Wauwwww wat een creatieve nagels zeg. Die van mij zijn heel simpel/saai maar ben er na 16 jr nogsteeds blij mee. Is echt verslavend.
Een paar voorbeeldjes van nagels die ik heb gemaakt. Na de geboorte van ons zoontje had ik er geen zin meer in. Maar wie weet begin ik weer eens witte French met nagelbedverlenging
@Jennifer2106... nee joh, juist mooi en goed gedaan! Ik vind hele lange nagels wel mooi MITS ze mooi gezet zijn. Ik vind het een kunst om ze slank en dun te laten lijken zodat je niet van die kolenscheppen over houd.
Ik heb nu naar een lange tijd weer een witte tip met baby roze bloem met steentjes. Volgende week mag ik weer. Zal het dan showen.
Wauw, ik ben zelf ook niet van die hele lange 'heksen' nagels hoe jullie dat noemen. Vind het niet wat met kinderen, maar wel heeeel mooi gedaan hoor, die art erop. Ik moet voor mezelf ook snel weer wat mooie art prulletjes halen.
Die heksen nagels heten in de nagelwereld stiletto's Heb ze zelf ook een hele tijd gehad, maar sinds zoontje er is geen tijd meer om ervoor te gaan zitten, en vind het nu ook niet meer zo praktisch. Overigens kon ik er wel gewoon alles mee hoor, je went daar echt aan als je steeds wat langer doet. Ik kon er zelfs mee bowlen . Snap wel dat niet iedereen hier van houdt, maar als nagelstyliste is het je visitekaartje, en qua nailart kun je zoveel laten zien op deze lengte. Ik kreeg meestal leuke reacties, en mijn man tegelijkertijd ook, hij zei altijd maar "jullie willen mijn rug niet zien" haha. Ik had ze altijd wel een stuk dunner, dat vind ik persoonlijk mooier. Ik heb ze nu met gellac wat op dit moment erg veel gedaan wordt. Op dit moment geen foto's maar die plaats ik zsm.
Thanx Die pink was een probeerseltje.... mn eerste "styletto" whahaha! Maar de rest van mn vingers (is overigens mijn eigen hand) best goed gelukt. Al zie ik natuurlijk wel aandachtspuntjes haha! Is trouwens ook al van 6 jaar geleden en was net klaar met de cursus
By the way..... ik mag geen kunstnagels meer. Ik werk in de zorg en de hygiëne protocollen zijn aangescherpt. Ook geen lakje ofzo. Baal daar eigenlijk wel van want zou altijd nog eens een prachtige set willen laten zetten door een bekende stylist
Ik vind die lange nagels met die felle kleuren echt vreselijk (met hoofdletters ) Ook asociaal... De ' bescheiden' kunstnagel met zachte kleuren vind ik weer prachtig. Ik werk in de zorg en mag het helaas niet voor de hygiëne...
Eerste set bij mezelf weer gezet na 9 maanden. 22-06 weer beginnen met klanten, kan niet wachten! Heb t zo gemist!!
Waarom werk ik nou in een keuken?! Vroeger deed mijn stiefmoeder het en had ik dus altijd mooie nagels! Zij is overleden en ik heb het daarna nooit meer gedaan, maar als ik het zo zie wil ik weer!