Mijn portemonnee is blij dat ik dit topic gestart ben.. Kom maar door met die goede budget tips! Jullie hebben hartstikke gelijk. Marktplaats ben ik al aan het screenen en ik ben ook al eens bij een tweedehands gaan kijken maar toen was het een beetje teleurstellend. Vaal door de zon en niet zo mooi als ik verwacht had. 'Zo goed als nieuw' nam ik waarschijnlijk iets letterlijker dan de gemiddelde marktplaatsverkoper.. Vandaar dat ik graag een nieuwe zou willen maar de een is de ander natuurlijk niet en het kan best zijn dat een andere tweedehands kinderwagen er wel helemaal goed uit ziet bij de bezichtiging. Ik ben een stadsbewoner met voorliefde voor buitenwandelingen dus dan zou ik voor luchtbanden moeten gaan. Thanx voor de tip Het is niet zomaar wat, een kinderwagen kopen! Ook als je bedenkt dat ik er een wil kopen waar later hopelijk ook een tweede en of derde in komt te liggen.. (Even in de verre toekomst gekeken)
Proefrijden in de winkel zou ik sowieso een keer doen. Ben ook nog altijd aan het twijfelen welke wagen ik wil. Ik doe zo goed als alles lopend en vind een goede kinderwagen dan ook echt belangrijk.
Wij hebben al een hele tijd terug een Quinny Buzz 2dehands aangeschaft + maxicosi, easyfix systeem voor in mijn auto en nog wat toebehoren. Wat ik hier nog voor wil kopen is een all terrain voorwiel.
onze 1e wagen was een 2ehands bugaboo frog, voor 300 euro. kap was wat vaal dus voor 45 euro een nieuwe besteld en klaar. later nog via MP een parasol en voetenzak voor nog geen 50 euro. Na 2,5 jaar weer verkocht voor 120 euro. Nu wilde ik een tweedehand bugaboo cameleon maar op MP vragen ze schaamteloos 500-600 euro voor 6 jaar oud en vaal. ja daag! daarom dus de EVO gekocht. voor het zelfde geld een nieuwe wagen met garantie en extra's.
waarom nieuw kopen perse? vind ze nieuw echt duur. wij hebben in de winkel gekeken welke we prettig vinden, mooi en praktisch. toen op marktplaats gezocht en kwam ik een aantal mooie tegen. die we nu hebben qua stof nog mooier dan de nieuwere en toch echt honderden euro's goedkoper.
goed zoeken op marktplaats! Ik heb een bugaboo uit 2011 inclusief zomerkap, bugaboo voetenzak, maxi cosi adapters parasol en nog meer voor 550 euro. Hij ziet er nog als nieuw uit. Nog een hoop geld maar ik wilde perse een bugaboo
helaas hier in het noorden vooral louche handelaars in bugaboos die er tig opkopen en voor het dubbele weer verkopen bijna geen een particulier zeg maar.
Tweedehands kopen is net zo persoonlijk als een wagen kopen vind ik. Persoonlijk zou ik nooit een tweedehands kinderwagen kopen. Vind het zeker voor een baby niet fris. Daarom kopen wij dus een nieuwe. Zo zijn er veel meer mensen.
Hier een tweedehands kinderwagen, die echter alleen wordt gebruikt om te slapen. Een Mutsy nogwat.... 50 euro van MP. Om te wandelen gebruiken we altijd de Storchenwiege Carrier, dat is een draagdoek. Als je laat weten dat je een kinderwagen zoekt, kan je m van veel mensen zo lenen of zelfs krijgen. Als mensen die dingen bewaren, is het vaak om juist iemand nog eens een plezier mee te doen. Ik had nog niets voor onze onverwachte derde en kreeg er zo twee aangeboden
Tweedehands niet zo persoonlijk? Je kiest toch net zo goed uit wat je mooi vind? Ik heb wel gekeken naar stof die ik mooi vind en vind deze mooier dan nieuw. En wat betreft het niet fris zou zijn, als je daar echt moeite mee hebt dan koop je toch nieuw matrasje? zou puur daarom niet honderden euro's meegegaan uitgeven.
Hier ook iemand die helemaal blij is met de Joolz Day! We hebben de wagen nu bijna 15 maanden in gebruik en hij bevalt echt super. Zoals de andere al genoemd hebben; makkelijk in te klappen, licht, een grote kinderwagenbak en kinderwagenbak en buggyinzet zijn wat hoger. De Joolz is wel behoorlijk aan de prijs. Ik zou marktplaats een beetje in de gaten houden. Daar staan zo nu en dan mooie kinderwagens op en scheelt toch weer iets!
Ergens kan ik me dit wel voorstellen, maar aan de andere kant bespaar je jezelf een ENORME bak met geld! Ik heb van onze "nieuwe" tweedehandse kinderwagen alles wat losgemaakt kan worden uitgewassen en (jaja) zelfs ontsmet Schoner dan het nu is, was het volgens mij zelfs niet toen onze kinderwagen nieuw gekocht werd
Wij hebben de easywalker june! Zijn er erg blij mee, lekker compact ( makkelijk voor in de bus ) ook erg makkelijk in te klappen. Mijn vriend is groot maar ook hij is blij met de wagen. En hij kan lekker lang mee, naar mijn idee is het zit gedeelte vrij groot, groter dan bij de joolez, dus als ze wat ouder zijn kunnen ze er nog lang in zitten. En ik vindt m ook gewoon mooi, lekker simpel design. Wij hebben gekozen voor een zwart frame en de creme kleurige kap : http://www.babypark.nl/media/catalog/product/cache/1/image/2000x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/j/u/june-black-offwhite-pack.jpg
Hier een Kids River Daisy gekocht. Was aanbieding bij babypark, kregen er gratis maxi-cosi bij. Ik wou graag een wagen waarmee ik ook naar het bos kan(wandel graag met onze hond), dus met 4 luchtbanden(waarvan je achterse vast kunt zetten voor extra grip). Man mocht kleur uitkiezen, dat werd antraciet met een zwart frame. Kleine kom eind augustus, kan niet wachten tot ik de 1e (test)rit kan maken(met hond! LOL).
Cameleon 3, I'm loving it! Draaicirkel van 0,0, licht, compact en te easy inklapbaar!! Heerlijk ding!
Net zo persoonlijk had ik geschreven. Het kopen van een tweedehands wagen in een persoonlijke keus. Ik koop liever een wagen voor een paar honderd euro meer, dan dat mijn kindje in een bak ligt waar ik weet niet wat in is gebeurd. Ik vind het gewoon vies. Daarom dus liever meer uitgeven.
uit alle kinderwagens zou ik een Joolz kiezen. Mutsy vind ik grote lompe wagens , en een easywalker vind ik lelijk. En... als je je Joolz weer gaat verkopen krijg je er best weer wat geld voor terug 2e hands. Een mutsy en vooral easywalker krijg je bijna geen cent meer voor.
Ik ben ook nog op zoek naar een nieuwe kinderwagen. Ben zelf ook wel erg weg van de koelstra binque daily. Kwam ook heel goed uit de test bij de consumentenbond.