als ik dit lees denk ik eerder.. hoe is de communicatie in jullie relatie? dat je je wachtwoord hebt veranderd moet toch een teken zijn? Hij doet dat terwijl jij dat niet wil? Dat lijkt me eerder het ding. Mijn man mag prima in al mijn accounts.. Omdat wij op dezelfde manier ermee omgaan.
als ik weer een partner zou hebben dan nee dan mogen ze dat niet zou dat zeer zeker niet leuk vinden het is iets van mij niet dat ik wat te verbergen heb maar gewoon het feit dit mijn fb of hotmail is dan gaat hij er maar bij zitten
Ja hoor, vind ik prima en waarom niet? Ik heb niks te verbergen. Sterker nog. Ik hou zijn mail bekant bij. Hij vergeet alles.
Hier kunnen we ook in elkaars email/FB maar dat doen we eigenlijk nooit. Een enkel keertje weleens als ik een recept ofzo heb gemaild en ik kan het in mijn email niet meer vinden. Ik zou het wel vervelend vinden als mijn vriend emails ging verwijderen eerlijk gezegd.
Ja hoor, mijn man mag prima in mijn Facebook of hotmail account kijken. Hij doet het alleen nooit, ik ook niet bij hem, zie er nooit de noodzaak toe. Ik zou minder gecharmeerd zijn als hij dingen ging verwijderen op eigen initiatief. Ik haal uit je verhaal niet helemaal waarom je niet gewoon tegen hem zegt dat je dit niet wilt, ipv je wachtwoord te wijzigen? Hii kan vinden dat hij er recht op heeft omdat jullie getrouwd zijn, maar je kan hem toch vertellen dat jij daar anders over denkt?
Natuurlijk mag hij dat. Hij heeft al mijn wachtwoorden. Hij kijkt alleen nooit in zijn eigen mail, laat staan in de mijne
Zal niet weten waarom mijn man in mijn Hotmail of telefoon moet neuzen. Ik ben oud genoeg om zelf mn berichtjes die onbelangrijk zijn te wissen.. Voel me dan ook heel erg gecontroleerd. Hoe komt ie steeds achter je nieuwe wachtwoorden ?
Wij kunnen er bij elkaar in, maar wijzigen/verwijderen of iets dergelijks doen we nooit. En voor zover ik weet; kijken ook niet. En we hebben inderdaad niks voor elkaar te verbergen.
Mijn man mag overal kijken van mij,, hij weet al mijn ww en ik die van hem.. Maar ik zou het niet pikken als hij alles ging verwijderen of zo vaak erop zat als jouw man... Erg raar gedrag wat hij doet! Alsof hij je niet vertrouwt...
mijn man kan ook overal in komen, hij weet mn wachtwoorden. Is geen enkele probleem, maar hij zou inderdaad ook geen mails en berichten moeten verwijderen oid!! Tis mijn account, kijken mag, aankomen niet
Mijn vriend weet niet al mijn wachtwoorden, maar als ie ze wil hebben prima. Ik heb niks te verbergen. Andersom heb ik de behoefte ook niet om te kijken. Ik zou het niet accepteren als hij in mijn mailbox emails zou verwijderen.
Ja hoor mag hij best in kijken en kan hij ook. Op de ipad hebben we zowel zijn als mijn emailadres(sen) ingesteld staan dus als hij wil kan hij er in kijken. Heeft 'ie alleen nog nooit gedaan, vind hij niet interessant haha. Ik kan ook in zijn account maar hoef ik ook niet te zijn tenzij hij me vraagt iets te controleren of zo wat hij verzonden of besteld heeft. Hij kijkt wel eens op mijn Facebook maar dat komt omdat ik die ook op de Ipad heeft en die via de cloud ook op zijn telefoon komt. Hij kijkt er soms op, niet om mij te controleren maar om grappige filmpjes te kijken of foto's die ik er op zet van onze dochter.
Omdat het op automatisch aanmelden ingesteld staat. Als de fb site opent komt hij automatisch op mijn profiel. Alleen op onze tel. Kan dit niet. Daar ziet hij dat mijn wacgtwoord gewijzigd is . Dan moet hij op de laptop maar gelijk afmelden vind ik. Ik vond het ook niet erg hoor dat hij rrin kwam. Nu wil ik dit niet meer omdat hij ook wat doet. Hij heeft me vaak nog eens voor schut gezet door per ongeluk reacties van vriendem te liken die ons niets aangaan
ja hoor hij mag alles zien, maar zeker niks wijzigen of verwijderen, zie er ook het nut niet van in maar bij mijn weten checkt hij nooit iets. volgens mij komt het niet eens in m op
Ja hoor. Op de ipad en computer staat mijn fb standaard ingelogd. Ik heb geen geheimen. Onze mail is gekoppeld.