Opnieuw met IUI beginnen..

Discussie in 'MMM clubs' gestart door DNJ, 23 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kellebel1982

    Kellebel1982 Actief lid

    17 jan 2009
    127
    0
    0
    Almere
    Zoetje, weer hadden om 4 uurt het gesprek maar liep natuurlijk uit:D

    Zoals we al hadden verwacht gaan we door voor icsi. Wel pas na de zomerstop want lely wilt de zaadjes opnieuw testen door het vu. Maar wilt echt een nieuwe lading hebben zeg maar. Dan zouden we eigenlijk op 3 juli uitkomen maar dan is dus de zomerstop.
    Mijn vriend moet bloed laten prikken en dus opnieuw inleveren. Dan hebben we rond half aug de bespreking van de uitslagen en horen weer wanneer we mogen beginnen.

    Ben wel opgelucht en hoop maar dat dit onze kans is!

    Sorry voor de spelfouten maar zit op mobiel.
     
  2. Woelmuisje

    Woelmuisje Actief lid

    12 dec 2012
    386
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Heb even weinig van me laten horen, ik zat er na de 4e mislukte IUI helemaal doorheen. Was even alle hoop kwijt. Voelde me echt depri en gaf mezelf de schuld.
    Heb toen een gesprek aangevraagd, en werd toen erg gerustgesteld.
    Ze vertelde dat we hoop moesten blijven houden, omdat we allebei echt niets mankeren, t zaad van mijn vriend krijgt een 10 en bij mij is alles volgens het boekje.
    Ook het voorstadium baarmoederhalskanker, wat afgelopen zomer is verwijderd, heeft geen schade aangericht oid.
    Erg fijn, er viel toen een last van mn schouders af....

    Vol goede moed aan de 5e IUI begonnen, maar eigenlijk hadden we onze hoop al een beetje gevestigd op de IVF behandelingen na de 6e IUI.
    Dus we verwachten er echt niets van.

    Totdat ik overtijd bleek, en geeneens het gebruikelijke bruinverlies had de dagen voor NOD.
    Toch maar een test gehaald, maar er eigenlijk al vanuit gegaan dat hij wel wit zou blijven...
    Ik teste positief!!! En de dagen erna helemaal! We kunnen het bijna niet bevatten...

    Inmiddels ben ik 5 weken zwanger en heb over 3 weken onze 1e echo.

    En dat na 7 jaar proberen, met voorstadium baarmoederhalskanker (CIN3) nog even tussendoor....

    Ik hoop dat ik jullie hoop kan geven met mijn verhaal <3
     
  3. Sterre1977

    Sterre1977 Niet meer actief

    Ff snel vanaf zonnig Griekenland... Woelmusje van harte!! Kellebel, heb je al eerder zaad laten onderzoeken bij de vu? Wat als het daar opeens heel goed is? Dan nog steeds icsi? Wij hadden bij de vu toen toevallig spontaan 11 miljoen, maar dat daarna nooit meer gehaald, ik vraag me dus af of mijn man nu ook weer naar de vu moet voor zaadonderzoek. Zijn zaad is ook heel wisselend. Kunnen ze niet gewoon aan de hand van alle afgelopen uitslagen een plan opstellen? Welke nieuwe onderzoeken moeten jullie nu nog doen kellebel? Vind wel dat je weer lang moet wachten... Komt natuurlijk ook door die zomersluiting...
     
  4. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Nana,

    Wat frusterend dat je toetsenbord raar doet! En leuk voor ons cryptische boodschappen ontcijferen :p:D

    Hij was 2e arts maar doordat het hoofd van de afdeling is weggevallen is de druk op hem groter geworden en is hij nu de arts..hij is daarnaast meer gynaecoloog dan fertiliteitsarts en doet/deed dit min of meer erbij.. Niet dat ik hem wil of ga verdedigen maar ik begrijp wel dat hij warrig en vaag wordt door de enorme druk op hem, dat is niet goed als dat uiteindelijk mijn probleem wordt..helaas kan ik niet zomaar weg tenzij ik alles zelf wil gaan betalen... Van mij weten ze inmiddels dat ik mondig genoeg ben om aan de bel te trekken en vooral veel vragen te stellen en dat ik ook veel erover lees en dus inmiddels ook veel weet dus me niet laat afschepen. Ik moet enkel een goede manier vinden om binnen zijn marges toch te krijgen wat ik wil vandaar dat we gaan praten met zijn "hogere" leidinggevende, de hoofd van de afdeling fertiliteit van het Vu. Die bepaalt de richting/het beleid waarbinnen mijn fa mag/kan handelen, dus ik heb niet echt een second opinion gesprek maar meer een poging om die beste man te overtuigen dat IVF bij mij geen foute optie zou zijn..even niet enkel op basis van leeftijd en dossier maar van mens tot mens een poging op zijn hulpvaardigheid. Ondanks mijn leeftijd doet mijn lichaam het niet slecht (helemaal niet slecht!) en ik wil niets meer dan een eerlijke kans op zwangerschap. Misschien/waarschijnlijk heb ik die kans ook wel zonder hem maar een beetje hulp is welkom gezien de leeftijd...

    Ik zou trouwens nu wel een evt volgende ronde menopur mogen krijgen, dat is al weer iets meer kans en nu, deze ronde, pregnyl gezet zodat we beter kunnen timen en misschien nu eens perfect getimed..? Eitje was dinsdagochtend 18/19mm, bms 9. di avond 18uur pregnyl gezet, zelf extra gezellig gemaakt en vanochtend om 11.00uur IUI met 9 miljoen actieve zwemmers, 83% beweeglijkheid! vanmiddag lekker rust en extra goede energie gekregen van de acupuncturiste dus..Ik hoop echt van ganser harte dat dit 'm gaat worden en we dat hele gedoe rondom wel of niet IVF, wel of niet ander zkh , wie wil nog behandelen etc. Kunnen ontwijken..

    Nogmaals fijn dat je operatie goed is verlopen en prima getimed is! Nu nog even door in je huidige zkh en ondertussen afspraak maken bij het Vu?

    @kellebel,

    Je weet maar nooit wat een maand of iets meer aan rust kan doen! En als jullie niet spontaan zwanger worden gaat ICSI vast beter lukken! Heb jij ondertussen rust en tijd voor andere dingen als je werk, huisje/nestje bouwen :p

    @sterre,

    Geniet van je vakantie!

    @shaddixxx,

    Jij mag al bijna naar dd toch, hoe is het met je?

    @woelmuisje,

    Gefeliciteerd en geniet ervan! Fijn dat het bij jou gelukt is! Dat geeft de burger weer een beetje moed :)
     
  5. pepe

    pepe Fanatiek lid

    29 okt 2012
    1.021
    0
    36
    Hey dames, ik dacht laat even wat van me horen :)
    Ik lees wel regelmatig met jullie mee hoor.

    Woelmuisje gefeliciteerd! Wat een geweldig nieuws.

    Met mij is alles goed. Ik voel me prima en kleintje doet het ook prima, afgelopen donderdag nog bij de vk en weer het mooie hartje gehoord, we hebben het ook opgenomen dus kan ik lekker vaak naar luisteren :)

    Nana, ben je er al uit of je naar het Vu gehad. En de Almere possie? haha wel fijn dat jullie met elkaar over de artsen etc kunnen praten. Sterre lekker op vakantie lees ik. Lekker hoor. Shaddixxx, van jou al een tijdje niet gelezen, hoe gaat het?

    Meiden, ik hoop dat jullie snel zwanger raken!

    Liefs Pepe.
     
  6. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48

    Hey Pepe,

    Leuk weer eens wat van je te horen! Fijn dat het met jou en de kleine goed gaat!

    @sterre,
    Vandaag gesprek...hoe is het gegaan?

    @shaddixx,
    Ook jij vandaag gesprek in dd.. Hoe is het gegaan?

    @kellebel,
    Hoe is het met jou, alweer wat in rustiger vaarwater beland?

    @nana,
    Helemaal hersteld en klaar voor de volgende stap?

    @hier, in m'n uppie op het wachtbankje.. ik weet niet of het door de pregnyl komt maar m'n maandelijkse (valse) symptomen begonnnen veel later wel heftiger, ben benieuwd hoe het is als de pregnyl uit mijn lijf is, zit nu op 1 week na de shot dus morgen maar eens beginnnen met testen of het al weg is.
    Ik heb gisteren een deel van het nieuwe bloedonderzoek opgehaald en nu blijkt ook mijn magnesium aan de lage kant te zijn..het is niet eerder (in ieder geval niet recenteljk) gecheckt dus ik heb geen vergelijkingsmateriaal en denk nu alleen maar wat is er nog meer overgeslagen en hoe liggen de verhoudingen, als magnesium laag is, is .... mischien ook eigenlijk te laag, misschien een gevolg van een te lage vitamine d of het niet (of niet goed) kunnen opnemen van vitaminen dankzij de pds of de lactoseintolerantie.. Bah en zucht, kunnen ze niet gewoon alles in een keer controleren??!! Ik word er zo moe van!!

    Ook zag ik een stijging in m'n TSH..weet niet wat ik daar van moet denken..voor nl normaalwaarden maar in Gent zou dat anders liggen las ik hier en als ik snel naar de symptomen kijk...tja.. Mijn vit d is nu op een acceptabel niveau van 73 maar ik blijf moe en misselijk, ruik scherp en ben draaierig. Ik heb geen griep en geen ontstekingen en ben helaas ook niet zwanger.. Ik heb er al sinds vorige ronde (nu dus zo'n 3 weken en ander moment in de cyclus!) last van.. Bloeddruk was uitstekend (vorige maand ook) en bloedwaarden worden in eerste instantie afgedaan als "goed", "keurig" of zelfs uitstekend maar als je doorvraagt..is het soms net hakken over de sloot en als je zwanger wilt worden gewoon niet voldoende!
    Ik moet nog de uitslagen krijgen van vitamine B1 en B6 en dan kan ik weer met de HA gaan praten, hoewel ik soms meer heb aan de verkopers van de tuinen... Bah, sorry, dat moest er even uit..
     
  7. Sterre1977

    Sterre1977 Niet meer actief

    meiden even een egopostje, ik heb nog niet echt terug kunnen lezen...ben vannacht terug gekomen van vakantie en vandaag de hele dag wasjes gedraaid, net naar mijn paardenkind geweest en vanmiddag dus ook nog naar het ziekenhuis, dus beetje druk.

    Maar..gesprek was erg goed! we gaan stoppen met IUI, zoals al verwacht, we hebben gelijk bloed laten prikken voor ICSI en over twee weken een afspraak om de bloeduitslagen te bespreken en de planning te bekijken. September gaan we dan echt starten met ICSI.

    Pepe, las dat alles goed gaat, fijn!! en Shaddixxx hoe was DD? Zoetje, wanneer mag je testen?
     
  8. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Hi Sterre,

    Fijn dat je gesprek goed ging! En lekker dat je meteen door kon naar het bloedlab en nieuwe afspraak voor bespreking behandelplan!
    Ik heb gisteren getest ivm pregnyl. Testje was spierwit dus als ik ergens volgende week posi test is het mijn eigen HCG :D
    Misschien wordt het weer een korte/snelle ronde net als voorgaande (21 dagen) en komt er over een paar dagen al bruinverlies om de hoek kijken..ff weekend afwachten dus..
     
  9. Kellebel1982

    Kellebel1982 Actief lid

    17 jan 2009
    127
    0
    0
    Almere
    Hey meiden,

    Ik reageer later even wat uitgebreid. Momenteel erg druk:$

    Sterre, fijn dat je zo snel door kan gaan zeg!
     
  10. Kellebel1982

    Kellebel1982 Actief lid

    17 jan 2009
    127
    0
    0
    Almere
    Nee al de testen hebbe plaatsgevonden in het flevo. Maar ook al is de kwaliteit nu daar beter wordt het alsnog icsi omdat we daar de meeste kans mee hebben. Lely verwacht niet dat het ineens weer 5 miljoen wordt, maar hij is al blij als het ineens weer 100.000 is.
     
  11. Kellebel1982

    Kellebel1982 Actief lid

    17 jan 2009
    127
    0
    0
    Almere
    Zoetje,spannend!
     
  12. Sterre1977

    Sterre1977 Niet meer actief

    meiden wat is het hier stil! Zoetje, hoe gaat het? al tekenen van nadere ongesteldheid of nog goede hoop?

    Kellebel, heb je eigenlijk nog afspraken staan voor de zomerstop? hebben jullie al bloed laten prikken voor hiv en zo, of gaat dat allemaal na de zomerstop gebeuren?

    nana, hoe is het met jou?

    shaddixx, al tijdje niet gehoord, alles goed?
     
  13. Kellebel1982

    Kellebel1982 Actief lid

    17 jan 2009
    127
    0
    0
    Almere
    Sterre, Nee wij hebben geen afspraken meer staan omdat mijn vriend een geheel nieuw Zaad onderzoek krijgt. Hij hoeft ook niet op hiv geprikt te worden masr op zijn hypofyse omdat hij de eerste 2 x een redelijk percentage af gaf.
     
  14. Nee, hier gaat het kl/ote. Naar Dusseldorf geweest, daar is inmiddels al gebleken dat het zaad van mijn vriend onbruikbaar is en dat een TESE de enige mogelijke oplossing is, waarvan ze natuurlijk niet met zekerheid kunnen zeggen of ze daar wel bruikbaar zaad uit kunnen halen.

    Bij mij is m'n AMH geprikt, want de arts dacht, net als ik al eeuwen denk, dat de problemen daar liggen. 11 juni krijgen we daar de uitslag van.

    Dus ja.. Eigenlijk allemaal negatief, dus ;)
     
  15. Sterre1977

    Sterre1977 Niet meer actief

    jeetje wat klote shadixxx, ik snap alleen niet dat je huidige artsen je dan ooit icsi hebben laten doen... Ik hoop dat de uitslag 11 juni meevalt en het met de TESE gaat lukken. Maar ik begrijp dat je eerst eens even de uitslag van het AMH af moet wachten...

    Kellebel, moesten jullie niet gelijk bloedonderzoek voor HIV/Hepatitis B en C, Syffilis etc? wij moesten dat gelijk doen. Ik gaf aan dat ik dat niet heb en dan ik daar net 2 weken terug nog op geprikt ben bij de bloedbank (als bloeddonor wordt dat iedere keer voor je bloed geeft standaard getest) maar Lely gaf aan dat het standaard is voor je aan ICSI begint..

    dinsdag over een week hebben wij weer een afspraak staan en dan gaan we ook als het goed is de planning doen, maar Lely gaf wel al aan dat het september wordt voor we gaan starten..vanwege die zomersluiting..
     
  16. Wij ook niet, en daar wordt ook een enorme klachtenbrief over gestuurd.. Ik ben zo boos. Ze hadden ons ook zo een 2e en 3e ICSI laten doen, ze hebben altijd beweerd dat het zaad prima geschikt was voor ICSI..

    We hoeven in principe mijn uitslag niet af te wachten, maar we willen het zelf gewoon allemaal even laten bezinken en alles op een rijtje zetten qua kosten e.d.

    In Duitsland vroegen ze meteen wanneer we echt niet konden, dan zouden zij de afspraak daar omheen plannen ;)
     
  17. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Hi Sterre, kellebel,

    Er nadert iets, weet nog niet wat :p ik houd het nog even spannend :D

    Echt geen idee wat ik wel of niet mag hopen/verwachten.. In ieder geval nog geen bruin gespot dus dat gaat goed, verder wel allerlei klachten maar die neem ik nu maar voor lief, zal wel bij m'n nieuwe PMS klachten horen of met datgene wat er nu gaande is..of met een beetje pech is het de schuld van m'n pds..:(
    Gelukkig is duizeligheid geen pds symptoom dus wordt er wel even verder gekeken dan het standaard "stress" verhaal.

    Vorige week bloed laten prikken, "alles" was goed dus nog geen oorzaak van mijn misselijkheid, duizeligheid, vermoeidheid, oprispingen en brandend maagzuur gevonden, klachten kunnen niet helemaal herleid worden naar mijn lactoseintolerantie problemen dus ben vanochtend doorverwezen naar de internist, hopelijk kan die wel wat vinden! Ik kan er gelukkig as do al terecht dus dat is mooi snel! Ook ben ik op zoek geweest naar een ziekenhuis/kliniek die wel IVF wil doen bij ons en daar gaan we eind van deze maand een gesprek aan. Helaas moeten we dan waarschijnlijk alles zelf betalen maar als we daarmee goed geholpen worden... Daarnaast hebben we begin juli het second opinion gesprek staan en hoop ik dus met 2 positieve gesprekken na de zomerstop Dr. L. te overtuigen de IVF zelf te doen, zou zoveel schelen in kosten! Reistijd! Energie etc etc.

    Het feit dat ik in principe nog tot m'n 45e bij dat zkh terecht kan en dus nog niet uitgerangeerd ben deed me goed! Ik was best wanhopig geworden omdat ik hier niet echt verder werd geholpen en de vele discussies die je moet voeren om überhaupt je eigen gegevens etc. te krijgen (die ik overigens dus nog steeds niet heb!!) maken je boos en verdrietig. Wat als de IUI niet slaagt, wat als ik maar 6 x IUI krijg en Dr.l. Niet verder wil, dan ben ik overgeleverd aan...?? Wat als het ons niet meer lukt om spontaan ooit zwanger te worden, wat als er toch problemen zijn met bevruchting of innesteling, niemand die je begeleidt of onderzoekt..
    Al dat gestress is uiteraard ook niet goed maar als je even geen licht ziet of ruimte krijgt is het niet zo raar..
    Uiteraard weet ik niet hoe het er daar aan toe zal gaan maar het feit dat ze ons nog kunnen en willen behandelen alleen al geeft weer wat vooruitzicht en dat is heel fijn om te hebben!

    Natuurlijk hoop ik dat we nu deze ronde nog, of volgende ronde met menopur wel zwanger zullen raken zodat het hele IVF traject ons bespaard kan blijven maar dat is nog hopen en maar afwachten :)

    Hoe is het met jullie? Even aan het bijkomen en volop plannen?

    En nana, ook op het wachtbankje las ik, hoe gaat het?

    Shadixxx, wat balen dat er nog best wat onzekerheden zijn en raar dat ze überhaupt ICSI hebben laten doen, dan moet er toch wel wat zaad aanwezig zijn geweest? Is de kwaliteit dan niet goed getest geweest ofzo?
     
  18. Kellebel1982

    Kellebel1982 Actief lid

    17 jan 2009
    127
    0
    0
    Almere
    Sterre, wij hebben dat al meteen gedaan toen we bij de intake kwamen. Vandaar dat ze nu enkel op zijn hypofyse gaan testen;)

    Zoetje! Je maakt het spannend!!! Ik hoop zoi dat je al die onderzoeken niet nodig zal hebben!

    Zoetje er bestaat ook eventueel IUI met donor he? Of willen jullie dat niet? Maar er was toch ook niets mis met jouw vent? Of ben ik nu gewoon zo moe dat ik alles door de war haal?

    Klinkt misschien heel raar maar vind het ergens ook wel lekker dat we even geen behandelingen etc hebben. Even niet zo op de klok leven. Even op andere dingen storten.
     
  19. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Kellebel,

    Ik denk dat je zwaar overwerkt bent :D

    Er is niets mis met vriend z'n zaadjes, we hadden laatste IUI 9 mln actieve zwemmers met 83% beweeglijkheid en 1e IUI 5,9 mln actief met 74% beweeglijkheid dus daar ligt het niet aan!

    Ik vermoed dat m'n schildklier niet op orde is, ik zie in m'n bloedwaarden een stijging van mijn TSH naar 2,7 en ik lees dat je rond de 1 moet zitten voor een goede zwangerschap of een kans daarop...ik heb a.s. Donderdag een afspraak bij de internist en ik ga het verder met haar bespreken en dieper laten onderzoeken.. Ik weet dat ze m'n t4 niet gecontroleerd hebben en m'n TSH was kennelijk vorig jaar al te hoog nl 2,1 en dat moeten Dr. K. En Dr. L. Ook gezien hebben..! :( Maar omdat ik binnen de "normaalwaarden" val is "alles goed, mevrouw".. En wordt er dus niet dieper gekeken.. Een aantal van de symptomen (oa haaruitval, droge huid, broze nagels, spierpijn, tintelingen in handen, slecht slapen, altijd koud hebben) die ik al een tijdje heb kan ik nu prima verklaren.. De kortademigheid en de vermoeidheid die ik wijtte aan het gebrek aan vit d is misschien ook hiermee verklaard en wellicht heeft mijn lichaam het gebrek aan jodium signaal afgegeven als zin in zout/niet proeven van zout, net zoals ik "wist" dat ik zo min mogelijk zuivelproducten, kant en klare sauzen, worstjes etc tot me moest nemen totdat m'n lactose intolerantie werd aangetoond. Stom hè dat je lichaam eigenlijk heel duidelijk signalen geeft maar wij ze niet herkennen, achteraf begrijp ik het..en ben ik zo blij dat ik eigenwijs ben en dingen tot op de bodem laat uitzoeken! Ik maak me niet populair bij de artsen maar hoe eerder het probleem wordt gevonden en opgelost des te meer kans op zwangerschap en het liefst zo snel mogelijk wat mij betreft..:D

    Nana, ik las in een oud topic dat jij bekend bent/was met schildklierproblemen?
     
  20. Kellebel1982

    Kellebel1982 Actief lid

    17 jan 2009
    127
    0
    0
    Almere
    Nee, ik had het goed! :)
     

Deel Deze Pagina