Zal wel weer vanaf volgende week zijn. De belastingdienst was gisteren en vandaag gesloten... Boehoeee
ik ga er maar vanuit dat het eind juni wordt, dan kan het alleen maar meevallen. alleen onze tuin moet deze maand betaald worden dus hoop dat of het vakantiegeld op tijd binnen is of het belastinggeld. haha,anders moeten we even andere oplossing zoeken.
Vanmorgen hier blauwe brieven parade, dagtekening 14 mei. We hadden er ook 1 over geen aanslag inkomensafhankelijke ziekenfondsbijdrage, die is nieuw , dus al met al 4 blauwe brieven. Maar hier dus binnen.
Ja hoor goed nieuws, 1 voor mij dat ik niks kreeg 1 voor mijn man dat hij geld kreeg en beide dat we geen voorlopige aanslag inkomensafhankelijke zorgverzekeringswet krijgen dus allemaal goed . Ons sandmannetje was heerlijk vroeg, ben blij met hem
Hier ook nog steeds niks. Zal vandaag de brievenbus maar es ff uitmesten Dan is er tenminste ruimte voor een mooie blauwe envelop
Was idd van Sandd, en ik was ook erg verbaasd toen ik haar de ronde zag lopen. Is volgens mij ook de 1e keer dat we met hemelvaart post krijgen.
Hier lag vanmorgen een blauwe brief! Dagtekening 14 mei! Best snel weer dus,al waren ze vorig jaar 10 dagen sneller Jippie! (al gaat het meteen door naar de spaar haha)
manlief z'n brief is binnen, maar hij komt op 0 uit, onze combinatiekorting wordt aan mij uitbetaald.. vind het zo stom dat ze dat niet samen opsturen! We doen toch ook samen aangifte?
Hier vandaag ook de brief op de mat met dagtekening 14 mei. Heb de aangifte op 1 maart gedaan. Toen was'ie al voor het grootste gedeelte ingevuld. Beviel best wel goed om het zo te doen (normaal ben ik altijd eerder)
Nee ze liep een dag voor, denk dat ze niet wilde wachten tot vandaag. Hier nog niks gehoord, maar zal niet lang meer duren denk ik