Hoi allemaal, Ik heb een vraagje Hoe krijg ik een foto ge- upload hier op het zp? Als ik dat wil doen moet ik het via mijn computer doen terwijl ik veel foto's op mijn telefoon heb staan .. Ik weet dat ik dat via die " paperclip " moet doen maar als ik dan bestan moet kiezen doet hij niets Ik heb een i Phone. Alvast bedankt!
Ik heb een nokia... Bij mij werkt het uploaden wel. 1 foto per keer. En werkt precies hetzelfde als de pc.
Ik heb het net even geprobeerd (Samsung galaxy 3s mini). Gewoon op je telefoon ZP openen met je browser, en zoals altijd via je gebruikersinstellingen foto's uploaden. Hij vraagt automatisch of ze vakje galerij moeten komen, of dat je ze wilt maken. Eigenlijk hetzelfde als via whatsapp foto's bijvoegen.
Ik heb een iPhone 5 en hiervoor een 4s en kan gewoon foto's uploaden met mijn tel. Als ik een foto in een topic wil plaatsen klik ik op 'plaats reactie' vervolgens type ik wat ik wil en ga ik naar onderen, daar staat bestanden toevoegen. Dan klik ik op 'beheer bijlagen' en kan ik via de 'kies bestand' knop' een foto uit mijn filmrol kiezen. De rest is hetzelfde als via mijn laptop.
Bij mij ligt het ook aan welke browser ik gebruik op de telefoon. via internet zelf lukt het mij niet. via chrome soms. via firefox het makkelijkst.