Dankjewel meis :d echt lief van je !! En alle andere meiden ook heel erg bedankt nog zo onwerkelijk maar loop de hele dag te stralen. 3 juni mag ik al voor een echo bij de fertileitsarts zo leuk :d Kan niet wachten !!
Bedankt lov Ik hoop het zo we hebben er zo naar uitgekeken.. Aan al de rest wat ook zwanger is een dikke proficiat en ook veel geluk!
Ik snap geen zak van die ovutesten, de ene keer issie licht dan weer wat donkerder, dan zie je hem bijna niet, maar na een paar uur weer wel, en nu is hij er wel weer kunnen jullie even meekijken, krijg ze niet veel duidelijker op de foto helaas, maar het zal nog wel niet zo zijn denk ik
Nieuwe zwanger van harte! Lov hij lijkt er idd aan te komen. Ik hoop dat als ik terug kom van vakantie (12-06) dat ik een mooie zwqngerschapsbanner onder je naam zie!
Goed bezig!! Laat het deze ronde maar goed raak zijn!! Nog even en je kan eitjes gaan versieren! Haha
zit geen positieve tussen kruidvat ovutestten is men niet zo positief over, zou gewoon doortestten als je denkt hij word donkerder dan zou ik 2x pd testten test je wel op vaste tijdstip?
Thanks meiden hahah idd eitjes versieren.... Steppe idd nog doortesten hoor...lh kan ook schommelen .
Ja test wel op een vast tijdstip, die van gister is weer licht en die van vandaag, is op de foto niet goed zichtbaar, is iets donkerder dan die van dinsdag, dus we testen nog maar gewoon door denk ik
@love jeej.. go ei go ei!! @seppie, deze ovulatietesten zijn niet zo best. heb ze zelf 1 ronde gebruikt maar daarna overgestapt op de testen van z&k en die bevielen prima!