1-2 keer in de maand eten we patat met frikandellen enzo. Ik hou niet van pizza, patat eigenlijk. Ik heb daardoor onze half jaar oude, heel erg dure frituurpan weggegooid en nu doe ik het in een pan
Meestal op vrijdag patat, op zaterdag gemakkelijk en de rest van de week gezond. Sauzen komen hier altijd uit een potje/pakje. Ik zie er geen kwaad in.
1 keer per 2 weken hooguit. Doordeweeks kook ik altijd wel vers, maar makkelijk en efficiënt. Bijvoorbeeld; Zondag schil ik de aardappels voor 2 dagen; maandag dus gekookte aardappels met groente en vlees /vis en de dag erna bak ik de rest op met groente en vlees. Als ik een keer lasagne of nasi maak dan met een extra berg groenten en de helft ervan in de vriezer.
Je weet overigens dat geen fut hebben enzo, ook veroorzaakt kan worden door je eetpatroon? Dus als je je beter wilt voelen, is normaal gezond eten misschien wel zo verstandig...
Ik denk 1x in de maand? Ik houd niet van ongezond eten en ben dol op koken. En voor de dagen dat ik echt geen zin heb heb ik meestal wel bakjes met zelfgemaakte pastasaus of soep in de vriezer. Toch makkelijk maar dan wel gezond
Volgens mij is friet niet zo ongezond. Het is meer wat je erbij eet. Wij eten redelijk gezond. 2x in de week vis, 1x vlees en dat beide met aardappels en groenten (vers of pot) verder pasta en in het weekend vaak makkelijk, soepje, pizza dat soort eten. Afhaal denk eens per maand (Grieks of chinees)
1 keer in de week friet, en verder meestal gezond. Heel af en toe een pizza. Chinees halen we wel ook 1 keer in de week maar dan de kipkerrie en tjaptjoy, geen varkensvlees en dat soort troep. Gewoon gezond dus.
niet perse in de zin van maandag aardappelen en dinsdag pasta. maar wel elke week 3x aardappels, een keer rijst en een keer pasta ( bijna altijd dan. 2x rijst komt ook welles voor) maar ik hoef echt geen drie dagen achter elkaar hetzelfde
Hier veschilt dat, de ene week is het 1x per week en de andere keer ineens 3x per week. Bijvoorbeeld in de zomer BBQen we heel veel en ja daar komen ook lekkere sausjes bij kijken, vette salades, stokbroodjes met dikke laag kruidenboter, is ook niet echt super gezond maar goed Qua Macdonald, dat eten we misschien eens per maand of 2 maanden ofzo, zit hier niet in de buurt dus dan gebruik je het ook niet zo snel.
Wij eten ongeveer 1x in de week friet en ik haal meestal 1x in de week kibbeling. Verder probeer ik wel zo gezond mogelijk te koken, maar ik kook wel makkelijk en snel. Pastasaus komt hier gewoon uit een potje. Wij eten wel veel ( verse ) groenten en fruit.
Hier meestal: maandag . Aardappelen,groente ,vlees dinsdag . pasta maar dan wel saus uit potje of pakje woensdag aardappelen,groente ,vlees donderdag opgebakken aardappelen en vlees en salade vrijdag brood met balletje gehakt of worstje zaterdag pannenkoeken zond lasagne of soep of friet met wat lekkers. Dingen als mac en zo vind ik heeeeeerlijk zou ik elke dag kunnen eten maar ja omdat ik dan echt dicht zou groeien en eraan failliet ga doen we dat ong een keer per maand
1x in de week friet/mac/shoarma 1x in de week makkelijk dus soepje met gevuld stokbrood o.i.d. De rest gewoon gevarieerd, aardappels, pasta, rijst, etc. We eten echter eigenlijk nooit vegetarisch. Laatst bij mijn schoonmoeder iets van een soja burger op en dat was erg lekker dus ik wil wel wat vaker vegetarisch gaan eten (1x in de twee weken)
poeh ligt eraan soms 1x in de week en soms 1x in de 2 weken hou erg van koken maar soms schiet het er bij in omdat we ziekenhuis bezoekje hebben of alles echt in de 100 loopt eten we iets ongezonds dan krijgen ze hier eh vaak extra fruitje maar dat zit tussen mn oren hihi het is eigenlijk zo slecht niet
Wij halen 1x per 3 weken ofzo Chinees - verder eigenlijk redelijk gezond. Soms wel snelle dingen (zelfgemaakte pasta saus bijvoorbeeld uit de vriezer) maar dat is natuurlijk ook wel goed. Vroeger aten we veel vaker ongezond maar voelde me er toch niet prettig bij - slaap altijd slecht na een afhaalmaaltijd.
Het ligt eraan, soms een paar weken niet en soms hebben we zulke drukke dagen dat we geen 'tijd' hebben om te koken. Dan halen we wat of gooi ik patat in de oven..
hier 1 keer per week en dat verschil dan van keer patatjes pizza of broodje gebakken ei..rest van week aardappelen groente vlees of pasta of rijst
2x per week, 1x patat en 1x iets van pizza ofzo. Maar dit komt omdat we op die dagen geen tijd hebben om te koken omdat we maar heel even thuis zijn tussen zwemles en voetbal. Voor de rest kook ik altijd gezond.
1x in de maand denk ik.. Heb geen frituurpan, lust geen pizza of broodje hamburger, eet geen E nummers, haal 1x in de maand wat af of naar de mc Donalds. Ik wok liever een gezondere maaltijd, ook zo klaar.. Of een broodje!