Net getest, helaas negatief. Vind het nu nog moeilijker om positief te zijn, terwijl ik al geen enkele symptomen heb. Ga nu niet eerder als zondag meer testen, maar man wat een ellende.
Sammy! Spannend hoor voor jou! Morgen is het zover! Ging je voor 1 of 2 cryo's? Zijn ze goed ontdooid? veel succes meid! Ik vind de tp zo bijzonder... Je voelt het leven in je glijden... Heerlijk. Succes Taatje, wd 8 is echt wel heel vroeg hoor... Mijn eerste test was op wd 9 en dat was een heeel licht streepje... Wd 8 was vast negatief geweest! Zaterdag nog eens testen meis en niet te veel drinken de avond ervoor want dat verdunt je urine...
Dankje Mika! ook spannend bij jou! Welke kwaaltjes heb je zoal? Hopelijk zijn het signalen dat het prijs is! Succes xoxoxo
Ik krijg 2 cryotjes terug. Ik doe alle tp per 2 nu. Tenminste als ze goed ontdooien! Ik ga er gewoon vanuit dat er wel 2 van mijn 6 cryotjes sterk genoeg zijn om goed te ontdooien!! Ik weet nog niks word morgen voor 11 uur gebeld en rond half2 de tp!! Hoe voel jij je?? En taatje het kan echt nog komen meis!! Wd8 is echt vroeg!! Probeer anders morgen avond!! Ik duim meid!!
Ohhhh dat komt goed! Die 2 cryootjes staan te trappelen om in mams' lekker warme buik te zitten Nou geniet van je tp morgen meid!!!! Ik voel niet veel... Hoewel... Bij het thuiskomen een dipje en 'even' op de bank gaan liggen... Ingedommeld... En toen mijn man thuiskwam- 2 uur later - lag ik er nog steeds te snurken!!! zometeen kruip ik weer onder de wol... Slaap zacht!
Heey dames! Jullie merken dat ik nog niet heel erg actief ben hier... Wel leuk om te lezen dat jullie benieuwd bleven over hoe het zou gaan met me Allereerst gefeliciteerd voor de trotse eigenaren van de testen met 2 streepjes! Ik ben woensdag jl. ongesteld geworden, wat ik al verwonderlijk genoeg vond want dat is nog niet eerder 'spontaan' gebeurd, ook niet na afgebroken hormoonbehandelingen. Dus dat zie ik positief. Verder woensdag direct de poli gebeld want vrijdag is immers CD 3 dus gaan met die banaan, als het mag van de doc! Zo sta ik er in, en ik ben nogmaar net met IUI bezig... Diep respect hebbende voor jullie allemaal die al veel verder in de MMM zitten. Hou vol allemaal!! Lieve groetjes Coccie
Ik moest lachen om je berichtje met een knipoog Het deed voor mij verrekte pijn de hele terugplaatsing! But, no pain no gain! Ik moet zeggen lieve meiden, dat ik me niet echt heel top voelt, ik heb nog steeds last van mijn eierstokken en ik heb ook pijn bij het plassen. Ik probeer zoveel normale dingen te doen, zoals winkelen, boodschappen doen en morgen ga ik voor het eerst werken. Mijn werk heeft mij een hoop dagen vrij gegeven! Als ik zit, heb ik pijn, maar als ik loop, dan voel ik me stukken beter! Ik vind niet erg om op het wachtbankje te zitten. Ik heb me erop verheugd! Alle meiden die op de wachtbankje zitten: Ga lekker de matras op de woonkamer zetten. Zet je favoriete serie of een serie die je niet gezien heb in je DVD speler. (Ik kijk nu True Blood ) En wrijf af en toe je buikje. Mijn vriend adviseerde het tegen om elke dag lief te doen en vrolijk te zijn (tegen mijn buik ) Mijn vriend is grappig. Ik word elke dag vrolijk door hem.
Hahahaha.. Ik lig met dit weertje na mijnn werk lekker met een deken en kop thee op de bank me favo series te kijken! En lekker allemaal romantische komedies hihi.. Ohhh echt vond je de tp pijn doen?? Ik krijg vandaag de 10e tp van mijn 12e en 13e eitje hihi maar ik heb nooit pijn!! Ik kijk er naar uit nu om weer op et wachtbankje te zitten hihi spannend!!! Hoe kan het dan dat je zo'n pijn heb? Had je een vervelende punctie???
Lekker series kijken. Ik volg ook Vampire Diaries. Echt zo'n girlie girl serie. Mijn vriend is ook een softie, hij kijkt ook met me mee! Mijn punctie was niet vervelend. Ze hebben me vol gepompt met morfine achtige spul. Het was geheel pijnloos. Alleen wanneer het uitgewerkt was, deed het verrekt pijn. Ik kon de dag erna niet eens normaal zitten laat staan staan, en dan de volgende dag de terugplaatsing. Daar was er geen verdoving bij, dus ik voelde echt alles. Ik heb nog nooit de boel bij elkaar geschreeuwd. Wat we ook doen he, alles voor baby <3 Welke serie ga je kijken Sammy? Ik vind Modern Family kei grappig.
Ik heb de dvd boxen van Desperate Houswives, One tree hill, Vampire Diaries, 90210, Gossip Girl, Prison Break, The walking dead, Supernatural dus genoeg keuze hahaha.. En ik heb net een paar nieuwe films gedownload.. dus word straks na de tp lekker bankhangen met een kopje thee en een koekje erbij hahaha en dan lekker kijken..
Als je bij mij om de hoek woonde, kunnen we samen een soort van vampire Diaries marathon houden, ik moet nog seizoen 3 en 4 kijken. Ik heb het besteld via amazon op blu ray. Ik wou dat ik met je mee kon kijken, hihi. Ik moet werken van 16 tot 20. Mijn baas heeft mij gemist. Ze wilt alles weten! lolz
@coccie wat vervelend dat je ongesteld bent geworden zeg! maar houdt de moed erin heel veel succes met je volgende poging!
Hi lieve meiden, IK BEN ZWANGER!!! Het is officieel bevestigd!!! Mijn hcg waarde staat op 164!! Dat is een prima startwaarde volgens het zh!!! Ik ben zo gelukkig , ik kan wel huilen!!! Nu bidden dat ie de eerste maanden overleeft! Ik wens het jullie van ganser harte toe! Wij zijn allemaal dappere MMM meiden en wij verdienen het des te meer! sterkte en succes aan ieder die in de MMM zit!!! Moge het plakkertjes regenen in dit forum!!! Ik blijf dit forum volgen vanop de zijlijn! Coccie, wat jammer! Wees sterk en focus je op de volgende ronde! Hopeljk mag je meteen door! Kop op! Sammy en Mompelien, 5 juni staat genoteerd veel succes!
ohhhh mies wat fijn voor jullie gefeliciteeeeerd!! ga je je nu ook opgeven voor moeders voor moeder? bij mij zijn ze gister geweest en 31 mei komen de eerste flessen. weet je al wanneer je de eerste echo hebt?? als je zin hebt om nu hier mee te komen schrijven: http://www.zwangerschapspagina.nl/bevallingslijst-forum/440912-16-31-januari-buikjes-2014-a-34.html
Dankje abi!!! JA ik zou wel gek wezen om me niet op te geven voor moeders voor moeders! Als ze met mijn urine andere MMM-ers kunnen helpen zoals ook ik geholpen werd, al te graag!Datum eerste echo weet ik volgende week...jeee spannend!! Zie je op het andere forum!
Mies gefeliciteerd!! Geniet er van! Hier erg moe, met vlage misselijk, duizelig en mijn (.)(.) zijn ook gevoelig en soms pijnlijk. Af en toe wat krampen in mijn onderbuik. Ik weet niet wat ik er van moet denken. Heb dit allemaal wel los van elkaar gehad, maar nooit allemaal tegelijk en zo snel. ik heb het nu al sinds zaterdag-zondag. Dus zo vroeg na inseminatie nooit, woensdag 15 mei IUI gehad, dus zondag zou misschien wel innesteling kunnen zijn geweest en dus de start van de klachten? Al met al wordt het denk ik toch afwachten en niet te veel hopen.