Alle goede echo's gefeliciteerd! MEt namen ben ik echt heel erg bezig...een meisjes naam hebben we al. De tweede naam word een vietnamese naam. Die hebben we voor een jongen en meisje al. Maar een jongens roepnaam. Ik vind het zo moeilijk. Destijds was het jason of jayden. En is jason geworden. Gelukkig voor ons nichtje 12 weken later is haar zoontje Jayden geboren. Maar de tweede als het een jongen is jayden te noemen dat kan gewoon niet. Nu vind ik Taylor, Keano, en Ryan mooie namen. Helaas kennen we al 4 Ryans dus dat gaat hem niet worden denk ik. En Keano vind ik heel mooi maar misschien te lang 3 lettergrepen. Heb liever 1 of 2 Dus wjj denken rustig verder. Tot we weten wat het word.
Salamander hoe was je echo? Hier nog steeds bruinverlies wordt er echt niet goed van...wanneer stopt dat nou eens?? ook de hele dag al zeurende kramp dus dan ben ik gelijk weer down van ownee he.. Ik dacht na die echo vrijdag helemaal gerustgesteld te zijn maar schijnbaar niet pff en als ik dan bedenk dat ik nog 3 weken op de volgende echo moet wachten! wat een lange weken zeg! over namen, een meisjesnaam zijn we al uit Dewi! en n jongensnaam weten we nog niet.. vind jack ook erg leuk die zag ik ook voorbij komen erg stoer!
Ik ben ook erg blij dat wij toen voor Jack zijn gegaan. Ook erg leuke reacties gekregen! Als wij nu een meisje krijgen gaat ze Pam( zeg pem) heten. Ben er nog niet uitnodigen we het als Pam of Pem gaan schrijven. Voor een jongen hadden wij eerst Ferry, maar weet niet of ik dat nu voor een jongen zou doen. Met 38 weken zwangerschap vonden wij die naam niet zo heel erg leuk meer!
Hoi alle zwangeren Ik wil me bij deze graag ook aanmelden. Ik ben 27 en 8 weken zwanger van de eerste. Ik ben 23 december uitgerekend. Ik heb hiervoor een vroege miskraam gehad vandaar dat ik nu pas later aanmeld. Ik heb vorige week woensdag eerste echo gehad en hartje klopt Dus begin wat meer hoop te krijgen dat het goed gaat. Ik zag dat bumpie ook last had van migraine: ik ook. Op de eerste dag van week 6 kreeg ik er 1, 2 dagen later weer. Heb nu in 2 weken 4 migraines gehad....jeej NOT! (terwijl ik het daarvoor heel lang niet heb gehad) Verder merk ik dat ik zwanger ben aan gevoelige borsten en een vage algehele misselijkheid de hele dag (ook honger en geen honger tegelijk) Groetjes Margjelinde
Welkom seentjuh Sanne wat een opluchting! Heel fijn!! En een mooie echo! Miran ook goed nieuws, heerlijk! Vivian super fijn! We lopen dan gelijk op! Rachster wat vind je van Yannick, Tygo, Toby? Bumpie wat vervelend van die pijn zeg! Welkom Margjelinde, gefeliciteerd, hopelijk gaat deze zwangerschap wel goed! Vervelend dat je zoveel last hebt van migraine! Hier --> Vandaag weer echo gehad en goed nieuws gehad! De kindjes hebben toch beiden een eigen vlies om zich heen. Daardoor is het risico dat ze verstrikt raken in elkaars navelstrengen niet meer aanwezig! Er blijft wel het risico dat ze elkaar kunnen gaan voeden omdat er maar 1 placenta is. Maar dat is in 15 % van deze zwangerschappen dus veel vaker gaat het gewoon goed. Ik merk dat ik nu meer ontspan door dit nieuws... 7 juni heb ik de termijn echo en gaan ze ook een nekplooimeting doen waaruit blijkt of ik een hoog of een laag risico heb op dat probleem met elkaar voeden... We doen verder niet de bloedtest die er nog bij hoort want het gaat ons puur om die risicometing. Verder zijn de kindjes gewoon welkom, met of zonder afwijking. Het was heerlijk om ze weer te zien, beide hartjes te zien kloppen en te zien dat ze al wat uitstulpingen hadden waar de armpjes en beentje komen.
Margjelinde: pff echt rot die migraine... ik hoop zo dat het niet wordt zoals me vorige zwangerschap. toen kreeeg ik uitval @ mamavanmenm: Nee we willen niet met de M. En de naam mag ook niet met de E of N beginnen. Dus als iemand suggesties heeft. Liefst nederlandse naam. pff nog steeds buikpijn. Ben er nu wel achter dat het van me maag komt. urine is nagekeken op blaasontsteking. Het kon van het maagzuur zijn. Ook al komt het nog niet omhoog. ff afwachten vanacht anders morgen maar naar huisarts weer
Ah daar ben je eindelijk Salamander. Was al de hele tijd aan het checken of je al geweest was. Goed om te lezen dat het goed gaat. Margjelinde: welkom hier en gefeliciteerd.
@salamander. Wat een goed nieuws!! Fijn dat je goede echo heb gehad. En dat jecde kleintjes weer heb kunnen zien. Hoever ben je nu??
Lonny Ik ben vandaag geschat op 8 weken 3 dagen... Voorlopig is mijn uitgerekende datum dus 20 december. Maar goed, met de termijnecho hebben we meer zekerheid. Wat in ieder geval wel een feit is, is dat onze kindjes niet in december gaan komen omdat je met een tweelingzwangerschap sowieso meer kans hebt op vroeggeboorte, en anders met 37 weken wordt ingeleid. Dat zou dus eind november zijn...
Dag meiden! Gefeliciteerd allemaal! Ik heb me ook maar even aangemeld op deze site (eindelijk, haha). Ik ben ook 26 jaar, en 21 december uitgerekend, ons eerste kindje. Spannende tijd allemaal. Ik heb tot nu tot nog weinig last van kwaaltjes, alleen vermoeidheid. Hoop gezellig met jullie mee te kletsen. Liefs
Ik heb vandaag (gisteren inmiddels) ook een eerste echo gehad. Direct een sterk kloppend hartje te zien. Ik blijk 7 weken en 4 dagen (5 inmiddels) zwanger en het kindje is nu 1,26 cm. Ik twijfelde of ik het wel wilde houden (echo was op de abortuskliniek), maar nu ik gezien heb dat het echt is en zo vol levenskracht denk ik dat ik toch naar oplossingen wil zoeken om het te houden. @alle nieuwe meiden: welkom! @kwaaltjes: nog steeds nergens last van.
@ salamander ik vind het allemaal wel spannend voor jou! Alle het worden dus november kindjes dat klinkt al weer iets sneller dat je ze in je armen hebt e! @ hier ben gisteren om 9 uur gaan slapen en het leek alsof ik net mijn hoofd neergelegd heb en mijn wekker af ging... Dus nog niet bij geslapen. Ook weer misselijk maar in tegenstelling tot gisteren nog niet moeten overgeven. Laat dat ook maar zo blijven. Gaan werken als je zo misselijk bent ik vind het maar niks. Hopelijk gaat met jullie alles goed. Groetjes
Dan gaat het ineens een stuk sneller he. Mij is vertelt dat ze hier wachten tot 38 weken voordat ze actie ondernemen. En ik heb nu al een buikje. Jij? ik werd met 1 kind al heel groot. Toen dachten ze al dat ik met een tweeling liep. En nu echt met 2. Vind het wel heel spannend hoe ik er straks uit zal zien. Ik ga maar eens opzoek naar een goede zwangerschapsolie. Denk dat ik binnenkort echt moet gaan smeren. Ik heb gelezen dat de zwangerschapsolie van weleda wel wat is. Heeft iemand hier al ervaring met deze olie?
Ik heb die olie. Lekkere olie om mee te smeren. Smeer het nu eigenlijk alleen maar op mn borsten aangezien die flink groeien.
Kheyra, wel apart jij hebt een kloppend hartje maar wilde het weg laten halen. Bij mij klopte er geen hartje maar wil het kindje toch houden..nee dat kan niet, maar vind het eerlijk gezegd moeilijk als ik dat lees. Ik zou proberen alle mogelijkheden te bedenken hoe je voor dit kindje kunt gaan zorgen. Ik denk dat je je leven lang verdriet hebt van een kindje wat je op een echo hebt zien rond spartelen en vervolgens hebt weg laten halen..zou ik in ieder geval wel hebben en ik kan natuurlijk niet jouw beslissing maken!