heb hem ook gedaan met 2 e urine trouwens zal morgen nog een keer doen met ochtend urine was troebel met liche schuimlaag erop wou foto maken maar lukte niet goed. troebel in urine en lichte schuimlaag =?
Ga hem ook strakjes eens doen nu kan ik hem op de dag doen!! Ben benieuwd effe uitzoeken hoeveel zout!
Heb juist de test gedaan en urine werd heel troebel en kleine wolkjes. Vanavond geslachtsbepaling, dan laat ik weten of het juist is. Ben super nieuswgierig volgens test een jongen.
bij mij was urine heel anders ,bij mij was die troubel,dus meisje , ik heb van de week ook met naalt en draad gedaan ,en die geeft ook meisje aan ,dus ben benieuwt haha ,
Ik heb de test ook gedaan alleen ik had beetje weinig urine.. en urine was te troebel zoiezo al dus kon niets zien.. ga proberen straks weer te doen.. ik moet ghewoon meer drinken haha
Kwamen idd gelijk wolkjes en lichte schuim en geen sliertjes van beneden naar boven Na dat ik me foto had gemaakt was er een wolkje schuim bovenop drijven Moet zeggen heb gegokt met de zout hoor Heb deze test bij me vorige zw schap gedaan en idd sliertjes vanuit de bodem naar boven
Ik had echt maar een heel klein beetje urine haha kwart van t glas haha bijna eruit geperst.. heb ook nog niet zoveel gedronken vandaag.. dus misschien straks Nog ff afwachten en dan weet je of het klopt
duurt nog effe meid!! Ben wel errug nieuwsgierig heb ook niet veel op hoor alleen koffie en iets water voor me medicijnen haha!
Zo, ik denk een jongen en met jouw snelle haargroei en nagels die snel groeien. Het zou kunnen hé hihihihi... Best grappig eigenlijk.