2 kinderen vermist in Doorn

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door BLiS, 7 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Honeybeeb

    Honeybeeb Niet meer actief

    Ik denk niet dat hij in die geestelijke toestand waarin hij zat, nog enig liefde naar zn kinderen toe, kende. Hij was helemaal total loss in zn hoofd. Want als hij nog wat voelde, zou hij het inderdaad doen zoals jij net hierboven zegt. Dan zou hij willen dat ze met zn drietjes de wereld zouden verlaten. Maar nee deze zieke man, was zo ver heen dat het net leek alsof hij niet besefte dat het zn eigen kinderen waren. Hij was enkel bezig met een plan, een doordachte zieke plan. Heeft een moord en zelfmoord helemaal uitgestippeld, wie weet hoe lang al, misschien al maanden bezig geweest met plannen..

    En waarom? God knows...
     
  2. Honeybeeb

    Honeybeeb Niet meer actief

    Knettergek is het juiste woord...
     
  3. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    Dat zal dan inderdaad wel.......maar toch: het verhaal klopt van geen kanten en ze komen geen streep verder....:(:(
    Ik hoop echt dat de hele zaak snel opgelost word.
     
  4. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    weet iemand wat de politie doet met de tips van paragnosten?
    paragnosten kunnen weinig zonder een echte foto maar geeft de politie een foto als een paragnost daar om vraagt?
    tuurlijk kun je foto uitprinten maar een goede paragnost heeft echt een recente foto nodig.

    is er verder nog gezocht boven geulle?
     
  5. lea

    lea Fanatiek lid

    nou ik neem aan niks concreets, maar goed ik geloof daar niet in, dus zou dat verspilling van energie vinden.
     
  6. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
  7. sjanniee

    sjanniee Fanatiek lid

    15 aug 2012
    1.533
    0
    0
    Ik heb niks gehoord of gelezen dat de politie dit heeft gedaan.
    Misschien zouden ze dat wel moeten doen ja, mochten ze het nog niet gedaan hebben. Baat het niet, schaad het niet.
    Sommige mensen geloven niet in paragnosten, en nou moet ik eerlijk bekennen dat ik ook niet in Jan en Alleman geloof hoor, maar er zijn een aantal paragnosten waar ik wel degelijk in geloof, omdat ik het zelf mee gemaakt hebt, zo''n paragnost. En alles wat hij zei, van A naar Z klopte. En het waren dingen van mij wat hij echt never kon weten. Maar waar het over ging, of waarvoor het was, daar laat ik me niet over uit ;)
     
  8. adi

    adi Niet meer actief

    Als ze willen kunnen ze toch een foto/ kledingstukken bij de moeder vragen?
     
  9. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
  10. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    ik niet
     
  11. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
  12. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    hoe kunnen we die bereiken dan?
     
  13. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    Ik ook niet.
    Ik denk zelfs dat dat wel eens heel goed kan zijn voor het onderzoek....
    En dan wel nu, en niet over 5 jaar of zo.
     
  14. adi

    adi Niet meer actief

    Via fb bijvoorbeeld. Ik heb begrepen dat haar pagina open is en dat ze schrijft en leest op de fb-pagina die hier zojuist is gelinkt.
     
  15. Mystify

    Mystify Bekend lid

    24 mei 2011
    938
    0
    0
    Adi echt, je wil niet weten hoeveel paragnosten zich melden bij families die met een vermissing te maken hebben. Nog nooit 1 opgelost! enkel steeds maar weer valse hoop bij familie. Daar ga je aan kapot als je daar in mee blijft gaan. Heb er dan ook geen goed woord voor over.
     
  16. UmmAbderrahman

    UmmAbderrahman Bekend lid

    4 okt 2012
    944
    0
    0

    Precies wat ik denk! Vreselijk nep en misleidend. Bah
     
  17. adi

    adi Niet meer actief

    Ik zeg niet dat ik er in geloof (niet dus), maar als iemand zegt dat ie niet kan helpen omdat ie geen echte foto heeft, lijkt me vrij voor de hand liggend hoe je dat 'obstakel' kunt overbruggen.
     
  18. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    nog nooit 1 opgelost? waar kan ik die resultaten bekijken?
    ik snap je wel hoor maar als familie pak je toch alles aan? en kapot ben je toch al nadat je je zoontjes al 10 dgn niet meer hebt gezien.
     
  19. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    helaas heb ik geen face book en hij ook niet.
     
  20. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    stel ze vragen nu hulp v/d paragnosten en er zijn er 100 en 75 geven een duidelijke richting/vindplaats dan is er toch wel een reden om daar te zoeken?
     

Deel Deze Pagina