Wat heb je gekregen en wat ga je geven ? Gekregen: ketting met naam dochter en 2 babyvoetjes, dove verpakking en bij de oppas heeft m'n dochter, met hulp, op een kleine canvasdoek haar hand neergezet met verf. Ik ga niks geven, mijn moeder wilde specifiek niks. Misschien spontaan iets
Nog niets maar weet dat vriendlief met zoon een canvas doek heeft geverfd en belgische bonbons heeft gehaald(zijn in belgie op visite)
Ik krijg niks van mijn zoontje en geef mijn moeder ook niks. Heb er niet zoveel mee. Mijn moeder woont ook aan de andere kant van het land anders was ik wel even gegaan.
Van mijn oudste zoon een wollen bloembroche, van mijn jongste zoon een schaaltje van klei met kraaltjes erin. Superschattig van allebei Mijn man vroeg wat ik wilde, maar ja... ik ben zijn moeder niet. En bovendien hebben we genoeg uitgegeven de afgelopen maand, het leek wel 'elke dag' moederdag te zijn (nieuwe stofzuiger, vakantie, dagje Archeon, een dagje kleding shoppen, ...) Voor schoonmoeder een granieten vijzel gekocht. Die wilde ze graag hebben.
Ik heb een ontbijt op bed gekregen en een saunabon moet zo werken en dan gaan man en kinderen naar sm toe.
Ik heb van mijn kids een ontbijt op bed gekregen, bos bloemen, een geurtje, een bodylotion en leuke tekeningen Heel lief! Helaas kan ik niets geven aan mijn moeder aangezien zij vorig jaar is overleden. Heb wel een bosje bloemen aan mijn zussen gegeven.. Schoonmoeder is met vakantie dus die bellen we alleen. Fijne moederdag voor allen!
Ik heb nog niets gehad. Weet wel dat dochter al een week dingen probeert te plannen met mijn man. Maar manlief is nog niet wakker. Man koopt sowieso niets want die vind dat moederdag een commercieel stomme bedachtte dag is.
Een glitter tekening van mijn dochter en mijn moeder krijg bloemen en een vlinderslinger voor op de schutting.
Hier twee mooie zelf geknutselde werkjes gekregen, verder niets maar dat hoeft ook niet, ik wil niet dat er dingen gekocht worden voor dit soort dagen, ik vind het ook maar een commercieel dagje, ik hou meer van spontane dingen.
2knutselwerkjes /handafdrukken van het dagverblijf. en kusjes en ontbijt op bed!! mijn moeder en sm bloemenmand en bonbons
Gekregen foto collage van ons ventje gemaakt door manlief Geven schoonloeder niks...( misschien een bezemsteel waar ze op weg kan vliegen hmm) Mijn eigen moeder heeft een foto van een fotoshoot van kleinzoon mogen kiezen en daar omheen een mooie lijst
Gekregen: Ontbijt op bed, had hij besteld haha en beschilderde tissuedoos met stickers van zoonlief! En mijn moeder krijgt een pandora bedel en schoonmoeder Een luchtje. En ze krijgen beide een zelfgemaakte armband met brooddeeg kralen die zoonlief heeft beschilderd en gemaakt heeft
Ik heb een tekening met gedicht gekregen van mijn oudste de jongste is nog te klein om iets te maken. Ik had voor mezelf een ketting met hanger besteld 2 hartjes met de namen van de kinderen met hun geboortesteen die heb ik ook gekregen. Daarna gezellig aan tafel ontbeten. Naar mijn moeder gaan we vandaag niet, want die woont verder weg daar gaan we volgende week het hele weekend heen ik denk dat ik iets van een plantje of zo ga halen. Voor mijn schoonmoeder heb ik een bloemetje gehaald daar gaan we vanmiddag heen.
van de jongste een glazen potje die ze beschilderd heeft met een waxinelichtje erin. van de oudste een handafdruk in een soort klei, die heeft hij geverfd. wel jammer dat het gewikkeld was in wcpapier. het wcpapier zit er helemaal in vastgeplakt dus je ziet zijn handje niet zo goed. maar dasr ga ik vanavond wel even voor zitten. met mn nagels kom ik een eind mijn moeder en schoonmoeder krijgen niks. willen ze niet. maat heb mn moeder van de week een bos bloemen gegeven omdat ze onverwachts moest oppassen. oja, mn dchoonmoeder komt elk jaar met een stuk chocola aanzetten 'voor de liefste mama' staat erop
Hier twee knutsels, een beschilderd en beplakt doosje met snoephartjes van shannon en een bloempotje beschilderd met zaadjes van colin. Zo lief. En ontbijt op bed van manlief. Schoonmoeder wou niets maar koop toch een bloemtje ofzo en tekening van kids, mijn moeder krijgt een bon voor een x uit eten en tekeningen van de kids.
Mijn zoon stond om half 8 naast mijn bed met zijn versje en zelfgemaakte armband *smelt* Daarna mijn dochter met een super lief versje en een versierde glazen pot met bloemen... Zo lief! HEb voor mijn mam ook een klein cadeautje geocht (normaal doen we niet aan moederdagcadeaus, vinden ze niet echt nodig, maar vond het wel leuk een xtje te doen. En haar lievelingskruiden gezaaid