Wat ik me laatst aan het afvragen was, ik leg ZL altijd met zn hoofd naar links. Ik ben zelf rechts. Ik vroeg me af wat de rest doet.
Ook naar links, want ik ben ook rechts Andersom lukt mij echt niet handig. Maar mijn man is links en legt 'r ook met het hoofdje naar links.
commode wat is dat? oo ja dat ding waar de babyfoon op staat ik verschoon dylan altijd beneden op tafel (verzorgingskussen) en dan ligt hij recht voor me of als hij in badje gaat op het badmeubel van hem in de badkamer, ook recht voor me
Onze kraamhulp leerde ons om de kleine meid verticaal neer te leggen. Dus voetjes richting mijn buik. Zo kan ze niet van de commode afrollen. Ze is nu tweeënhalf en ik verschoon haar nog op die manier, al bungelen haar beentjes nu wel wat over de commode heen hihi...
Hier hoofd links, ik ben ook rechtshandig. Heb ook wel eens in de lengte verschoond (dus voeten richting mijn buik) en dat kan ik niet
Ik ben rechts, hoofdje ligt links op de commode. Op bed/bank/tafel/grond verschoon ik in de lengte. Hoofdje rechts vind ik heel onhandig.
Grappig, dit denk ik dus altijd als ik mensen zie die hun kind 'van de zijkant' verschonen. Lijkt me zo enorm onlogisch/ asymetrisch Ik heb het een paar keer moeten doen bij openbare verschoningsplekken, en ik kan dan echt niet inschatten of ik de luier echt in het midden heb gelegd, of die andere kant (die van je af ligt) goed zit enz.
Verticaal, voetjes naar mijn buik. Ik vind overdwars zo vreemd en onlogisch. Wie heeft dat toch ooit bedacht?
Ik wist ook eigenlijk niet dat dit toch door veel mensen gedaan wordt. Hier dus ook met de voetjes naar mijn buik. Tijdens het uitzoeken van de kinderkamer vonden wij het ook erg vreemd dat commodes zo smal waren dat je het verschoningskussen er niet normaal op kon leggen. En in openbare ruimtes draai ik of het kussen, of ik ga aan de zijkant van het verschoningskussen staan (al kan dat niet altijd).
Thuis met hoofdje rechts op de commode, ik ben links. Als we ergens op visite zijn meestal met de voetjes naar me toe. Zo'n opzetding om t kussen in de breedte te leggen zou bij ons erg in de weg hangen, en ik ben t gewend zo van opzij
Klopt. Bijna al die commodes zijn gemaakt om dwars het kussen op te leggen. Heel irritant. Als je in andere landen kijkt zie je vaak ook veel grotere en diepere commodes.