Hi allemaal, Inmiddels weer terug uit het ziekenhuis. Op de echo was niets te zien... alleen wat dik baarmoederslijvlies. Wel zag ze iets zitten in mijn linkereileider, maar ze kon nog niet echt zeggen of dat nou het vruchtje was. Ik wordt rond 3 uur gebeld met de uitslag van het bloed. Ik heb ook al een afspraak staan voor as vrijdag, echo + bloedprikken... Ik ben erg bang dat het weer een bbz is, dan gaat mijn andere eileider er dus ook uit... Het zou ook een gewone mk kunnen zijn... De kans dat ik nog gewoon zwanger ben is niet zo groot...
Oh meid dit is niet het nieuws waar we op gehoopt hadden Pff gaat het nog een beetje met je? Is je man bij je?
Net de gyn aan de lijn gehad, hcg is 800. Zij denkt echt niet dat dit een goede zwangerschap is. Vrijdag terug voor bloedafname en echo... Mijn man is gelukkig meteen naar huis gekomen ja !
Omdat je hCG dan al hoger had moeten zijn? Ik duim voor jullie dat het geen bbz is! Heel veel sterkte!
Verdorie ik had zo gehoopt dat ik de enige was die van de lijst afviel! Ik hoop dat ze je snel duidelijkheid kunnen geven En als he t niet vertrouwd, direct naar t ziekenhuis! Sterkte!
Anne wat ontzettend klote! Veel sterkte toegewest en hopelijk als wel bbz is dat ze weg kunnen halen zonder de eierleider weg te halen? of is dat echt niet mogelijk? he echt rot nieuws
Anne; jee meid wat een rot nieuws! Zo verdrietig! Spannende dagen! Weet niet of je hierop zit te wachten maar bij mij hebben ze afwachtend beleid gevoerd, om de dag bloedafname om te kijken of hcg dalende was. Mis dus na mijn bbz geen eileider. Mijn lichaam heeft het vruchtje vanzelf afgestoten!! Een ok is dus niet altijd nodig!
Vandaag een goede echo gehad!!!!! 6w3d! Wat een opluchting zeg! En zelfs een knipperlichtje!! Zo blij!! Eindelijk! Ivf is het waard geweest! 22/5 echo 2. Ben nu niet thuis. Probeer straks de foto ff te plaatsen!
Jeetje Anne wat een ontzettend rotnieuws!! Ik heb er geen verstand van, maar hoop echt dat die andere eileider te redden is als het een bbz is! Heel veel sterkte meid, gelukkig is je man bij je..
Wat een vervelend nieuws... Ik vind het echt verdrietig voor je.. Is 800 ook niet goed? Ik heb er niet zoveel verstand van.
Heey ja me vk zei dat t juist heel erg goed klonk vergeleken vorig jaar. T klonk alsof het in ieder geval groeit. T is eigenlijk ook wel herkenbaar als mijn zwangerschap van Melody. Debs gefeliciteerd meis!! Anne heel veel sterkte... ik hoop dat je niet nog een eileider kwijt bent zo... x