@Tebbie; wie weet dat je test over een paar dagen een heel ander (leuk) resultaat laten zien. Ik begrijp heel goed dat het verwarrend is, als je een omo witte test hebt, maar je wel zwanger voelt. Misschien had je nog te weinig HCG voor de test die je hebt gedaan, en is die over een paar dagen gewoon verdubbeld. @Baukje; ik heb het er zelf ook moeilijker mee, wanneer ik een witte test in m'n handen heb, dan wanneer ik ongi wordt. Want bij een witte test bestaat er altijd nog een kleine twijfel, na de teleurstelling. En wanneer je ongi wordt, weet je in ieder geval dat je weer aan een nieuwe ronde kunt beginnen, en is de twijfel helemaal weg. @Momof; ik hoop dat je man gelijk heeft! Haha, het zou wel heel grappig zijn als hij gelijk heeft. Dan kent hij je wel heel erg goed! Wanneer ga je weer een testje doen? @Arma; ga je morgen weer testen? Ik hoop op een hele mooie test voor je! Ervaar je nog klachten? Ik hoorde gisteren op de radio, over de lichamen die waren gevonden. Het blijf verschrikkelijk nieuws. Het enigste wat 'fijn' is, dat de moeder in ieder geval duidelijkheid heeft. Het lijkt me nog erger, om helemaal niet te weten wat er gebeurd is. Hopelijk kan dit helpen bij het verwerkingsproces.
@tebbie vervelend hè die onzekerheid!!! Bahhh niks aan...ik had vanochtend getempt en dacht 36,2 te zien dus dacht nou wordt ongi, maar was nog zo slaperig dat t mss ook wel 37,2 was want toen ik wakker werd zag ik 36,8....heb nu echt ongipijn links en rugpijn!! Voelt alsof ik ziek ga worden mja....we zullen t zien?! Nog paar dagen wachten of toch vandaag ongi?! Had wel veel vloed weer en m'n borsten doen geen pijn meer :S wordt gek van onzekerheid!!!! Ik hoop voor jou straks toch nog n mooie knaltest ik duim voor je!!
Dat klinkt toch positief Arma! M'n ei is waarschijnlijk vannacht gesprongen. Ik doe zo dadelijk voor de zekerheid nog een testje, maar ik zag dat mijn temp met 0.3 omhoog was gegaan. Dus ik zit gezellig nu op het wachtbankje. Als alles mee zit, mag ik dadelijk testen wanneer ik op vakantie ben. En dat is natuurlijk ook wel speciaal.
De afscheiding kan ik me niet herinneren maar de overige kwaaltjes wel. Draaierigheid komt meestal voort uit het feit dat je bloeddruk tijdens een zwangerschap lager is. En de krampen heb je de eerste paar weken ook. Komt door de groei van de baarmoeder. Maar goed veel van deze dingen kun je ook hebben als je ongi moet worden... Maar wie weet heb je donderdag gewoon een positieve test in je handen!
M'n ovu-test is lichter, dus m'n ei is echt gesprongen. Inderdaad, yippie!! Het is trouwens vandaag weer een grauwe dag. Ik had een beetje zon eigenlijk best wel leuk gevonden, maar helaas mocht het niet zo zijn. M'n tuintje is trouwens bijna af! Tenminste de bestrating. Woensdag gaan ze de rest afmaken. Het ziet er al zo anders uit! Ik zal anders donderdag wel een paar foto's posten, als alles af is. Er ligt nog wel een berg zand op de tegels, maar dan mag er voorlopig nog niet af.
@Fien ja inderdaad! Nou we hebben het er gister over gehad.. Hij denkt over 2 weken nog een keer testen en ik ga gewoon daarna naar de huisarts als ik nog steeds geen 2 streepjes heb dan "Lekker" opt bankje wachten tot je mag testen hahaha @Hier Net een fikse steek in mijn buik, echt niet fijn. Nu uitstralende pijn naar mijn bovenbeen. Gisteravond al dizzy en mn buik voelt zo raar. Ik zit alsmaar te wachten op menstruatie of iets maar dr komt gewoon niks
Dames m'n ongi is net doorgebroken maar goed had al zo'n vermoeden!!! Had al zo'n buikpijn enzo maar dacht kan nog niet m'n NOD is pas donderdag dus nu is m'n cyclus 26...maar vin t niet erg...ben blij dat m'n cyclus toch korter is na vmk ipv later ik ga nu toh die conceive plus glijmiddel eens proberen dan!!! Ik geloof nu alleen niet meer in pendels :S Hihi...had er nu zoveel op mei!! Op naar de volgende ronde
Ah jammer rabia, maar idd wel lekker dat je cyclus niet helemaal in de war is door de vmk. Heb je met deze korte cyclus niet een mogelijkheid tot verwekken nog in mei? Keep up the faith!
@ rabia oooh wat jammer. wel fijn dat je cyclus korter is geworden. @ fien op het wachtbankje nog even afwachten voor je meer weet @ arma hoh spannend ben benieuwd hopelijk breng je meer roze in het forum @ momof amai kan jij dat nog 2 weken volhouden om terug te testen? Ik zou dat nooit zolang kunnen volhouden juij ongi is gedaan! Op naar de volgende fase van de cyclus... eitje zoeken
@Rabia; balen meis. Ik had zo voor je gehoopt dat je pendels het goed hadden. Maar wat Mimully zegt, het kan nog steeds met een beet geluk. Als je een vroeg ei hebt deze maand, zou je nog in Mei zwanger kunnen raken, en dan in Juni positief testen. Het enigste positieve is, dat je een korte cyclus hebt, en je cyclus niet in de war is door je vmk. Ik vind het wel knap van je, dat je nog zo positief bent. Ik gun het je zo, dat je snel zwanger bent van een mooie plakbeeb! Koppie op meis, op naar de volgende ronde!
Dankjewel dames idd kan nog maar goed ik ga stoppen met shatavari!! Mss wordt m'n cyclus dan weer langer Ach ja...we zullen zien... Ik ben niet verdrietig hoor vind t wel jammer maar goed als t komt dan komt t!!! Heb mezelf net weer met acrylnagels verwend en had laatst al m'n haar geverfd en n nieuwe look is ook altijd wel lekker Hihi...
@Xeniatje Nee hahaha Maar als ik steeds blijf testen en het blijft negatief.. dan ga ik wel naar de huisarts hoor @Rabia af en toe moet je jezelf ook ff in de watten leggen
@rabia Jammer meis dat je ongi toch is doorgebroken. Maar is denk ik wel fijn om te weten dat je cyclus niet in de war is van je vmk. Hopelijk volgende ronde meer geluk!
Dankjewel dames!!! Ik kruip lekker m'n bedje in met n warme kruik...was net met m'n zusje in de bios en toen t bijna was afgelopen werd ik ineens heel naar :S super misselijk en duizelig...dacht echt dit gaat niet goed!! Ben heel snel na afloop naar buiten gegaan!! Nu al wel iets beter maar hopelijk na n goeie nachtrust voel ik me beter!! Nou slaap lekker dames
@Rabia Jeetje meid jammer zeg. Je hebt idd wel weer een korte cyclus na je vmk. Maar ik had het je zo gegund. Maar misschien kan het nog. Hier weer een negative test. Laat dan die ongi kaar koken. Dan kan ik weer verder.