Een vriendin van me is bijna uitgeteld, en ze heeft begin juli een feestje. Ik ben eind juli uitgeteld.. Nu heeft ze gevraagd of ik op kan passen.. Heel graag maar nu denk ik erover na dat ik eigenlijk nog geen andere kindje in ons bedje wil hebben... Ik bedoel mijn kleine heeft er nog niet eens ingelegen.. Is het raar dat ik dit denk? Of moet ik me niet zo aanstellen.? Wat zouden jullie doen?
Vragen of ze een camping bedje mee neemt.. Of je legt de baby in de box.. Of in de reiswieg van de wandelwagen.
Campingbedje heeft ze niet, kinderwagenbak zou evt wel kunnen. Zou het kindje hier de hele nacht kunnen slapen dan?
Ja hoor! Wij hadden met mijn zoontje een wieg besteld die pas na 5 weken kwam. Die tijd heeft hij ook in de reiswieg geslapen omdat het ledikant niet in onze kamer paste.
zou ik ook niet willen.. alles wat wij hebben aangeschaft voor ons kindje is voor ONS kindje.. zeker in het begin.. hier komt er ook geen andere baby in de box voor ons eigen meisje in haar box gelegen heeft... geld ook voor bedje, wipper en wandelwagen.
blijf dat kindje bij je logeren? niets erg aan natuurlijk ben gewoon nieuwsgierig. ik had het niet gekund. mijn dochter is nu 5 maanden en ik heb nog geen half uurtje afstand van haar kunnen doen. en ik zou het kindje dan gewoon in de kinderwagen laten slapen.
Ja misschien wel logeren, feest is om 1 uur afgelopen. Misschien dat ze dr dan komt halen of niet. Dat word dan pas afgesproken.
Gewoon in de kinderwagenbak. Oudste zoontje heeft hier 3 maand ingeslapen en de jongste ook 1 maand. Kan prima!
Nee dat zou ik idd ook niet willen, het is voor jou kindje gekocht. MIsschien heb een schoonzus of zus wel even een campingbedje te leen en anders idd gewoon in de kinderwagen bak. Moet gelijk denken aan iets dat net zo was.. Ik had net het kamertje klaar voor ons eerste kindje.. Kwam mijn vriendje met haar kindje en die had gepoept ze vroeg of het boven even mocht verschonen. Ik durfde geen nee te zeggen. heel het aankleedkussenhoes zat er later onder!! Ik vond dat echt erg!
geef je groot gelijk. vond het ook heel speciaal mn kindje in eigen bed. toen mijn zoontje was geboren had ik het bedje al zelf opgemaakt(mijn schoonma is kraamverzorgster geweest dus wist precies hoe t moest met welke kleedjes enzo) had toen aan kraamverzorgster gevraagd of ze niet aan het bedje wilde komen omdat ik t juist zo speciaal vond als ik zelf het bedje had opgemaakt voor het 1e slaapje. ja was goed. wilde trap aflopen maar was wat vergeten dus liep de kamer weer in en wat zie ik, staat ze verdikkeme tóch het bedje op te maken op haar manier. pfff. ja dus weet wel ongeveer wat je bedoeld hoor. idd in reisbak, kan prima!! wel spannend als je zelf op springen staat
ik zou dat ook niet kunnen ik zou ook voorstellen dat ze reserve oppas neemt voor het zelfde geld ga je zelf bevallen.
zou het niet doen stel je bevalt eerder of je bent echt op dan zou ik echt nog van de laatste weken rust willen genieten laat staan nachtvoeding te hebben.. En misschien word je dan nog wel raar aangekeken omdat je het 'zo ver van tevoren' hebt afgesproken.. Ook zou ik dan toch minstens een campingbedje willen hebben voor de kleine en niet de nieuwe spullen die ik voor mijn kind zou hebben aangeschaft al moeten gebruiken voor een ander kindje.. klinkt ego is het misschien ook wel maar tis echt puur kwa gevoel..
Campingbedje / kinderwagenbak? Snap wel dat je dat niet wilt hoor in jullie baby bedje. Zou t gewoon eerlijk zeggen
Ik zou de kinderwagen bak dan doen, zeker niet in het bedje dat is toch speciaal voor je eigen kindje aangeschaft. Maar als ze met de auto komt zit het kindje waarschijnlijk in de maxi cosi dus geen kinderwagenbak. Zal het gewoon zeggen of de bak mee of een campingbed.
Ik zou nogsteeds daarheen gaan haha Als er dan toch wat met je is ofzo is t nie zoveel gedoe kunnen ze gewoon naar huis komen En kindje lkkr in eigen bed