zwembroek in Frankrijk

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door takhen, 16 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    19 aug 2008
    7.043
    0
    0
    Whahaha:D:p
     
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Hygiene..

    Wij zijn er paar jaar terug nog geweest en toen mocht je bij een zwembad alleen een speedo aan.. Strand is verschillend..
     
  3. Zomerbries

    Zomerbries Fanatiek lid

    20 sep 2008
    3.539
    0
    36
    hier afgelopen zomer nog hoor, aan de zuid franse kust. ivm hygiëne idd.
     
  4. anniek

    anniek VIP lid

    5 feb 2006
    8.512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    idd ff goed navragen
    meestal is idd een ballenknijper verplicht haha
     
  5. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik ken die regel ook uit Frankrijk.

    Het hoeft geen Dries Roelvink tanga te zijn, een aansluitende boxershort mag ook (dus met korte pijpjes). Zo'n losflodderende surfbroek mag meestal niet.

    En ik kan me ook wat vakanties herinneren waarbij het verplicht was een badmuts te dragen in die zwembaden. Weet niet of dat ook nog steeds zo is?
     
  6. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    #26 Nynke, 16 mei 2013
    Laatst bewerkt: 16 mei 2013

    Hierom dus. De hygiëne regels voor zwembaden zijn hier strenger. Als een camping controle krijgt kunnen ze een boete krijgen. Het kan per camping idd verschillen. Ik zou voor de zekerheid er een kopen.
     
  7. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.659
    1.418
    113
    Wij gaan ook naar frankrijk en stond duidelijk in de regels dat een strakke zwembroek verplicht is en je geen boxer mag dragen, dus duidelijk ;).
    Manlief zou het ook liever anders zien maar het is niet anders.
     
  8. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Tegenwoordig staat dit soort informatie wel op de site van de camping vermeld. 1/ of je met een boxershort mag zwemmen en 2/ of een badmuts verplicht is.
     
  9. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Klopt! Op de camping waar wij stonden was zo'n relax bad. Daar moesten de heren een strak broekje aan.
    Ik dacht vanwege hygiëne. Gewoon in de zee en het normale bad mochten de mannen hun normale broekje aan
     
  10. takhen

    takhen Fanatiek lid

    13 nov 2009
    2.386
    0
    0
    medusch secretaresse
    Leiden
    hahaha ik had niet verwacht zoveel reacties te krijgen!
    Mijn man heb ik het eigenlijk nog niet verteld. Die moest ik al omkrijgen om voor Frankrijk te kiezen dus dit wordt nog wat ;)
    Maar we nemen de gewonen ook mee hoor, voor het geval het wel mag. Op de website van de camping stond namelijk niets vermeld. Ik heb hen ook al een mailtje gestuurd en zal het ook nog even bij OAD navragen (via hen geboekt).
    Ik had stiekem de hoop dat deze lijpe regel veranderd was inmiddels maar helaas. Bedankt voor alle leuke verhalen in ieder geval ;)
     
  11. Vrouw1982

    Vrouw1982 Fanatiek lid

    17 mei 2012
    2.195
    464
    83
    Vrouw
    De Fransen... :p

    De italianen zijn van de badmutsen...
     
  12. Denise K

    Denise K Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.230
    354
    83
    Vrouw
    Vind het niet zo heel vreemd, hoe groter de broek hoe meer bacteriën er in zitten ;).

    Wij zijn vorig jaar in Denemarken geweest en daar was in het (binnen)bad zo'n broek wel toegestaan. Overigens heb je daar overal gigantisch kleedkamers waarin iedereen verplicht naakt douched met de zeep die daar hangt en vervolgens pas in bikini/zwembroek gaat. Dat scheel enorm in de schoonmaakkosten voor het water omdat je er schoon in gaat.
     
  13. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Ja hier in het dorp nog steeds van kracht!
     
  14. Fransa

    Fransa Niet meer actief

    In de meeste zwembaden in Frankrijk is dit nog een verplichting. Is puur uit hygiënisch oogpunt.
    Hier standaard voor ml en de jongens zowel een short als slip mee. Maar 9 van de 10 keer van het short in de tas blijven. Het grote zwembad bij ons in de buurt staat sinds kort shorts bij kinderen toe, al een aardige vooruitgang ;)
     
  15. Fransa

    Fransa Niet meer actief

    het gaat er volgens mij ook om dat soms van die jonge jongens hun gewone ondergoed onder dat zwemshort aanlaten. En dat is dus niet het meest hygiënisch... ik vind het geen hele slechte regel hoor. Maar goed, wij zijn er zo onderhand ook wel aan gewend...
     
  16. MamaPeetje

    MamaPeetje Niet meer actief

    Dat is toch voor de glijbanen ofzo? Edit ik heb alleen pagina 1 gelezen. Dat van die hygiene verbaast me ook niets. Soms zie je gewoon mensen die al de hele dag in zo'n broek lopen en dan hoppa zo het zwembad in. Vies hoor.
     
  17. mama40

    mama40 Fanatiek lid

    30 mei 2012
    1.583
    5
    38
    Mocht je per mail antwoord krijgen over het wel dragen van een short,print het uit en neem het mee.
    Ik had het ook gevraagd via mail, ja hoor geen probleem.Tot we op de camping waren en toen mocht het alsnog niet.
    Helaas had ik de mail niet meegenomen
     
  18. takhen

    takhen Fanatiek lid

    13 nov 2009
    2.386
    0
    0
    medusch secretaresse
    Leiden
    Goede tip!
     
  19. takhen

    takhen Fanatiek lid

    13 nov 2009
    2.386
    0
    0
    medusch secretaresse
    Leiden
    Ik heb overigens net een email gekregen van de campingeigenaar. Ballenknijpers zijn niet verplicht, boxers mogen ook. De enige regel die zij hebben is dat er alleen schone zwemkleding gedragen wordt, dus geen kleding die de hele dag gedragen wordt.
    En ik heb de email uitgeprint en die gaat mee ;)
     
  20. lieke

    lieke VIP lid

    7 sep 2005
    6.289
    263
    83
    handig om te weten wij gaan ook naar frankrijk toe haha...
     

Deel Deze Pagina