16 - 30 april 2013 Mama's (deel één)

Discussion in 'De mama's' started by Bloemmm, May 3, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Yup, h trapt zich ook omhoog. Ik vind hem nog te klein voor een slaapzak dus ga er maar van uit dat hij het niet koud heeft, anders bleef hij er wel onder :D Maar ik stop hem wel zo strak mogelijk in.
     
  2. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Klinkt als regeldag, gewoon aan toe geven :D Het is met een dag of 2 voorbij.
     
  3. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
    G is al 20 minuten steeds een halve minuut tot 1,5 minuut aan het huilen en dan weer 1 a 2 minuten stil.. Weet dat het door kramp komt. Probeer eens te kijken of het weer over gaat.

    Ok... Hij is weer in slaap...
    Moeilijk om je kindje te laten huilen. Ben er eigenlijk tegen maar vond dit een twijfel geval. Wil hem namelijk niet overvemoeit maken door hem steeds uit bed te tillen. Het was kennelijk de goede aanpak want hij is weer lekker in slaap (in zijn wieg)
     
  4. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Ja, is moeilijk om aan te geven waar die grensligt nietwaar? Als ze oververmoeid zijn is het echt heel erg naar, dan is het non stop huilen. En best moeilijk om ze dan weer aan het slapen te krijgen. Maar ja, ik wil h ook niet steeds laten huilen. Bij mij is het een beetje de regel, als hij in bed ligt en na een uurtje begint te jengelen laat ik hem even. Dan is zijn eerste slaapje net uit en moet hij gewoon weer in slaap allen. Als hij later begint te jengelen haal ik hem er uit en doe gewoon weer de riedel verschonen-voeden-boeren-knuffelen-slapen.
     
  5. tumtum

    tumtum Bekend lid

    Mar 23, 2012
    904
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik was aan het twijfelen of het krampjes waren of een regeldag idd, maar het enige wat echt troost bood was mijn borst dus maar ff doorbijten.

    Ik had trouwens nog geen foto gespammed, dus bij deze :D
     

    Attached Files:

  6. geranium32

    geranium32 Niet meer actief

    Tumtum: wat een mooie meid! En wat een dikke bos haar heeft ze al!!!
     
  7. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Inderdaad, wat mooi en wat een bos haar! Daardoor lijkt ze een stuk minder 'pasgeboren' zeg (mijn kinderen zijn altijd bijna kaal het eerste jaar :D)
     
  8. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
    Tumtum: mooi kindje!

    Juul, G huilt eigenlijk alleen als hij kramp heeft. Dus als de kramp aanhoudt, valt hij niet 1,2,3 weer in slaap. Hij wordt er zelf ook moe van. Zo zielig. Want je ziet aan hem dat hij pijn heeft, hij huilt hard, en je hoort dan ook (hard) dat hij poept. Hij kan wel langer doorslapen. Als ik daarna zijn luier verschoon zit er geen poep in, of heel weinig. Zielig dus dat de krampen hem wakker houden. Want dan raakt hij oververmoeid en dat wil je ook niet. Hij kan als de krampen heel hevig zijn ook echt een driftige huil krijgen. Ik haal hem dus sowieso uit bed omdat ik liever niet heb dat hij in die drift komt. Maar nu was het dus een beetje mekkeren. Overigens was hij vlak daarna alsnog goed wakker en deed ik inderdaad de hele riedel. Op medicijn na, omdat hij zo moe was. Nu slaapt hij als een roos.
     
  9. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Lekker dat hij in slaap is gekomen. Ik moet bij elk kind weer zoeken wat nu weer de gebruiksaanwijzing is ;)
     
  10. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wil jullie allemaal bedanken voor alle lieve berichten en steun. Steun van. De mensen om mij heen doet me goed en het is bijzonder dat ik ook die steun en lieve berichten krijg van jullie, terwijl we elkaar nooit hebben ontmoet! Had dat van te voren nooit kunnen denken. Heb het al eens gezegd en ik blijf het zeggen: het is echt bijzonder dat het zo leuk is in onze mama groep. Met al die hormonen maar ook sowieso... Op internet forums ontstaan er toch vaak ergernissen omdat je elkaar niet kunt zien, dingen harder gezegd worden of heel anders over komen. Vind het dius bijzonder dat het bij ons zo leuk is. Kijk er naar uit jullie in het echt te ontmoeten. :)
     
  11. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    +1 :)
     
  12. Mone

    Mone Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    4,804
    0
    0
    Den Haag
    Onze oudste had een inslaapval huiltje, echt lastig om daar achter te komen....ze veranderen best snel in een aantal dingen zo gauw ze wat meer wakker worden. En dan blijft het zoeken en aftasten :)
     
  13. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    Aug 12, 2012
    1,638
    0
    0
    NULL
    NULL
    OMG wat hebben de kinderen vandaag!!:$ Zoonlief zit in zn kamer te bekvechten met neefje over de playstation. Dochter haalt ondertussen de badkamer overhoop en probeert tussendoor steeds bij haar broer naar binnen te lopen omdat ze ook 'mee wil doen' met 'gamen'. En flink gillen als ze er weer uitgezet wordt natuurlijk. Ik probeer ondertussen een baby te voeden/ in slaap te krijgen. Ik ga nog maar n kop koffie zetten geloof ik AAAAARGHHH.

    Ik zeg net tegen me man; 'Nog vier jaar schatje...' Hij kijkt me verbaast aan. Ik zeg; 'Dan zitten ze allemaal op school....'
    Hij moest heel hard lachen. ;)
     
  14. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    Hier vanmorgen druk aan de knutsel geweest met dochterlief voor moederdag. Is altijd een dubbel zo drukke dag voor haar ;)

    Vrouwlief heeft uitgeslapen tot 11 uur, en ik ben er om 14.30 weer in gegaan. Jammer genoeg werd S. wel alweer wakker voor een voeding, maar duik straks gewoon weer ff terug na het uitbuiken ;)

    Heb vl er eerst ff uitgestuurd voor cinababy, iemand daar ervaring mee? Infacol durf ik niet aan, want dat was bij dl een ramp in combinatie met het spugen (reflux).. maar was toen wel een stuk makkelijker met "iets" geven.. al heeft ze met dr 2,5 jaar ook misschien maar 2 of 3 keer een paracetamolletje gehad hoor, we zijn niet heel erg van de medicijnen, zelfs niet als het homeopatisch is.. maar had zon medelijden met de kleine man vannacht.. dat ik het nu iig de cinababy in huis wou hebben..

    Hopelijk vannacht een wat betere nacht..
     
  15. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    Haha, hou vol ;)
     
  16. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Heb hier ook cinababy. Julin vindt het lekker, of het echt werkt, tja...

    Hier met de oudste koekjes gebakken voor mijn moeder, voor Moederdag. Gaan we morgen heen, 1e echte uitstapje sinds de baby er is.

    Verder koppijn, zal wel een bijeffect zijn van nachten slecht slapen haha!
     
  17. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,146
    0
    0
    NULL
    Unexpected, helemaal mee eens! Knuffel!
     
  18. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bleh ik heb t ff niet meer... Luuk heeft ergens last van en t wordt steeds erger. Wil alleen rechtop slapen en doet enorm moeilijk tijdens de fles. Sowieso heeft ie krampjes maar denk dat het iets anders is. We slapen amper snachts. Hij moet ook vaak hikken en dan huilt ie ook.. Vind het zo sneu.

    Niek had dat dus ook naar met indikken van de voeding was dat over. Maar aangezien luuk vaak krampen heeft.durf ik dat bij hem niet aan. Weet het echt df niet meer. Het wordt steeds erger
     
  19. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh we gebruiken sinds kort infacol maar sindsdien wordt t alleen maar erger
     
  20. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    maartje, ik denk meteen aan (verborgen) reflux / maagzuur (vooral ook met het hikken) waar je kindje last van heeft. Spuugt hij veel? Zou iig stoppen met de infacol, want hoewel dat prima kan werken bij krampjes, krijgen veel kindjes daarmee juist meer last van maagzuur.

    Vandaar ook dat ik nu de infacol ff niet aandurf. Dochterlief had reflux en dat werd ook erger met de infacol. Vermoed nu ook reflux bij zoonlief. Heb nu dus cinababy gehaald voor de krampjes.. maar twijfel even of ik het ook ga geven omdat er alcohol in zit... (zal wel niet veel zijn.. maar toch)

    Als je indikken niet aandurft zou ik het toch even bespreken met je HA. Misschien dat hij kan zien of het ook daadwerkelijk reflux is en je hier iets voor kunt krijgen.. Sterkte ;)
     

Share This Page