
     
  4. Momof3

    Momof3 Fanatiek lid

    5 dec 2011
    3.421
    1
    0
    Full time huismama
    Thuis
    @Rabia
    Ik voel mijn eisprong ALTIJD
    behalve nu want nu voel ik alles en denk bij alles dat het mn ei is of innesteling of weet ik t :p

    Bij mij is altijd goed te voelen of het links of rechts is. Voel het in de buurt van mijn heupbot. Echt beetje ongi pijn maar dan op 1 plek. Moet erg soms ook pijnstillers voor slilkken.
     
  5. xeniatje

    xeniatje Bekend lid

    23 jan 2013
    996
    0
    0
    verpleegkundige
    klerken
    @ rabia ik voel ook wel wanneer ik mijn eisprong heb niet supergoed hoor. ik denk weld at het kan dat je van de ene eierstok de eisprong beter voelt of vand e andere. Aami stek van je dat je alles zijn beloop laat gaan ik denk neit dat ik het zou kunnen. Ik ben nu ook gestopt met temperaturen.
    hier nog niet ongi met wel al krampen gehad dus denk dat ie er vlug zal zijn. en in de volgende ronde zal ik gewoon ook om de dag klussen denk ook dat het voor mijn ml toffer zal zijn en minder die druk zal hebben.
    vannamiddag naar de ha voor mijn knieën. hoop dat ie vind van waar de pijn komt :( maar eerst op mijn vrije dag nog een bijscholing van het werk gaan doen :(
     
  6. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    @mono jah ik voel ook altijd maar nu :eek: Pfff pijn niet normaal en echt aan rechterkant!!! Heb normaal ook ongi gevoel maar dit deed ook zo'n zeer...nu al bijna weg dus denk dat ik m'n ei heb gehad en toch maar vanavond nog ff n keer klussen eb dan weer om de dag ;) Hihi...zo kan ik m'n eitje toch niet missen toch?!

    @xeniatje jah je raakt idd onzeker van al die dingen als je t bijhoudt!!! En jah wie weet helpt t wel ;) hoop dat je ongi niet doorgaat zetten hoor ;) Hihi blijf hopen voor je!! En hopelijk vind de HA waar t vandaan komt!! Succes met je bijscholing ;)
     
  7. tebbie27

    tebbie27 Actief lid

    14 jan 2013
    409
    0
    16
    Hey meiden,

    Ik voel mijn eisprong niet altijd. Vorige maand voelde ik het voor het eerst en dat was links maar deze maand heb ik het niet gevoeld.
    Ik twijfel daardoor ook enorm. Maar gezien het slijm dat ik heb gehad zou je zeggen dat ik mijn ei heb gehad. Maar nu ging ik net naar de wc en had ik weer een beetje rekbaar slijm hangen. Is dit nog een restje van mijn eisprong of heb ik me vergist en heb ik nu pas mijn eisprong?
    Ik heb sinds zondag continu ongi krampen zowel links als rechts, maar voornamelijk rechts. Misschien vanavond toch nog even klussen....
     
  8. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Ik zou idd ff gaan klussen ;) ik heb altijd n par dagen van te voren buikpijn en en slijm daarna komt m'n ei pas...t zou kunnen dat je mss al gehad hebt maar kan ook zijn dat ie eraan komt, voor de zekerheid klussen kan nooit geen kwaad :p Hihi...veel plezier!!!
     
  9. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    Hey dames, hoe is het hier? Veel dames op het wachtbankje?

    Ik hoop snel op een positieve test voor jullie allemaal!

    Even een korte update van mij,

    Wij krijgen een gezonde dochter! Helemaal leuk:D.

    Voor de meiden op het wachtbankje. Ik duim voor jullie!

    Voor de dames met een aankomende eisprong, veel klusplezier;)!
     
  10. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    @Nichelle ooohhh wat leuk meis!!! Gefeliciteerd ;) geniet ervan!!! Lekker roze shoppen n schattige jurkjes en dat soort dingen :p
     
  11. Arma86

    Arma86 Niet meer actief

    Nichelle wat leuk een meisje. Gefeliciteerd en veel plezier met shoppen
     
  12. Arma86

    Arma86 Niet meer actief

    Oeps dat wist ik niet maar goed dat ik gisteren je berichtje las s avond nog een test gedaan en die knalde dus vriendlief mee gesleept:D

    Net nog een test gedaan en geen streep meer te zien. Als ik er dus 14 dagen bij optel zou ik nu een cyclus van 31 dagen hebben. Lekker kort;)

    Plof nu lekker op het wachtbankje
     
  13. Momof3

    Momof3 Fanatiek lid

    5 dec 2011
    3.421
    1
    0
    Full time huismama
    Thuis
    @Nichelle
    Wat leuk :D:D:D:D

    @Hier
    ik maak mezelf echt gek. Heb zoveel dingen waarvan ik zeg : ja ik ben zwanger. Ga je op internet zoeken kom je veel verhalen tegen die het bevestigen maar ook veel verhalen die het ontkrachten hahahaha
    Dan ben je nog nergens
     
  14. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    @Nichelle; wat leuk, een meisje!! Dat wordt shoppen straks!:p Dan ben je er al vroeg bij, als je met 16 weken al het geslacht weet;).

    @Arma; wat fijn dat je cyclus nu waarschijnlijk korter is! Hopelijk over 2 weken een mooie test:D.

    @xeniatje; je houdt het nog spannend hoor. Immers, je ongi is er nog niet. Ik hoop voor je dat het niet gaat doorzetten.

    @Rabia; wat ik weet, kun je je ei zowel links als rechts voelen. En dat kan natuurlijk met de maand verschillen. Ik voel hem voornamelijk vaak links (niet dat ik 100% zeker weet dat het m'n ei is;)) maar ik heb altijd ongi kramp aan de linker kant.

    Hier heb ik eigenlijk weinig spannends te melden. De afgelopen dagen heb ik het druk met m'n werk gehad. Ik heb er een aantal lange dagen opzitten, en kijk uit naar mijn weekend. Morgen heb ik nog een laatste vlucht, en dan ben ik een paar daagjes vrij.

    M'n ei verwacht ik pas op z'n vroegst volgende week. Maar dat zal wel weer wat later zijn. Ik probeer het nu iets van me af te zetten, en er minder mee bezig te zijn. Dat gaat de ene dag makkelijker dan de andere.

    Onze tuin gaat de goede kant op. De tegels hadden we er al van de week uit gehaald, en die zijn de afgelopen dagen allemaal opgehaald. Als het even mee zit, zit de nieuwe schutting er aan het einde van de week in. De week daarop gaan ze al beginnen met bestraten. Het is nu hier een grote zandbak. Ik kijk er heel erg naar uit, wanneer het klaar zal zijn, en we kunnen gaan genieten!
     
  15. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    @fien jah ik voel m ook normaal wel als ongipijn en dan nee aan een kant mar dit keer :S mja hopelijk is m'n ei geweest en is t genoeg geweest zo!!! :)
    Ben benieuwd wanneer je je ei hebt meis!! Ga je weer testen en tempen of?!
    Nou n zandbak is toch ook leuk met dit mooie weer hahaha...snap dat je er zin aan hebt!! Lekker met t mooie weer boekje lezen in de tuin lekker genieten. Van de zon of n bbq erbij!!! Heerlijk!!! Ben benieuwd meis!!
     
  16. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Ik temp deze maand, en ga ook van m'n ovu-testen gebruik maken. Het tempen zal niet zo enorm betrouwbaar zijn denk ik, omdat het gewoon niet elke dag lukt om op hetzelfde tijdstip te tempen. Hoewel, vorige maand heb ik waarschijnlijk m'n ei wel kunnen spotten, door het bijhouden van m'n temp. Ik heb nu ovu-testen van een ander merk, en ik denk dat die toch betrouwbaarder zullen zijn.

    Ah fijn, ik ga me er helemaal niet druk om maken. Ik heb nu zoiets van, je wordt zwanger wanneer de tijd er rijp voor is. Ik moet het gewoon even van me afzetten, en met andere dingen bezig zijn. De afgelopen maanden ben ik er te veel mee bezig geweest. En dat is natuurlijk ook niet goed.

    Voorlopig heb ik het gelukkig erg druk met werk, en met de verbouwing van onze tuin. Daarna gaan we lekker op vakantie, en heerlijk genieten van een leuke tijd samen. Want dat zal in de toekomst waarschijnlijk minder vaak voorkomen;). Dus we moeten er eigenlijk nu dubbel nog van genieten:p.
     
  17. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    26 jul 2010
    2.732
    44
    48
    @Nichelle; geweldig, een kleine meid! Heerlijk zeg, nu lekker genieten van al dat roze! Gefeliciteerd!

    @Arma; fijn dat ik je ff kon helpen en dat je nu je ei tenminste niet hebt gemist! :D Hopelijk heb ik je een klein beetje geholpen met zwanger worden deze maand ;)

    @Rabia; helaas, voel mijn eisprong niet. Kan tussen al die pijntjes en krampjes niet ontdekken wat nou de eisprong is. Hier nog alles rustig in m'n buik. Maar wat ik al zei, ik verwacht m'n ei volgende week pas...

    @Fien; fijn dat de tuin goed vordert. Heb hier echt wel opruimkriebels. Alles moet aan kant zijn, zowel binnen als buiten. Heb vandaag zelfs voor het eerst in mn leven mn fiets gewassen haha! Nu al nesteldrang ;)

    Slaap lekker dames!
     
  18. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Haha, dat komt vast door het mooie weer Baukje!:D Ik vind het zelf dan ook fijn om alles schoon en netjes te hebben! Maar dat is gewoon nu echt niet te doen. Het voelt ook echt niet fijn, als je tuin een enorme zandbak is, en je elke dag dus zand binnen in huis hebt.

    Ik hoop over een paar weekjes wat mooie foto's te kunnen laten zien!:p
     
  19. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    @baukje ik wist t eerst ook niet hoor meis!! Ik voel t ook pas sinds januari...en door t tempen en testen weet ik gewoon wanneer ik m'n ei heb!! Je houdt dan de symptomen gewoon bij...

    Maar goed dames ik ga lekker slapen voel me totaal niet lekker!! :( hoofdpijn al de hele dag, nu buikpijn en misselijk, dus ik zeg slaap lekker dames ;)
     
  20. Momof3

    Momof3 Fanatiek lid

    5 dec 2011
    3.421
    1
    0
    Full time huismama
    Thuis
    Halllloooo :D:D:D

    @Baukje
    Hier ook opruimkriebels hahahaha
    nu ff boterham eten met zoon en straks weer aan de poets :p

    @Hier
    Gister had ik gezworen dat ik ongesteld moest worden... zo raar als dat mn lijf voelde. Maar niks. Ik raak in de war zo hoor
     

Deel Deze Pagina