Disneyland resort Parijs (deel 3)

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Mamak, 2 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    o, niet geweten
     
  2. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Wat leuk dat we weer online zijn:D:D:D Ondanks mijn goeie voornemen om dit jaar niet naar Disney te gaan (je wil die kinderen ook niet teveel verpesten, ha ha) hebben we vorige week toch weer een weekje geboekt! Tja die aanbieding van van disney met 500 euro korting konden we echt niet laten liggen. We gaan in de herfstvakantie van ma t/m vr (schofterig he:D:D:D) Ik ben nu alweer aan het aftellen, we zitten in Sequia lodge.

    De kids weten ook dit jaar weer lekker van niks, ze horen het pas op de dag van vertrek;)
     
  3. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    weet je wat wij altijd het liefst doen, lekker in de ochtend rustig naar disney rijden en dan een goedkoop hotelletje nemen voor 1 nachtje. en dan begint de volgende dag pas je disney vakantie. en dan is iedereen lekker uitgerust en mis je geen minuut van je disney dagen.
    Neem bijv Premier Class, die zit op nog geen 10 min van disney vandaag. Mooi schoon en ook haalbaar met een gezin van 4.
     
  4. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    Ja, dat doen wij ook altijd
     
  5. juut26

    juut26 Fanatiek lid

    28 apr 2007
    4.862
    0
    0
    Roosendaal
    haha tinkerbell, dan komen we elkaar vast nog wel s tegen bij het ontbijt!
    wij ook in de herfstvak in seqouia lodge van maandag t/m vrijdag :)
    enne..beter verwend dan verwaarloosd haha ;)
    voor onze kindjes is het inmiddels ook heel bekend daar..ach, als je met z'n allen zo enorm geniet, kan het nooit verkeer zijn toch?!
    heb er nu al zoveel voorpret van!
     
  6. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Dat is inderdaad wel erg toevallig! ha ha. Het zal wel poepie druk worden alleen. Las vorige week dat heel frankrijk ook helaas die week vakantie heeft:( Wordt voor ons trouwens ook de eerste keer met Halloween. Mijn zoontje riep laatst al, zeg wanneer gaan we weer eens.:D dus ik heel onschuldig, nou daar hebben pappa en mama echt even geen centjes voor hoor. hi hi .
    We gaan meestal in Cheyenne, maar Seqouia stond al heel lang op een verlanglijstje dus we dachten als we dan toch een week gaan dan maar lekker met zwembad:cool:
     
  7. juut26

    juut26 Fanatiek lid

    28 apr 2007
    4.862
    0
    0
    Roosendaal
    wij hebben mazzel, wij zijn een weekje eerder (regio zuid)! had ik even niet aan gedacht toen ik je bericht las.
    als wij gaan heeft frankrijk nog geen vakantie :)
    ga duimen voor jullie dat t een beetje meevalt!
    en ja, wij gaan normaal ook altijd in santa fe, maar nu een keertje gek doen. seqouia lodge is echt mooi! (hebben er met ons huwelijksreisje ook gezeten in 2005)

    en wij zijn al heel vaak met halloween geweest, enige nadeel is dat ze en hele enge schurkenwagen in de parade hebben zitten waar allebei onze kinders heel bang van zijn...
     
  8. buddy

    buddy Fanatiek lid

    23 jan 2007
    1.004
    12
    38
    Noord-Brabant
    Wanneer valt die vakantie tinkelbel??

    Wie weetvtot wanneer die actie loopt van 500 euro korting???
     
  9. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    de herfstvakantie in frankrijk begint op maandag 21 okt en dan duurt hij 2 weken daar.

    die 500 euro korting geld tot 30 juni, voor die tijd moet je geboekt hebben. staat op de website van Disneyland® Paris (maar ik zou ook zeker even bij oad kijken, die is soms nog goedkoper. daar heb ik nu ook geboekt. en bij hun krijg je altijd leuke extra's voor de kids. vorig jaar mochten we gratis een handtekeningen boekje ophalen en 10% korting bij planet hollywood om te eten
     
  10. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    Oooo nog heeeel eventjes en wij mogen ook weer
     
  11. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Wanneer ga jij?
     
  12. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    2 weekjes
     
  13. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Oh, wat heerlijk zeg. Hoelang mag je naar huis:D en welk hotel doe je deze keer aan? Had je al gehoord dat het prinsessen pavlion nu ook een fastt pass is geworden.
     
  14. kylain

    kylain Bekend lid

    7 mei 2008
    928
    0
    16
    Orthodontistassistente
    Zoetermeer
    Is het leuk voor een 3 jarige dat prinsessen paviljoen ??? Mijn dochtertje vind prinsessen helemaal leuk maar vind de wachttijden zo lang...en weet niet wat ik ervan moet verwachten....over 2 weken zitten we er weer!! Hoop dat het een beetje rustig is.....
     
  15. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    Dan zijn we er tegelijk denk ik... :) wie weet kom ik je nog ergens tegen
     
  16. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    wij blijven 4 nachtjes (de eerste nacht is in hotel langs snelweg voor tussenstop)... slapen in magic circus...
     
  17. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.669
    1.426
    113
    Nou prinsessen paviljoen is weinig fast pass aan hoor, je mag eerst rond de 30 minuten in de rijd gaan staan voor een kaartje met een tijd, als je mazzel hebt, want op is op, dus als ze 100 kaartjes hebben en je bent nummer 101 in de rij kun je er wel 30 minuten gestaan hebben maar heb je dikke vette pech en geen kaartje en kun je het later op de dag weer proberen en daarna is het bij de prinsessen nog ongeveer 15 minuten wachten, wij waren vorige week 3 dagen maar hebben hem dus over geslagen, bij de eac rij ook beperkte kaartjes en kreeg gewoon 20 minuten voordat de kaartjes uitdelen begon en ik vroeg waar ik dan precies heen moest al te horen dta ik me de moeite beter kon besparen omdat er al meer mensen met eac in de rij stonden te wachten dan dat er kaartjes voor die rij waren, dus ik vind het super waardeloos :(.
    Gelukkig zaten we een paar keer goed met wissels en zijn er kushandjes en zwaaien gewisseld met belle, ariel en sneeuwwitje dus dat was prima zo, maar het systeem is niks.
     
  18. kylain

    kylain Bekend lid

    7 mei 2008
    928
    0
    16
    Orthodontistassistente
    Zoetermeer
    Ja wie weet:)
     
  19. Edge

    Edge Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    4.833
    478
    83
    Vrouw
    Haarlemmermeer
    Wie heeft er weleens gegeten bij Auberge de Cendrillon (oh god schrijf ik het goed zo :p?) ? Hoe beviel dit? Mijn man wil hier samen met mijn dochter eten, ik niet, veel te duur en te weinig wat ik lekker vind. Maar goed, lunch leek hem beter dan diner, wat denken jullie daarover?
    Heb begrepen dat je al het beste 2 maanden van te voren kunt reserveren, is dit ook verstandig om te doen?
     
  20. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    Nog nooit daar gegeten en het trekt me ook niet zo... 60 euro pp voor avondeten/lunch vind ik echt buitensporig..
     

Deel Deze Pagina