Hoe vaak gaat jullie kindje uit logeren?

Discussie in 'De lounge' gestart door Anna84, 14 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    hier gebeurd het ook zelden maar vriend en ik vinden het wel belangrijk om minstens 1 a 2 keer per jaar even een weekend met zijn 2tjes te zijn dus dan slaapt ze wel ergens anders.
    ik denk als het 5 keer per jaar gebeurd dit veel is.
    Gelukkig staan ze hier in de rij om onze dochter te laten komen logeren:p
     
  2. Kat1981

    Kat1981 Fanatiek lid

    7 dec 2009
    1.915
    1.667
    113
    Geschiedenisactrice in een museum
    Brabant
    Harley heeft nog nooit bij iemand anders geslapen. Ik denk heel eerlijk gezegd ook niet dat ze dat goed zal doen hoor. Wel wil ik binnenkort een van de oma's vragen om een keertje hier binnen te blijven.
     
  3. Shopaholicnl

    Shopaholicnl Fanatiek lid

    3 mrt 2013
    2.775
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Mijn dochter gaat ook af en toe wel eens logeren bij opa en oma, niet omdat het moet maar omdat ze het gewoon superleuk vindt
     
  4. nijntje1983

    nijntje1983 Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.192
    0
    0
    vlakbij assen
    ze is nu 2 en heeft bij beide opa's en oma's 2-3 x geslapen.
    Ze begint er nu wel zelf om te vragen, want ze ziet dat haar oudere neefje daar wel slaapt en dat lijkt haar wel gezellig (hij heeft hier laatst geslapen en dat vonden ze beide erg leuk). Dus ik denk dat we ze in de zomervakantie maar eens bij opa en oma laten slapen tegelijkertijd.
    Wij brengen haar alleen maar weg voor een bruiloft en vorig jaar toen we zijn verhuisd heeft ze ook 2x bij opa en oma geslapen zodat wij ff flink door konden werken.

    Verjaardagen hebben we hier meestal overdag, dus dan gaat ze mee. Gaan we 's avonds dan blijven daar meestal allemaal slapen. Anders gaan we apart. Of oma komt hier oppassen.
    Overdag slaapt ze wel bij opa en oma. Dat gaat altijd makkelijk en ze is er ook vaak genoeg een paar uurtjes alleen. Bij de beide opa's en oma's voelt ze zich dan ook helemaal thuis. En ook bij mijn broers en schoonzus en hun kids.
     
  5. heleentje80

    heleentje80 Fanatiek lid

    30 dec 2006
    2.296
    28
    48
    Gent
    Eens om de 6m, de oudste nu soms ook bij vriendjes.
    Mijn neefje blijt overigens standaard elke donderdag bij zijn doopmeter slapen.
    Zolang de oppas en de kinderen het leuk vinden, zie ik het probleem niet.
     
  6. Teardrop

    Teardrop Bekend lid

    21 mei 2013
    569
    0
    0
    Zuid-Holland
    Onze meiden logeren regelmatig. Zeker 1x per maand. Dit willen ze zelf graag (tenminste, de oudste dan), of omdat hun neefje en nichtje die we niet zo vaak zien dan ook logeren (gezellig), of omdat vl en ik weg gaan en laat thuis zijn (komt mss 4x per jaar voor...)
     
  7. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Nu ben ik eigenlijk stiekem wel benieuwd waarom ze 2 van de 4 weekenden per maand uit logeren gaan ( en waarom niet een nachtje maar het hele weekend )
    Is dat echt ivm werk van jullie of gewoon voor de leuk ?
     
  8. Ruby1987

    Ruby1987 Fanatiek lid

    24 mei 2012
    1.114
    0
    0
    student: bedrijfs administratie
    Almere
    Is voor beide maar ook voor werk van beiden ja
     
  9. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    ;) Right...

    Werk...pfff...jij bent toch zo druk aan het studeren met je 25.000 euro kostende opleiding. Ik denk niet dat iemand hier op zp nog op jouw kansloze verhalen zit te wachten...
     
  10. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Haha mijn gedachten
     
  11. Ruby1987

    Ruby1987 Fanatiek lid

    24 mei 2012
    1.114
    0
    0
    student: bedrijfs administratie
    Almere
    Lieve schat jij zit te oordelen maaaaar: als ik binnen 2 jaar mijn diploma niet haal moet ik alles terug betalen en dat is idd 25.000

    Daarnaast zit ik in een kerngroep van mensen die opkomen voor kinderen die op de straat leven en dat is 1 keer per week vaak op de zaterdag wij kijken hoe we de kinderen verder kunnen helpen zodat ze niet meer op straat hoeven te leven

    Mijn vriend speelt met vrienden in een surinaamse band en ze hebben een vast contract in verschillende clubs

    Daarnaast vind ik het heerlijk om een weekendje bij mijn moeder te slapen en vind ik dat ik ook wel eens met een vriendin weg mag
     
  12. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    hahaha oh my god.. ja ik vind ook weleens dat ik weg mag.. maar guess what! Ik heb 3 kinderen dus zit dat er 99% van de tijd gewoon niet in.. en daar heb ik dan ook voor gekozen.

    En zielig hoor die straatkinderen, die van jou hebben gelukkig nog hun oma's.. nou ja laat ik verder maar niks meer zeggen.
     
  13. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Blablabla...hoor ik daar een kameel sch*ten?

    En wil je me misschien niet aanspreken met lieve schat, daar krijg ik nogal de rillingen van.

    Ga jij nou maar lekker plaatsjes van anderen jatten en op je zp-profiel plaatsen en verder met je soapverhaaltjes.

    @ Alle anderen & het Beheer: Excuses voor het off-topic gaan. Ik ga nu slapen en zal me verder netjes gedragen.
     
  14. Saartje123

    Saartje123 Fanatiek lid

    7 mei 2009
    2.395
    35
    48
    Vrouw
    Moeder ♡
    Brabant
    Mijn zoontje is 1x blijven slapen bij mijn ouders en een keer of 4 bij mijn schoonouders. Mijn dochtjertje van 7mnd is nog nergens een keer blijven logeren.
     
  15. Ruby1987

    Ruby1987 Fanatiek lid

    24 mei 2012
    1.114
    0
    0
    student: bedrijfs administratie
    Almere
    #235 Ruby1987, 27 mei 2013
    Laatst bewerkt: 27 mei 2013
    Ik spreek jou aan hoe ik wil ik zeg ook niks over de manier hoe jij tegen mij en over mij praat

    Ik vond dit een mooi plaatje ja hoeveel mensen nemen plaatjes dat niet hun kind of diegene is op de foto. Ik wou echt niet doen of ik haar was

    Beheerder sorry moest eruit einde van off topic
     
  16. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    een van jouw kinderen ruby logeert altijd bij oma, omdat je het zogenaamd niet aankan, en daarnaast, logeren de kids ook nog 2 weekenden per maand (ja als weekend broertjes) samen bij ook nog eens de fultime oppas/opvoed oma, en je eigen moeder,

    meid hou toch op, triest dat ben je, en nog erger medelij met je kids dat heb ik,

    -----------------------------------------------------------------------

    ontopic, hier logeert sven heel af en toe eens elders, en dan 1 nachtje, hij heeft vorig jaar door ziekte veel vaker (moeten) logeren en geloof me hij werdt er op de lange duur niet gelukkig van,(paar maand geduurd) af en toe een nachtje is leuk voor beide kanten, maar ik heb hem het liefst lekker thuis.
     
  17. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    ja zelf zie je er inderdaad heel anders uit
     
  18. Ruby1987

    Ruby1987 Fanatiek lid

    24 mei 2012
    1.114
    0
    0
    student: bedrijfs administratie
    Almere

    En als wij dat zo goed geregeld vinden is het onze keuze. Als ze maar samen zijn. Jaloers dat ik wel mijn vrije weekenden heb? Of jij miss niet maar anderen die zo moeten reageren? Vind dat weer raar zo moeilijk erover doen dat iemand anders 2 vrije weekenden heeft.

    Als er maar regelmaat in zit en ze in een vertrouwde omgeving zitten
     
  19. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    Ik ben van mening dat je naast papa en mama ook nog partner en ook nog jezelf bent.

    Ik zeg niet dat je je kindjes ieder weekend maar aan uit logeren moet brengen en als je het helemaal niet wilt ook prima.

    Ik denk dat wij wel 1x in de 2 maanden een keer samen weg willen en dan kan er iemand komen oppassen of ons kindje blijft bij iemand logeren, dat is dan bij familie.

    Wie weet denk ik er straks wel heel anders over en wil ik het wel helemaal niet meer maar ik vind het wel belangrijk dat je niet alleen papa en mama meer bent, lijkt me voor je relatie niet heel goed.

    Maar ook dat zal niet voor alle stellen kloppen en kunnen wss ook zonder oppas een leuke avond met manlief kunnen hebben:).
     
  20. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ik vind het raar ja.. dat je blijkbaar de hele week op school zit, je jongste kind praktisch nooit ziet (op denk ik 4 dagen pm na dan?) en er dan ook nog voor kiest om 2 weekenden voor je zelf op te eisen. Waarom zet je jezelf op de eerste plaats? Waarom doe je niet iets leuks met die 2 kinderen in die 2 weekenden?
     

Deel Deze Pagina