Deze maand weer ons vakantiegeld binnen gekregen. Bedoeld om lekker op vakantie te gaan denk ik, maar wij betalen er elk jaar die torenhoge gemeente en waterschapsbelastingen van. Nou zijn wij toch niet echt vakantie mensen, zit veel liever lekker thuis. En van de belastingcentjes blijft meestal ook niet zoveel over aangezien we in een nogal oud huis wonen dat nogal wat opknappunten heeft. We proberen zo elk jaar iets te doen. Maar hoe doen jullie dat? Van welk geld ga je op vakantie?
Wat leuk om te lezen dat vakantie jullie ook niet zo boeit. Dat hebben wij dus ook. Maar van veel mensen krijgen we altijd commentaar! Dat vind ik zo irritant. Blij te lezen dat er dus nog meer mensen zo denken en zijn. Wij gaan nu wel een weekje weg in Nl, gewoon ook voor die kleine. Ik vind het leuk en heb er zin in, maar als we niet zouden gaan is t ook goed... Wij betalen t van t vakantiegeld en van wat we overhouden elke maand. ook maken we nu een potje met contant geld aan wat we daar uit kunnen geven, stoppen we elke keer wat in.
We kunnen helaas ook niet op vakantie omdat het slecht gaat op de werk van mijn man. Het beetje wat hij nog verdient gaat meteen weg. Solliciteren gaat helemaal moeizaam zijn beide al 1 jaar bezig. Dusja dan maar een paar jaar niet
De torenhoge rekening die je noemt betalen we al jaren per maand. Ws scheelt het wel dat we een huurhuis hebben. Onze vakantie is een kadootje (gekregen dus) en we kopen dit jaar van het vakantiegeld een loungeset. En ach er ligt of komt altijd wel een onverwachte rekening. Anders gaat het geld richting de spaar.
Hier ook geen vakantiegangers. 5jaar geleden voor het laatst. Lekker boeiend! Dit jaar gaat ons vakantiegeld naar de nieuwe babykamer..... veel blijer mee!!!
Ja wij zijn ook meer van 'in ons eigen landje is nog genoeg te ontdekken'. En nergens is het beter als thuis ^^ Maar betalen jullie dan niet zoveel gemeentebelastingen? (ruim 800 euro) Dan is ons vakantiegeld alweer op hoor
Vakantiegeld gaat naar de spaarrekening. En de vakantie betalen we van de lopende rekening en zuiveren soms iets aan van de spaarrekening. Van onze vakanties zijn altijd goedkoper dan ons vakantiegeld
Hier ook hoor. 237 aan de WOZ en 460 ofzo voor de BSR. En dan is het toch echt op. Man is zelfstandige dus geen vakantiegeld.
Wij betalen de gemeentebelastingen per maand, dat scheelt een heleboel iets van 65 per maand. Meestal betalen we vakantie van het vakantiegeld of als we vroeg boeken van de eindejaarsuitkering. Wij zijn wel echt vakantiemensen, heerlijk om vanalles van de wereld te bekijken! Maar wel zo lol budget mogelijk. 5 kinderen kosten namelijk ook nog wel wat .
Is er voor jullie geen mogelijkheid om deze belastingen per maand te betalen? Zo doen wij het namelijk. Als het niet kan zou je ook evt. maandelijks een x bedrag naar de spaarrekening overmaken en reserveren voor deze belastingen. Overigens gaat ons vakantiegeld naar de spaarrekening omdat onze vakantie al is betaald.
Hier worden de gemeentelijke belastingen maandelijks geïnd via automatische incasso. Dus daar merken we niets van.
hier ook geen vakantie mensen. wij krijgen geen vakantie geld maar hebben best geld om op vakantie te gaan. ik hecht daar dus totaal geen waarde aan. wij zijn nu 5,5 jaar getrouwd en nog nooit op vakantie geweest. wel iedere jaar 1 week famillie bezoek in egypte, maar dat is geen vakantie. volgend jaar gaan wij voor het eerst als gezin op vakantie naar turkije. veel mensen zeggen tegen ons dat we een hoop missen maar ik vind het gewoon fijn om thuis te zijn. ik vind weekendjes weg enzo ook gewoon echt niet leuk. ga liever een dagje als gezin naar een pretpark. belastingen enzo betalen wij hier ieder jaar in 3/4 termijnen.
Wij betalen de gemeente-belastingen ook maandelijks,ongeveer 90 per maand.. Van ons vakantiegeld wordt het huis aan de buitenkant geschilderd en verder gebruiken we het om volop leuke dingen te doen tijdens onze vakantie! Echt op vakantie gaan zit er niet in,dat is ook al 6 jaar geleden.
wij betalen de vakantie van de spaarrekening, wij sparen per maand een vast bedrag voor als er thuis is kapot gaat bijv vaatwasser of magnetron etc, of voor als er iets aan het huis of de auto moet gebeuren. maar we gaan er ook rustig van op vakantie, we zorgen wel dat we niet onder een bepaald bedrag komen op de spaarrekening
Wij betalen onze vakantie een deel van het geld wat we terug krijgen van de belasting en van de lopende rekening. Vakantiegeld komt op de spaar.