Zit te wachten op mn kip piri piri die in de heteluchtoven staat te pruttelen. Daar gaat dan wat sla en komkommersalade bij. Jammmmmiee!! En dan straks misschien nog wat tijgernootjes bacon/kaas.
Hmm... Heel gezond hier. Komt omdat ik niet alles binnen krijg. Sowieso geen zoet... Hier dus kaas, komkommer en tomaatjes. Was ik voor mijn zwangerschap absoluut niet voor te porren
Haha geeft niks! Gelukkig niet, want uh, wil geen 2e meer zelfs Maare, iedereen is heerlijk aan het snacken!
Heel simpel! Blikje gezoete gecondenseerde melk in een pannetje met 400 gram chocolade. Chocolade helemaal laten smelten op laag vuur. Dan van het vuur halen 2 handen ongezouten noten. Ik had nu notenmelange maar kan ook met alleen pinda's of pistache oid 1,5 hand gedroogde cranberry's. In een ovenschaal met bankpapier bekleed storten en dan minstens 4 uur in de koelkast! In stukjes snijden en klaar! Ik had het gemaakt voor een vriendin die woensdag bevallen is maar was te veel voor de pot die ik had gekocht! Ik had nu overigens 2 smaken gemaakt! Dus half blikje melk met 200gr pure chocolade en de andere helft van de melk met 200gr witte chocolade met van de gepofte rijst of zo er in! Je kunt er ipv cranberry's bij ook mini marshmallows in doen.