Bevallingslijst 23-1 1612 28 jr 1e kindje 25-1 Diaaan 26 jr - 1e kindje 26-1 Pink - 38jr - 2e kindje 26-1 Sassiekaa 26jr 1e kindje 27-1 Sappie 26jr 1e kindje 28-1 Reb - 26jr - 1e kindje 29-1 Mtr1982 - 30jr - 1e kindje 29-1 Sabrina1986 - 27jr - 3e kindje 30-1 Bbxx - 32jr - 1e kindje 30-1 Nadia33 33jr 2e kindje 30-1 Ennairam 24jr 1e kindje 02-2 Lappie - 37jr - 2e kindje 03-2 Cathrien - 33jr - 1e kindje 04-2 Paula1984 29jr 2e kindje Afspraken, echo, etc. 28-05 - Mtr1982 - Intake MvM 28-05 bbxx Vroege echo 04-06 bbxx Vroege echo deel II 06-06 - XxPinkxX Echo 08-06 1612 Intake VK 07-06 - Reb Afspraak MvM 10-05 Diaaan Intake VK 11-06 - Sabrina1986 Echo 11-06 Paula1984 Afspraak MvM 12-06 bbxx Termijnecho VK 12-06 - Mtr1982 - Intake VK 12-06 Sappie1986 Intake VK 24-06 - Reb Intake VK (later die week echo) 27-06 - Nadia33 Echo 05-07 Paula 1984 Intake + echo VK 05-07 - Ennairam Intake, echo Wil jij of jouw echo op de lijst? Geef het even door met een mooi kleurtje!
Hee dames, volgende week vrijdag ga ik trouwen en met ons diner hebben we als desert ijs of tiramisu. Tiramisu valt sowieso af omdat er alcohol in zit en ik het niet lust (Ik lust helemaal geen alcohol dus gelukkig heb ik dat soort smoesjes niet nodig ) maar in dat ijs zit rauwe melk verwerkt. Die lieve manager van restaurant belde om te vragen of er nou zwangeren aanwezig zouden zijn. De schat van een man. Dus maar gelijk verteld dat ik 1 van de 3 zwangeren ben Nu krijgen wij drieen dus lekker wat vers fruit. Nut zit ik met het volgende: we vertellen pas bij de koffie, dus NA het diner, dat we zwanger zijn. Wat voor smoes ga ik gebruiken dat ik geen ijs maar fruit neem? Ik dacht zelfs al aan een koemelkallergie maar dat is niet echt geloofwaardig denk ik omdat het hoofdgerecht ook met kaas is.......... Iemand ideeen?
Dat je van ijs last van je darmen krijgt en je dat niet kan hebben ophef bruiloft. Heel veel mensen hebben daar last van hoor. Alleen zal het voor de andere zwangere dames misschien wel opvallen
Ik ben nog maar 5 weken en krijg nou al een darmenbuik . Nou komt dat waarschijnlijk ook door m'n lengte, 1.63. Of zullen er 2 in m'n buik zitten . Zowel mijn moeder is er een van en tweeling maar ook die van ML .
Oehhh da's een goeie, thanks! Ze moeten dat dessert maar gewoon heeeeel snel naar binnen proppen want des te sneller kunnen we het vertellen Na de koffie worden er dan ook beschuit met muisjes (twee kleuren door elkaar gemixt) geserveerd
Leuk idee! Hier ook al een flinke buik. Kan de meeste broeken niet meer aan. En ik zit bijna op 6 weken. Dat wordt wat!
Hallo! Pink hoe is het met je rug? Cathrien welkom en gefeliciteerd! Reb heb je dat kussen dan tussen je benen gedaan? Ik dacht altijd dat je met een dikke buik maar op je rug moest slapen als je zwanger bent, maar dat had ik dus helemaal mis. MTR creepy wij hebben echt veel gemeen. Ook ik ben maar 1.63 en heb een ballon ingeslikt. Die 2 is ook al door mijn hoofd gespookt. Ook omdat ik vrijwel direct een knaltest had. Wat een leuk idee ennairam. Reb mijn afspraken zijn: 9-6 intake gesprek en 18-6 echo.
Je zou ook bij de koffie van die Maria kaakjes kunnen serveren met de muisjes erop. Dan hoef je iets minder lang te wachten😉. En dan is t leuk om de reacties af te wachten en niks te zeggen.
1612 lief dat je er naar vraagt. Mijn rug gaat gelukkig stukken beter! En ik ben bijna 1.80 en toch zo'n buik dus misschien ligt t toch niet aan de lengte. Als je straks een dikke buik hebt ( een hele dikke bedoel ik) dan kun je t beste op je linker zij gaan liggen dat is t beste voor jou en je beeb. Dan krijgt hij/zij het meeste zuurstof. Op je rug gaat je beeb bepaalde aderen dicht drukken en komen je organen in de knel. Niet prettig. Ik lag vroeger altijd op mijn buik. Maar na mijn dochter lig ik nu altijd op mijn linker zij.
Wat apart, dat wist ik echt niet! Ik lig nu altijd half zij/buik te slapen en dan rechts. Dat zal dus wel even wennen zijn. Fijn dat het met je rug een stuk beter gaat. Dat kun je niet erbij hebben nu.
Haha o jee. Het enige verschil is dat jij springt en ik dressuur en ik had geen knaltest maar wel heel vroeg positief op 9 DPO een tuurstreep en 11 DPO CB 1-2 weken.
Haha dan ligt het inderdaad niet aan de lengte. Fijn dat het beter gaat met rug. Bedankt voor de slaap tip! Ik ben ook een echt bijslaper
Ja tussen mijn benen, op de een of andere manier heb ik dan minder last van pijntjes. Ik was helemaal niet van plan om zo'n ding al zo snel aan te schaffen, maar vriendlief heeft hem gekocht voor me. Ben er eigenlijk stiekem wel blij mee.
Whahaha, het maakt mij niet uit hoor. Mijn schoonmoeder is oom al druk aan het babyshoppen.. Vind het juist leuk
Hoi Fijn Reb dat je zo een beetje beter kunt slapen zeker als je zo moe ben. Pink spannend en leuk je echo schiet al op joepie Andere dames nog last van kwalen? Liefs paula
Ik heb geen kwalen. Ik maak me alleen n beetje zorgen over aankomend weekend. Dan ga ik namelijk n weekendje weg, om te winkelen en te stappen met 2 vriendinnen. En ik wil t dus eigenlijk nog niet vertellen tegen ze. En normaal gesproken lust ik graag een drankie in de kroeg, ook wel twee drie vier...... Hoe ga ik dat nou doen?? Heeft iemand een goede smoes? Zelf bedacht om te zeggen dat ik een kuur heb voor n blaasontsteking, maar of ze daar intuinen....? Iemand betere suggesties/smoezen?