Lieve meiden even een kort berichtje van mij! Ik kom van de week weer actief meeschrijven.. Nu zijn net mn verstandskiezen eruit en heb er veel last van. X
Lies zou zeker heel gaaf zijn! Nu gewoon even goed nadenken wat we gaan doen en of het realiseerbaar is. Bolkje veel plezier met je moeder.
Haha die paarse navel is misschien niet het beste voorbeeld Lov, mooie ovu trouwens Straks weer lekker aan de klus! Bolkje, veel plezier met je moeder Knvs, sterkte! Lijkt me erg pijnlijk
Ja ben zo blij op dag 11 komt hij er al aan.....eigenlijk zou ik pas volgend weekend een ei hebben dus...
Jammer dat er verder niet word gereageerd op mn laatste bericht. Laat ik het achterste van mn tong zien wat gewoon pijn doet om het te vertellen en dan word er gewoon niet op gereageerd terwijl er een aantal zijn die dit ook hebben meegemaakt. Jammer dat er geen warm welkom is.
Misschien had je dat eerder in je 1e bericht allemaal moeten zetten. Dan was het misschien niet zo gelopen.
Zou ook niet weten wat er gezegd zou moeten worden......vindt je verhaal vaag en snap niet waarom je niet eerder vertelde dat je een bloedtest hebt gehad. Het staat een beetje vreemd....eerst zeg je niet te weten of je zwanger was. Opeens was je dan toch zwanger...vervolgens ga jij en bolkje een beetje stom reageren .... Tja wat moet ik dan nog zeggen. Het topic loopt al wat langer en is normaal best leuk hier....en toen dit.
Bolkje mvm ben ik vandaag mee gestart.. Lekker verzamelen haha. Hopelijk weet je het geslacht morgen! Wonder spannend zeg hopelijk gaat het lukken Vayam weet niet of ik het al gezegd heb maar welkom!
Ja kan.....snap dat jij ook een mening hebt maar ik ook.....we moeten die van elkaar respecteren toch? Wat mij betreft is het klaar nu
VAYAM welkom hier. (Ik bemoei me er verder niet mee, weet ook niet wat er is gezegd!) LOv: Ja vind dit een van de ergste dingen de kaakchirurg hahaa. Nog een kleine update.. Vriendlief gaat me verassen vandaag dus denk dat we ons kleine kindje gaan ophalen(puppy), Dat maakt weer een hoop goed voor vandaag View attachment 325215 Dit is vienna.. IM INLOVEE!
Ehm ik had het al gezegd omdat ik simpelweg niet gelijk het achterste van mn tong wil laten zien. Lov23 jij had toch ook zelf een ervaring met en mk dan weet je zelf wel hoe het voelt om en mk bij 11 weken te hebben. En tis 6 maanden terug dus het is vers en doet pijn. Als je jezelf dan weer op de rails hebt en zwanger probeet te worden en het vruchtje laat los ivm geen goede innestelling doet dat ook pijn!!!!! En sorry jou reactie mbt tot: Het topic loopt al wat langer en is normaal best leuk hier....en toen dit. Vind ik ook beetje lullig