Ervaringen Slim-Belly

Discussie in 'De lounge' gestart door Child, 17 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Child

    Child Fanatiek lid

    6 sep 2011
    2.782
    216
    63
    Vraagje: Op mijn sportschool wordt actief gebruik gemaakt van Slim Belly (uiteraard tegen extra betaling)
    Volgens onderzoek zou je 6-8x meer vet verbranden op bijv. je buik/heupen.
    Dit door massage/druk/lichaamswarmte door de band. Uiteraard moet je wel flink cardio doen.

    Ik wil heel graag van mijn buik af maar vraag me af of dit zou helpen. Ook weet ik niet of het helpt bij slappe huid, of dit ook weer strakker wordt.
    Je kunt het ook gebruiken tijdens groepslessen (zumba enzo).

    Hebben jullie ervaring hiermee of valt iedereen gewoon af omdat je extra cardio doet met zo'n band om?
    (net zo als die inlegzooltjes vroeger die je helpen doen afvallen, maar volgens mij ga je dan gewoon extra lopen :p )

    link: slim belly by AIRPRESSURE BODYFORMING - Nederland
     
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ik heb het een week of 16 gebruikt.. Ik viel toen gewoon heel snel heel veel af en kan dus niet met zekerheid zeggen of het daardoor kwam. Mn vriendin vond het niks helpen..
    Wat ik wel moet zeggen is dat ik er uitslag van kreeg.. En jeuuuukkk!!! bbrbrr.. doe het niet gauw weeR:p
     
  3. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    22 jun 2007
    4.206
    1.041
    113
    Vrouw
    Ik heb geen antwoorden, maar ik lees graag met je mee. Hier op de sportschool hebben ze hem ook. (Onder de naam Better Belly.) Het klinkt heel verleidelijk, je zou na 8 weken 1 tot 2 kledingmaten slanker zijn. Maar is het waar?

    Het is algemeen bekend dat plaatselijk vet verliezen niet mogelijk is. Waarom zou het met de Slim-Belly dan wel lukken? Ik heb 1 proefles gedaan en ik was ontzettend aan het zweten op de plek waar de band omheem zat. Verlies je dan niet vooral veel vocht ipv vet? En hoe zit het als je na 8 weken stopt. Komt het er dan weer aan?

    Het zal ook per persoon verschillen wat het effect is natuurlijk. Hier op de sportschool is het zo dat je de Slim-Belly moet combineren met (minstens) 3x in de week fitnessen (8 weken lang). Iemand die bijna niet sport en ineens 3x in de week gaat sporten, zal zeker afvallen. Ook zonder Slim-Belly. Maar iemand die normaal ook al 3x sport en nu hetzelfde doet (qua beweging) maar dan met Slim-Belly, valt hij/zij dan ook zoveel af?

    Allerlei kritische vragen dus. Niet om het af te kraken, maar omdat ik het me oprecht afvraag. (Ik wil ook graag weer een plattere buik na 2 zwangerschappen. ;) ) Juist omdat ik overal lees dat plaatselijk vet verbranden niet mogelijk is, heb ik zo mijn twijfels.
     
  4. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.745
    1.073
    113
    Vriendin van mij heeft het gedaan en die zegt dat die band niets doet. Je gaat meer bewegen etc en dat doet wel wat,maar die band opzichzelfstaand niet. Ze is dus zonder die band door gegaan met haar programma en het gaat net zo goed.
     
  5. mona23

    mona23 Niet meer actief

    Hier op de sportschool hebben ze hem ook.
    Je moet 3x per week gaan om resultaat t hebben zeggen ze.

    Mijn moeder heeft het gedaan, maar het resultaat was niet echt bijster veel.
    Ze zou het niet nog een keer doen.
    En tijdens zumba was het niet handig met dat ding om.
     
  6. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Jajaja, en maar lekker betalen zeker ;) Ik ben altijd een beetje sceptisch als het om dat soort dingen gaat...
     
  7. tassie

    tassie Fanatiek lid

    23 mrt 2006
    1.888
    0
    36
    Ik heb het gedaan omdat ik na 2 zwangerschappen wel weer wat strakker wilde zijn. 4 weken lang, 3x per week 40 minuten cardio met dat ding om. En het hielp. Ik viel af en verloor centimeters (ze meten je regelmatig).
    Maar ik denk dat het effect niet van de band kwam. Voordat ik begon had ik al een tijdje niet gesport. Ik heb wel bewust geen dieet er bij gedaan om te weten of het effect zou hebben.
    Na die 4 weken heb ik het nog een keer 4 weken gedaan. Toen was het effect al veel minder. Na die 8 weken 3x per week sporten was ik er weer zo klaar mee dat ik meteen weer wéken niet gesport heb. En dan is het effect wel weer weg hoor.
    Ik weet niet meer precies hoeveel ik kwijt was, denk 2 kilo ofzo (ik heb/had een gezond gewicht).

    De stimulans zat em er in dat je 4 weken lang 3x per week een afspraak hebt staan en dat kost je dan 80 euro (naast je abbonnement, wat ik gelukkig niet had, dus geen dubbele sportschoolkosten).
     
  8. perzik

    perzik Fanatiek lid

    25 jul 2012
    1.263
    0
    0
    In mijn sportschool hebben ze dat ook. Ik heb het zelf nooit gebruikt. Maar toen ik met de sportinstructeur stond te praten heb ik gevraagd of het werkt. Hij zei van niet. Ik vroeg: waarom doen jullie het dan? Tja..geen duidelijk antwoord.
     

Deel Deze Pagina