Ik kwam op YouTube een filmpje tegen over de difrax s fles en de cc's die niet kloppen in vergelijking met andere flessen. Heb dit zelf gelijk getest (gebruik de flessen zelf niet meer maar was toch nieuwsgierig). Als je bv de dr Brown fles vult tot 120cc en je giet dit over in de difrax fles dan is dat bij de difrax fles 130cc . Giet ik het water in een fles van een ander merk dan is 120 gewoon 120cc behalve dus bij difrax (heb het bij alle 3 mijn difrax flessen getest en bij alle 3 hetzelfde verhaal) Dat betekend dus dat als je een voeding maakt in de difrax fles van 120 + 4 dat het in werkelijkheid dus 110 + 4 is, of 150 + 5 is dus 140 + 5. 10cc verschil vind ik nogal wat voor een baby. De difrax s fles geeft dus 10cc meer aan dan het in werkelijkheid is . Vind dit erg heel erg slordig voor zo'n groot merk! Zo moest dit even kwijt hoor
Oh echt ? Bizar zeg... Ik heb ze in het begin gebruikt. .vandaar dat ze toen ruim een kg per maand groeide hihi Nu gebruiken we gewoon avent
dat was mij dus ook al opgevallen had er ook en topic over geopend aantal ml klopt niet? dan doen we er maar 10 extra bij
Geen enkel merk heeft een geijkte maataanduiding. Daarom kun je het water ook beter afmeten in een goede maatbeker.
Dit deden wij ook. Kwestie van een paar keer doen en opletten hoeveel de fles aangeeft als je de juiste hoeveelheid erin giet. De maataanduiding op de fles verandert niet dus als je het hebt geprobeerd weet je het voortaan. Dit kun je desnoods testen als je zoontje ligt te slapen... Heeft hij er ook geen last van.
Hoef je maar een keer te doen, en dan onthoud je hoe ver onder of boven het maatstreepje je zijn moet. Op een lectronische weegschaal gaat sneller en nauwkeuriger.
Ik denk dat het hangt af van waneer je difrax heb gekocht. Sinds 2011 geloof ik produceren ze andere flessen met minder bpa die kleur flesjes en volledig zonder bpa die zeeldzame versie met licht geel kleur. Ik heb 120cc gemeten: Dr brown; maatflesje zonder merk; born free; medela; difrax medisch; difrax rood 120cc=120cc ))
Wat ons al eens is opgevallen is dat wanneer wij twee difraxflessen naast elkaar zetten de streepjes op verschillende hoogtes zijn geprint...
Klopt, daar was ik ook al eens achter gekomen toen ik de difrax fles zo zat was en het over goot naar avent.. de cc's kloppen gewoon niet. Erg slecht!