ICSI in Dusseldorf deel 2

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Babii, 26 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ik heb echt geen flauw idee ;) Ze wilden ook per se nog een semenanalyse doen in dit ziekenhuis, zodat ze hun eigen uitslagen hebben.. Alsof die uitslagen ineens heel anders gaan zijn dan die van de kliniek ;) Ik ben een beetje bang dat ze dus doodleuk zeggen dat alles er prima uitziet en dat het zaadonderzoek slecht was, zoals altijd, en dat we het daarmee kunnen doen. Terwijl dat dus niet is waarvoor we kwamen..

    Wij hadden op 19 april een afspraak 'bij de uroloog'. Ik dacht ook dat we toen al een gesprek zouden krijgen met de echte uroloog, maar we kregen alleen maar een verpleegkundige die even aan z'n ballen heeft gevoeld en de echo, het zaadonderzoek en het echte gesprek met de uroloog in heeft gepland.. Maar goed, we zien het wel volgende week!
     
  2. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Joh, ik schreef ook niets over direct fluitend weer buiten lopen. Ik schreef dat niet elke ex-zwangere van een tweeling door de stad kan lopen te pronken met een schattige tweeling in duo wagen.
    Daar is niets denigrerends aan en wordt ook geen loer gedraaid met jou. Dat lees jij er in. Ik geef enkel en alleen aan dat niet elke tweelingzwangerschap resulteert in het gewenste resultaat van twee gezonde kindjes mee naar huis. Gelukkig heb jij die wel mogen meenemen. Dus dat bedoelde ik. Dat als ik een tweelingzwangerschap zou mogen krijgen dat ik dan hoop op zo één als dat jij hebt gehad. En dat je bevalling zwaar is geweest is naar, heel naar. Maar je hebt nu twee gezonde kids welke je supernetjes lang hebt mogen dragen. Kort samengevat: ik zei dus dat mijn angst is dat dat niet bij elke zwangere het geval zal mogen zijn, dus dat ik voor mezelf daar bang voor ben.

    Maar verder wil ik hier geen woorden aan vuil maken en zal ik ook niet meer op berichtjes van jou OVER DIT ONDERWERP reageren om dat ik hier niet wil rellen maar juist elkaar wil steunen in dit topic.
    -------------

    Miss, wat gaaf van je toch redelijk positieve echo! In ieder geval gefeliciteerd met dit stapje. Ik hoop dat volgende week een mooie volgende stap gezet gaat worden in de vorm van mooi bloed onderzoek en een nog mooiere echo!!
     
  3. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Maartje: je hebt een heftige zwangerschap gehad. Is zo'n hematoom domme pech, of wel iets wat bij een vervolg zwangerschap weer kan voorkomen? Kan me voorstellen dat het spannend is om weer zwanger te raken.
    @Miss76: hartstikke fijn dat de kleine uk toch op de goede plek zit en dat er zelfs misschien al voorzichtig iets van een hartje te zien is. Toch nuttig geweest die 40 euro, achteraf, of niet? Nu met meer vertrouwen op naar woensdag! Hoe lang ben je nu eigenlijk zwanger?
    @Shadixx: Puregon is inderdaad een verademing om te prikken, vergeleken met de Menopur die ik nu heb. Ik had helaas wel wat bijwerkingen, al twijfel ik of dat niet meer door de Decapeptyl veroorzaakt werden achteraf. Ik was zelf wel behoorlijk labiel (alhoewel ik dat op dat moment natuurlijk helemaal niet vond;)).
     
  4. Ah heeft Menopur ook van die nare bijwerkingen? Ik vermoed dat ik ook over zal gaan op menopur. Menopur is voornamelijk goed als de kwaliteit van je eitjes niet zo denderend is, toch? Tijdens mijn eerste ICSI ging ik van 9 eicellen terug naar 2, omdat de rest gewoon niet bruikbaar was. Ze hadden geen idee waar dat aan lag. Het hoorde alleen bij oudere vrouwen voor te komen en het kon eventueel domme pech zijn. Daar kon ik het mee doen.. Maar goed, dat was dus op Gonal, misschien dat de kwaliteit met menopur ook wat zal verbeteren? Die bijwerkingen moeten we dan maar voor lief nemen..
     
  5. A1981

    A1981 Lid

    16 apr 2013
    85
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een vaag gedoe dan allemaal... Nou, we wachten allebei volgende week dan maar af, let's hope dat we dan meer weten! :)
     
  6. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Shadixx: dat is ook de reden dat ik Menopur krijg (en hogere dosering). Ik heb een lagere opbrengst van follikels (door leeftijd en laag amh), vandaar dat dr. S. me nu volledig op de Menopur zet. Bij mijn eerste poging gebruikte ik Decapeptyl, maar dat schijnt funest te zijn voor iemand van een laag amh, dus ik mag deze keer aan de neusspray. Ik hoop maar dat de bijwerkingen mee vallen, al vrees ik het ergste voor mijn man de komende 2 wkn.;):)
     
  7. Ik ben ook echt ontzettend benieuwd naar mijn AMH.. In het Geertgen willen ze het niet controleren omdat ik zo jong ben en de huisarts vind dat ik het met m'n gynaecoloog moet bespreken en wil me ook geen verwijzing of labformulier geven.

    Hoe lang duurt het in DD voordat die uitslagen binnen zijn? Ik las hier van mensen dat ze 2 weken voor hun intake naar DD gingen om alvast te prikken, is dat dan ook hoe lang het duurt voor de uitslagen er zijn?

    @1981; Ik hoop het ook voor jullie! :)
     
  8. NinaD

    NinaD Niet meer actief

    Miss76,
    Wat fijn zo'n mooie echo! Geeft zeker hoop.....duimen voor een mooie hcg concentratie!

    Missgin,
    Gelukkig dat jullie vandaag met een goed gevoel naar de tp zijn gegaan! Duimen voor een plakkerd!!! :)

    Shaddixx,
    Van de huisige dosis(225) Menopur krijg ik heel erg spierpijn. Ik denk dat deze bijwerkingen ook per persoon anders is.
    Vervelend dat jullie moesten wachten. Gelukkig nog maar een week! Onderzoek voor amh duurt gemiddeld 2 wkn. Het lab waar het bloed onderzocht wordt heeft nl bepaalde dgn dat ze het onderzoek draaien.
     
  9. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Shadixx: ik ben ook ca. 2 wkn van tevoren er al een keer naar toe gereden (ook prettig om de route al een keer gereden te hebben). Tegen mij werd gezegd dat de uitslag van het bloed ca. 10 dagen zou duren (en de uitslagen waren inderdaad bekend bij de intake, al moesten we dr. S. er wel even op wijzen dat we bloed hadden laten prikken, want het zat nog niet in ons net aangelegde dossier). ;)
    @Nina: ik heb last van stijve spieren in mijn nek/schouders. Verder nu hoofdpijn en misselijk. Vandaag een zware dag op het werk gehad. Valt me toch meer tegen als ik verwacht had. Ik hoop dat dat na een paar dagen iets minder word en het alleen maar 'gewenningsverschijnselen' zijn. Anders worden het 2 zware weken nog.:(
     
  10. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nina; lief! Ik ben nu inmiddels wel weer hersteld, maar dat heeft heel erg lang geduurd.
    Ik heb 3 zakken bloed bij gekregen, en ik heb nog een aantal weken ijzertabletten moeten slikken.
    En als je je zo ellendig voelt, en dan voor 2 kindjes moet zorgen, is echt zwaar.
    Nu heb ik gelukkig een super lieve man die het meeste van het werk deed.
    Maar de gynaecologen hebben echt even schrik gehad dat ze het bloedverlies niet konden stoppen.
    Maar uiteindelijk met een hele hoge dosis weeenopwekkers (na de ks dus) is het bloeden toch wel wat verminderd, doordat die weeeen mijn bm lieten krimpen.
    Maar mijn man was wel ff bang dat hij me ging kwijtraken. Was wel zielig...
    Ik heb er op het moment supreme niks van meegekregen, dus ik weet het ook niet meer zo.
    Alleen hoe ellendig ik me lichamelijk voelde toen ik weer wat bij m'n positieven kwam.
    Maar alles ging goed met m'n kindjes, en dat vond ik het belangrijkste.

    Miss76; het is echt onzin hoor, dat de huisarts pas na 3 weken de uitslag heeft. (ik werk ook in een ziekenhuis)
    Hij kan de dag erna al naar het ziekenhuis bellen voor de uitslagen.
    En vaak worden die ook electronisch naar de huisartsen gestuurd, en dan is het er de dag erna ook.
    Maar ik zag dat je een echo hebt gehad! Dus so far so good eigenlijk nog??
    Ik ga echt zo hard voor je duimen woensdag!!!!
    Ik steek een kaarsje voor je aan.

    MissGin; dus toch 1 emmy aan boord. Nou maar hopen dat die blijft plakken!
    24e testen zie ik in je onderschrift. Spannend!!!!
     
  11. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Mooi dat het lot heeft bepaald, en niet onbelangrijk je 'klinkt' er :))) tevreden over!
    Hoe was het embryo? We gaan weer duimen voor een mooi beebje voor jullie! Succes

    @miss 76, so far so good zeg maar, fijn dat er iets meer duidelijkheid is en geen buitenbaarm. zw! Hopelijk ligt het vruchtje gewoon een paar dagen achter, ook draaien de duimen voor jou!
     
  12. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Hahaha das best grappig! Ik hoop dat we een vooruitziende blik hebben!!

    Ja inderdaad 2 verse en 7 cryo's teruggeplaatst gekregen, zonder enig succes. Vandaar ook DD. Ik heb wel aangegeven om immunologisch onderzoek te laten doen, maar daar zag Dr.S geen meerwaarde voor ons in en vond het zonde van het geld en hj stelde de embryoscoop voor 5 dgn aan om te kijken of er uberhaubt embryo's doordelen met >8 cellen. Ik vertrouw op hem, daarom ben ik daar, het geld zullen we dan investeren in de embryoscoop;).
    Ik weet niet wat het verschil is tussen ons, had hij het bij jullie wel voorgesteld? Ik Ben nog nooit een beetje zwanger geweest, wij doen wel IVF ipv ICSI. De embryo's doen het goed, veel bevruchtingen en delen goed door, ook de cryo's doen het goed. Mijn AMH is 5,5 maar dat wist hij toen nog niet. Ben ook wel een beetje nieuwsgierig naar het verschil...
     

  13. Klinkt niet lekker zeg! :( Moet wel zeggen dat ik liever met lichamelijke klachten deal dan dat ik mezelf zo depressief ga voelen. De omstandigheden hebben ook niet meegewerkt natuurlijk, maar van Gonal-F raak ik echt helemaal van slag. Ik kwam weken m'n bed niet uit, kon alleen nog maar janken, had nergens meer zin in en m'n humor was ik ook helemaal kwijt.. Zo diep wil ik nooit meer zinken!

    Wij hebben opzich niet veel haast in DD. We hebben nog voor 2 IUI's zaad liggen, dus voor mei en voor juni (als mijn eitjes netjes volgens schema groeien). Ik wil ook alles geregeld hebben met de verzekering, proberen voor elkaar te krijgen dat zij het goedkeuren dat we de FM's gewoon in het ziekenhuis hier doen. Ik hoop dat we in juli kunnen starten!
     
  14. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    PNO heeft mijn HSK helemaal vergoed, incl narcose, zonder gezeur, ben helemaal blij dat ik ben overgestapt, fijn hoor medewerking van zorgverzekering!
     
  15. Elize84

    Elize84 Bekend lid

    2 dec 2008
    861
    0
    0
    Drachten
    @Jippiejee: ik heb er zelf om gevraagd en hij begon er na de goede amh (2,93) zelf weer over met hsk. Ik heb ook alles vergoed gekregen van PNO. Ben ook erg blij met ze. Verschil? Tja jij zegt dat hij wil kijken of ze verder delen dan 8 cellen? Bij mij waren het allemaal 4 en 5 daags embryo's en alle cryo's waren blasto's..
    Hij had t bij mij ook over de embryoscope. We horen donderdag meer!

    @Miss76: wat gaaf die echo. Ik had ook zeker 40 euro uitgegeven haha. Ik duim erg hard voor een goed verloop. Hoeveel weken, dagen ben je vandaag?
     
  16. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Hoe duur was dat immunologisch onderzoek nou eigenlijk en was het puur op jou gericht of ook op je man?

    En alles vergoed gekregen van PNO??? WOW das wel fijn van ze, ik geloof dat Menzis echt geen cent vergoed voor dit onderzoek... (weet het niet zeker, maar volgens mij niet)

    Ik hoop morgen ongesteld te worden en dan mag ik bellen voor een uitgangsecho, dan gaat het weer écht beginnen!! Ben er klaar voor!

    Succes donderdag!
     
  17. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    HSK (hystroscopie toch?) heb ik van Menzis in 2010 ook volledig vergoed gekregen bij Menzis hoor ;)

    @Immuunonderzoekem: eerste onderzoeken rond de 650 euro. 2e onderzoeken rond de 300 euro. Die tweede onderzoeken deed hij in 2010 na dat ik zes weken zijn visolie had genomen. Ik zou zeggen: direct starten met hooggedoseerde visolie en vitamine D, dan hoef je geen 2e onderzoek ;)
     
  18. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    #2958 maartje84, 13 mei 2013
    Laatst bewerkt: 13 mei 2013
    Zijn hier ook meiden die de onderzoeken van Serum hebben laten doen?
     
  19. NinaD

    NinaD Niet meer actief

    Sneeuwmees,
    Geruststelling: eerste 2 dgn stimulatie had ik ook heel erg hoofdpijn, dg 3 werd het veel minder en daarna nauwelijks. Spierpijn wordt helaas niet minder en na sporten neemt het best toe. Ik moest gisteren na hardlopen echt pijnstillers nemen. Ik had het gevoel dat al mijn spieren gekneusd waren, kon even niet meer rechtop lopen. Het is heel vreemd dat mijn lichaam even niet van mij is ...;) Gelukkig kunnen we er ook goed om lachen! :D ......ze zeggen toch dat kinderen hun ouders uitkiezen. Ik zei tegen mijn man dat ik me niet kon voorstellen dat kinderen een krom lopend moeder met pukkels (door dhea) op rug en gezicht zouden uitkiezen....om maar niet van mijn hangend vet haar te praten....niet bepaald X-factor....:D
     
  20. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Nina: fijn dat de bijwerkingen afnemen. Ik reed gisteren naar huis van mijn werk en voelde me zo lamlendig dat ik het liefst even een potje had zitten janken. Ik wist niet hoe ik dat nog 2 wkn zo vol moest houden (met de angst dat de klachten alleen nog maar toe zouden nemen). Er is dus nog hoop!;) Heb nog wel last van rugpijn, dus hoop dat dat ook nog weggaat.;)
    @Missgin: fijn dat je man overstag was, al had DD dat nog niet door. Maar soms beslist inderdaad het lot. En wie weet waar dat goed voor is. Ik hoop niet meer dat het ooit nodig mocht zijn, maar je zit nu in ieder geval met je man op een lijn over het terugplaatsen van 2 embryo's, dus ondanks dat ik hoop dat je het hele proces niet meer hoeft te doorstaan. Je hoeft een volgende keer in ieder geval ook geen strijd meer hierover te leveren.

    Vanmorgen weer enorm zitten klooien met de Menopur. :( Soms kan het zo tegenzitten. Ik heb soms zoveel schuim erop zitten, dat het moeilijk op te zuigen is. Dan is het opzuigspuitje al op z'n einde, maar zit er nog iets vloeistof in het flesje (en dus waarschijnlijk teveel lucht in het spuitje).
    Na een tijd klooien, maar een groter opzuignaaldje (die ik van de apotheek erbij had gekregen) geprobeerd, toen ging het gelukkig. Ik hoop maar dat ik echt alle (of in ieder geval voldoende) vloeistof injecteer. Merk dat ik dat nog steeds spannend vind.
     

Deel Deze Pagina