@Ts Wat maakt de mening van andere eigenlijk uit? Het gaat er toch om wat jij er zelf van vindt. Als ik besluit om oorbellen te laten schieten bij mijn dochertje, dan is dat de keus van onszelf en zijn meningen van anderen helemaal niet belangrijk. Want iedereen heeft er toch een andere mening over. Mijn oudste dochter was een maand of 4 toen we oorbellen hebben laten schieten. En de jongste krijgt ze binnen nu en een paar maanden ook. Heb nooit de meningen van andere gevraagd, want er zijn toch altijd wel mensen die er commentaar op geven. Gaat bij mij het ene oor er in, andere oor er uit.
Ons meisje is er nog niet. Als ze is geboren ga ik even rondbellen wie het vroeg doet. Ver voor ze 1 wordt in ieder geval.
Nou onze dochter heeft ze nog niet 1 jaar en 3 maand. Wilde het eigenlijk wel doen eerst, maar ik vond het zelf een beetje eng haha! Denk dat als ze zo rond 2 jaar is wel een keer wat oorbelletjes krijgt. 't is een echt tutje, ketting van mama vind ze mooi, de oorbellen van mama moet ze altijd even aanzitten en schoenen is echt een tik nu! Ik zeg, iedereen moet doen en laten wat die wil. Een trauma zal ze er heus niet van krijgen. Eerder mama zelf.
Ik dacht dat ik juist "raar" was aangezien de meeste kinderen van mijn mans collega's wel oorbellen hadden op een jonge leeftijd en mijn standpunt van pas als ze er zelf om vraagt niet snapte.
de mijne heeft ze nog niet en gaat ze voorlopig ook nog niet krijgen...met een jaar of 12/14 pas denk ik. Voor zoonlief geldt hetzelfde al hoop ik dat die ze helemaal niet wil, want dat vind ik echt het toppunt van asoheid, maar ja als dochter het mag kan ik het hem niet verbieden vind ik.
Ik heb ze ook vanaf mijn vierde en al jaren niets meer in gehad maar je blijft het zien hoor. Geldt ook voor mijn navelpiercing en die is er ook al vijf jaar uit.
hoezo nou jammer...ik geef aan wat het geval bij mijn zoon is...als je niks meer mag zeggen kun je beter het onderwerp sluiten.
Ik vind het jammer dat jij met zulke vooroordelen naar mensen kijkt. In dat opzicht vind jij iedere jongen/man met oorbel asociaal?
Nee, eigenlijk niet. Ik begrijp nog steeds niet de vergelijking tussen het knippen van amandelen omdat dat medisch noodzakelijk is en tussen het schieten van gaatjes omdat papa en mama dat zo leuk vinden staan. Maar misschien is het zo dat je er een mooiere stem van krijgt ofzo als die amandelen er eindelijk uit zijn? Ik kan niet geloven dat ik dit typ, je ziet toch zelf ook wel dat die vergelijking totaal mank gaat?
Kun je geen poll starten met "Wat vind jij voor je dochter een geschikte leeftijd voor oorbellen?" Dan krijg je misschien wat minder meningen en kun je sneller bepalen wat de gemiddelde leeftijd is.