Ja of niet, de oppas gewoon tot 05.30 laten zitten Hij werd al moe van wat stofzuigen, ben benieuwd hoe hij de voetbaltrainingen dan doorstaat
Hij heeft nog 2 dochters bij een andere vrouw las ik Seks, drank en drugs ruïneerden profbestaan Andy van der Meyde - AD.nl En dat die Melissa playmate is en butler was in de gouden kooi
Daantje22 ff offtopic: wat een leuke namen hebben je kinderen! Heel mooi. Komen niet veel voor. Zijn het vernoemingen of gewoon verliefd geworden op de namen?
Maar hij heeft 2 dochters bij een ander; Isabelle en Purple En een baby'tje met Melissa Zijn het jongetje en dreumes meisje dan niet van hem Volgens mij hebben Melissa en Andy net een jaar een relatie toch?
Thnkx, dat vinden niet veel mensen Geen vernoemingen, Giorgio vond ik al vanaf mijn 14e een mooie naam en 10 jaar later nog steeds mijn nr1, en Janice hadden we 4 jaar geleden als meisjesnaam toen ik zwanger was van onze zoon, en nu 4 jaar later een dochter gekregen en nog steeds verliefd op de naam Janice
Dat jongetje kwam uit een eerder relatie van haar. Die twee meisjes zijn wel van hem. Dat babymeisje was nog maar 6 weken (volgens de site van Telegraaf). Ik zou nooit m'n zoontje met 6 weken hebben achtergelaten. En zeker niet als mijn vriend net zo'n lapzwans zou zijn als Andy. Gelukkig voor mij is hij dat niet!
En die twee meiden zijn wel van hen samen, dat werd nog gezegd in het begin van het programma. Het zoontje is uit haar eerdere relatie. Oh ja, wat zei dat joch nou aan tafel???? Hoorde niet wat hij zei en daarom van tafel werd gestuurd??
Vind die melissa ook een apart gevalletje hoor En die vent van d'r wat een ontzettende luilak zoooo bestaan zulke mannen dan echt?
Nou wat een dul of niet... Ik heb wel erg gelachen om hoe Kim er mee om ging. Om de een of andere reden vond ik haar nooit zo leuk, maar ik ben na vanavond wel bijgedraaid, ik vond haar spontaan en leuk overkomen!
Jaaaa! Daar lijkt ze op inderdaad! Zat al te denken waar ik haar nou van kende, bekend gezicht, maar kwam daar dus door! Ik weet niet wat ik van Willibrord moet vinden... aan de ene kant een tiran, aan de andere kant, deuren openhouden, bloemen geven...