Gewoon nieuwsgierig...hoe laat gaan jullie mini-peuters naar bed? En hoe lang duurt het dan voordat ze slapen? Mijn zoontje is nu bijna 17 maanden en gaat meestal rond 19:00 naar bed maar is soms een half uur later nog wel wakker. Heel verschillend eigenlijk; de ene keer zit hij een half uur na bedtijd nog (vrolijk) te gillen in bed en de andere keer slaapt hij na 20 min al vast. Hoe gaat dat bij jullie?
Hier gaan ze ook rond 19.00 naar bed. Mijn jongste is dan nog zeker een half uur aan het kletsen/zingen .
Meestal net voor 20:00. Eerder was dat altijd rond 19:00 maar hij gaat zo vroeg gewoon niet meer slapen... Nu dus wat later naar bed en dan gaat hij vrijwel meteen slapen
Tussen 19.30 en 20.00. Hij gaat overigens vrijwel nooit gelijk slapen, is meestal nog aan het spelen en zingen..
Meestal slaapt ze overdag nog 2x, waarvan de laatste dut tot 17uur, dan gaat ze rond 19.30 naar boven en om 20 uur ligt ze dan in bed. Slaapt ze 's middags maar 1x, dan gaat ze meestal rond 19u al naar bed.
19.30 uur naar bed en ligt dan tot 20.30 te draaien/kletsen/spelen, hoor/lees je veel rond deze leeftijd...hij is verder rustig dus maak er niks van eigenlijk.
Dus allemaal kletsende peuters in bed! En hoe lang slapen ze bij jullie overdag dan nog? Hier lijkt mijn zoontje e.e.a. een beetje te rommelen en om te draaien. Eerst sliep hij overdag nog max anderhalf uur en dan ging hij rond 19:00 naar bed en sliep hij vrijwel meteen (tot 7 uur volgende ochtend). Nu lijkt hij 's middags meer te slapen (2-3 uur) en dan 's avonds idd minder vroeg moe. (logisch ook) In totaal dus nog wel dezelfde hoeveelheid uren maar alleen ineens anders ingedeeld. Ach ja, ik volg 'em maar gewoon.
Mijn zoontje van 17 maanden gaat tussen 6 en half 7 naar bed, slaapt dan ook gelijk Zelfde tijd s morgens wakker. Alleen smiddags slaapt ie de laatste tijd kort, voorheen 1,5 uur, nu maar drie kwartier... Ach hij blijft wel vrolijk gelukkig!
Hier 2 meiden die meteen gaan slapen als ik ze naar bed breng vóór 19:00. Juist als ik ze te laat naar bed breng, is het gerommel en gehuil e.d. Dreumes van 14 maanden gaat zelfs vaak om 18:30 al naar bed. Later is niet verstandig
Hier gaat ze (19mnd) zo tussen 19.30 en 20.00u naar bed. Ze is dan meestal binnen 5 tot 10 minuten in dromenland. Wat grappig dat veel kindjes nog zo lang vrolijk wakker liggen. Ik heb het nog nooit meegemaakt, maar ik zou denken dat als mn dochter een half uur wakker zou liggen dat ze dan niet vrolijk zou blijven brabbelen, maar ons zou roepen.
Overdag slaapt ie zo'n 2,5/3 uur en 's avonds is ie 19.30 wel moe maar ligt dus vervolgens wakker tot 20.30...hij slaapt dan tot 7.30/8.30 uur.
Om 19u ligt hij er in en slaapt na maximaal 10 minuten. Overdag nu een slaapje van ruim 2 uur, soms 3 uur.
Mijn mannetje is nu 15 maanden.. en gaat rond 19.00 uur naar bed. Sinds kort is hij ook dan nog een half uur tot uur aan het brabbelen en lachen en doen... Wat doen jullie eigenlijk? ga je dan nog af en toe naar je kindje toe om aan te geven dat het bedtijd is? (rechtleggen, speentje, knuffeltje) Of laten jullie ze gewoon hun ding doen tot ze zelf in slaap vallen? Ik was namelijk gisteren ook een aantal keren naar boven gewandeld om meneer weer fatsoenlijk neer te leggen enz. maar na een paar keer ging hij volledig over de zeik toen ik weg wilde gaan... we hebben hem toen maar even mee genomen naar beneden...beetje geknuffeld en 10 min later weer naar bed gebracht en toen ging hij gelijk slapen... iemand tips?
Tussen 19.30 en 20.00. Ene keer nog kletsend en de andere keer valt hij direct in slaap. Nu ligt hij ook te slapen. Meestal 2 a 3 uur overdag aan 1 stuk tegenwoordig. En tussen 7 en 8 wordt hij vaak wakker
Ik laat mijn zoontje zijn gang gaan en ga pas naar hem toe als hij overstuur is of erg aan het huilen. Ik denk dat hij zijn dag verwerkt door nog even te kletsen / lachen, en zo lang hij er schik in heeft ga ik er niet naar toe. Tips,... pas naar hem toegaan als hij mopperig / huilerig wordt. En dan alleen even speentje geven en aai over de bol en er niet uit halen.