Hoe staan jullie tegenover Utrogestan?

Discussie in 'Miskraam' gestart door Betty Barclay, 2 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    We hebben een best grote rechthoekige wasbak op de badkamer daar leg ik de easybath in (doe ik ook als ik haar in de wasbak in bad doe gebruik het badje nooit meer) hierop leg ik al de badcape. De hydrofiel hang ik over de douchewand.
    Dan zet ik de douche al aan, doe mezelf uit en tess kleed ik dus in de wasbak uit en we stappen onder de douche.
    Als we klaar zijn dep ik tess met de hydro droog leg haar in de wasbak en wikkel haar in de badcape. Droogmezelf af doede badjas aan en dan gaan we naar haar kamertje en maak tess verder klaar :)

    Zal zo je album es checken tori ben benieuwd!
     
  2. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Was even bezig gehouden door de kleine, maar heb nu net de foto in m'n album gezet!
     
  3. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    Vlindertje gefeliciteerd wat heerlijk voor je!

    Hip zo klinkt het heel makkelijk om samen te douchen. Het voelt nog een beetje eng, alsof het veiliger is met partner maar als je zo'n grote wasbak (lekker zeg die nieuwe badkamer haha) hebt, gaat het wrs beter :) Reageert ze nog anders op douche of badje?

    Tori wat een leuke foto in de tuin. Stralend :) Hoe is het met je borst, al genezen?

    McKenzie hoe gaat het? Vast erg moe nog he?

    Betties knuffel :)
     
  4. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    #3664 Sophy, 7 jun 2013
    Laatst bewerkt: 7 jun 2013
    En hier.. zucht.. blijkt m'n zusje gewoon weer zwanger te zijn, 6 maanden na de bevalling, nu 12w en ze meldt het me met een email die letterlijk zo gaat "hoi, wij krijgen in dec nog een kindje, doei". Nog afgezien van de manier waarop..
    doet het toch weer pijn :( Je zou toch denken dat nu ik zelf blij zwanger ben, dat het niet zo moeilijk meer is maar jemig zit hier gewoon weer te janken.. dat het oude verdriet toch nog rakelings onder de oppervlakte zit blijkbaar.. waarom het bij ons niet zo kon gaan.. waarom het zo'n strijd was.. waarom anderen wél.. zucht :( En dat terwijl ik dolblij ben als iemand hier na lange strijd ook zwanger raakt.. het is alleen als het "te makkelijk" is gegaan. Ben ik nou heel hormonaal? En zou het ooit nog over gaan.. dat typische meisje uit de mmm maar mmm nog niet uit het meisje?
     
  5. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    Hi soof, wat is dat voor een rare zus!? Dat ze het zelf ook leuk vindt om het met zo n stom mailtje te vertellen zeg... Of hebben jullie zowieso niet zo n goede band?
    Kan me wel voorstellen dat zoiets nog steeds steekt hoor... Enne, die wordt nog knettergek straks met twee babies... Dan heb je er straks een die net kan lopen, nog voor geen meter luistert en nog niets zelf kan, en een babyritme. Poeh!

    Vandaag is julian vrij. We gaan zo met de trein even naar utrecht. Een heerlijke verjaardagstaart kopen bij de bakkerswinkel en samen op een terras een tosti eten! En dan vanmiddag misschien even naar de plas fietsen en wie weet even het water in bij het strandje.. Het is ineens zomer! Lovin it!
    Genieten jullie ook lekker?!

    Oh en vlindertje, pfffff wat een opluchting en wat een mooi gezicht zo n kloppend hartje! Fijn dat ze je nu extra in de gaten houden en je over twee weken weer mag kijken. Probeer een beetje vertrouwen te houden en op naar echo 2!

    Ik vier zondag mijn 34e verjaardag. Wel fijn dat ik aan de pil ben nu. Dus kom maarvop met die zon en rose!
    Groetjes!
     
  6. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Gaat idd makkelijk zo met tess douchen en ze ligt in dw waabak toch anders dan op een verschoningskussen. En ik sta ervoor met uitkleden en als ik mezelf afdroog dus echt onbewaakt ligt ze er niet in.
    Het badje gebruik ik niet meer maar doe haar in de wasbak in bad. Ze ligt dan op de easybath dus ik heb beide handen vrij en ik laat de kraan zachtjes over haar buikje lopen dan vind ze in bad gaan ook heerlijk.
    Als ee samen in het grote bad gaan dan drijft ze ook op de easybath en af en toe lekker tegen me aan :)
    Ik zal binnenkort wel es een foto olaatsen van haar in de wasbak.

    Tori wat schattig yvi met het (beetje te grote ;)) mutsje! En wat zie jij er alweer dun uit, hoe is je buik? Ik draag toch best wat zwangerschapskg met me mee, en helaas niet alleen mijn buik.

    Dadelijk maar es boodsvhappen doen voor zondag, heb er zin in hoor! Hoop maar dat het heerlijk weer is :)
     
  7. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Oww en sophy helemaal geen rare reactie van je op de zwangerschap van je zus. Je hebt van haar toch ook weinig begrip gehad toen en zulke mensen gun je het gewoon niet. En wat een manier van vertellen zeg!! Wat heb je terug gestuurd? Ik zou alleen oke, doei terug sturen :p
     
  8. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Betties heel veel plezier vandaag!! Is dat een speciale bakker in utrecht of woon je er dichtbij? En mocht je hier voor zondag niet meer komen ook heel veel plezier met je verjaardag en lekker roseetjes drinken :D

    Ik geniet ook lekker van de zon! Laat het maar zo blijven niet te heet niet benauwd gewoon perfect!
     
  9. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    Bedankt meiden, doet me goed. Voel me gewoon zo beroerd erdoor.. dat ik denk "ligt het nou aan mij dat ik dit raar vind" en "ben ik nou zo'n monster dat ik me zo voel over de zwangerschap van m'n eigen zusje".. maar ja, het gaat nooit om het gunnen hè.. alleen om eigen verdriet en de manier waarop. Zulk nieuws kom je toch gewoon even vertellen, of bellen ofzo. Ze vraagt ook nooit naar mijn zwangerschap. En nee we hebben niet zo'n goede band, ik zie haar ook alleen als ze iets van me nodig heeft.. maar dit slaat weer alles :( Heb ook alleen "gefeliciteerd" teruggestuurd, weet niet wat anders te zeggen. Best droevig eigenlijk hè. In de aanbieding: 1 zus en dan krijg je er gratis een logeervogel bij :p
    Hip grapjas haha.. dat was ook een adequate reactie geweest hihi. En ja druk straks met een mini en een baby en financieel zal ze het wel zwaar krijgen (nu al) maar dat moet ze ook zelf maar weten.

    Dus ja beetje van de kaart, m'n bachdruppels maar weer tevoorschijn gehaald en de angelsound.. meiskelief is lekker aan het rommelen daarbinnen en manlief zei al "maar wij hebben ons moppie" en zo is het maar net :)

    Betties dat klinkt als een goed weekend voor de boeg met verjaardagsfeest, taart en een lekker wijntje in de zon! Veel plezier samen met Julian vandaag :)

    Hip zondag is je babyfeest toch? Dacht dat je iets van catering geregeld had?

    Tori ben het helemaal met Hip eens dat je er zo slank alweer uitziet :) Wat is je geheim? :D

    Ik ga zo ook maar boodschapjes doen en dan nog wat halen voor de bbq, want echt wel dat we met dit mooi weer gaan bbqen. En morgen hebben we de pretecho! Heb er zo'n zin in! Anders als in het begin weet ik nu dat het goed zit, dat ze leeft en groeit en het hartstikke goed doet dus nu is het echt voor de lol, even spieken, gewoon genieten :)
     
  10. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Sophy, rare reactie van je zus. Weinig begrip en gevoel voor jouw situatie :( Heel herkenbaar, het had zo mijn zus kunnen zijn. Heel vervelend als het zo moet met de mensen die zo dichtbij je staan!

    Betties, dat klinkt echt als een gezellige dag vandaag, lekker met je mannetje op stap! Leuk, veel plezier :)

    Tori, wat een leuke foto. En inderdaad, wat lijk je alweer slank! Je ziet er heel gelukkig uit met je kleine Yvi :)

    Hip, wat heb je zondag voor leuks? Heb ik ergens overheen gelezen? Handig trouwens, zo'n grote wasbak. Toch maar goed dat jullie de badkamer hebben laten doen!

    Vlindertje, goed nieuws meid! De eerste mijlpaal heb je behaald!

    Hier alles ook goed hoor. Gisteren en vandaag voor het eerst wat minder misselijk, misschien went mijn lichaam er een beetje aan. De afgelopen dagen zo ziek, zwak en misselijk geweest dat ik nauwelijks kon eten of drinken en niet vooruit te branden was. Gisteren van die wagenziek bandjes gedragen op mijn werk en dat werkte eigenlijk prima. Nu vanmorgen bij het wakker worden ook wel weer ok, kon ook normaal eten.

    'Gelukkig' nog wel ontzettend moe, dus mijn kwaaltjes zijn niet verdwenen. Blijft toch eng hoor tot die 9e week, pfff..!
     
  11. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    McKenzie wat fijn dat je iets minder misselijk bent en normaal kunt ontbijten! Weten ze het eigenlijk op je werk? Kan me voorstellen dat als je zo moe en misselijk bent, het lastig geheimhouden is...
     
  12. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Nee niemand weet het nog. Sommige collega's kunnen hun mond niet houden, dus dan komt het snel bij de cliënten terecht. En als het dan mis gaat gaan ze dat echt tegen me gebruiken ('lekker voor je dat je kindje is doodgegaan').
    De vorige keer heb ik het aan mijn manager verteld en die heeft het toen zonder mijn toestemming ook aan sommige mensen verteld (die gelukkig wel hun mond hielden) dus mijn manager weet ook nog van niets.

    Het is lastig, want pas als ik het vertel heb ik recht op extra maatregelen t.a.v. mijn veiligheid, maar dan is dus ook de kans groter dat het uitlekt. Pfff, wat een gedoe he.
    Hopelijk dinsdag een goede echo, dan komt een goede afloop weer wat dichterbij.

    Mijn misselijkheids bandjes maar uitgelegd als een fashion statement haha!
     
  13. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Hip, dat klinkt wel makkelijk idd. Wij hebben twee kleine wasbakjes en verder sowieso een onhandig ingedeelde badkamer dus dat gaat niet. We hebben zo'n inzet voor het babybadje dus die ga ik denk ik de vlgd keer gebruiken dan is het badderen wat makkelijker denk ik.
    Haha, ja t hoedje is nog te groot, maar was de kleinste maat! Ze groeit er we in, hihi.
    Qua kilo's was ik alleen aangekomen van Yvi en later door vocht en dat was ik allemaal snel weer weg. Nog maar 3 kilo zwaarder dan ik was voor de zwangerschap en dat is prima :).

    Sophy, nee de tepel is helaas nog steeds niet genezen. Ik hoop zo dat het nog wel gebeurt want dan is bv geven weer prettig en makkelijker.
    Wat een rare manier van je zusje om ff te vertellen dat ze weer zwanger is. De hormonen werken ook zeker niet mee nu, dus kan me voorstellen hoe je je voelt na zo'n bericht!

    Zomerrr, hoe is het met jou? Groeit de kleine goed?

    Fijne verjaardag alvast Betties! Mm lekker rosé! Ik neem er vandaag ook eentje denk ik... Na de bv moet dat kunnen.

    Lekker weertje weer vandaag, ik ga straks lekker wandelen en dan wat boodschappen doen zodat we avondeten in huis hebben.
    Fijne dag allemaal!!
     
  14. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    Huh.. zouden collega's of clienten dat tegem je zeggen??? Waarom?:$

    Mss vertellen bij een goede 9 of 10w echo :) ook fijn als je recht hebt op extra maatregelen maar kan me heel goed voorstellen dat je het nu nog even stilhoudt :)
     
  15. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    Tori wat naar dat het nog niet genezen is. Dat zou toch na een weekje met die creme verholpen zijn? Wordt het wel al beter?
    Nog maar plus 3kg.. respect :) en Hip met dieplus 5 vind ik ook heel netjes hoor :) moet nog zien dat ik dat haal haha. Ben wel voor de derde week in rij niet aangekomen terwijl ik blijf eten.. letterlijk.. heb steeds trek.. blijkbaar is meisje bezig met een grote sluuuuuurp :D

    Wat een heerlijk weer :)
     
  16. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Ja echt heerlijk wee! Vanochtend heerlijk gewandeld met Yvi en boodschappen gedaan en vanmiddag heerlijk samen onder de parasol in de tuin. Ze doet nu weer ff een dutje en dan straks weer voeden. Ze is vandaag echt een engeltje!! Zoooo lief :D.

    Sophy, ik gebruik nog een gel pad en af en toe wat antibioticacreme (vandaag nog niet gedaan). Het wordt wel iets beter maar duurt gewoon lang, ook doordat Yvi ook wel vaak eraan drinkt natuurlijk. Ze heeft geluk dat ik n volhouder ben want de meeste vrouwen waren er al mee gestopt als ze dit zo erg hadden. ;)
    Hoeveel ben jij nu aangekomen? Ik was uiteindelijk in week 42 totaal 20 kilo!! aangekomen.
     
  17. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    Wat een heerlijk blij berichtje over je lieve meisje Tori!
    20kg en dan nu terug naar 3kg? das echt fantastisch.. Mss ook de extra verbranding van de bv? Stoere volhardende mama :) ik zit nu op 8kg, al best veel met nog 12 we oh en te gaan maar ik reken ook op een totaal van 15kg dus hoop dat dat goed komt.

    Heb de hele nacht wakker gelegen stom he. Denk dat mn bloeddruk ook beetje hoog is helaas. Zo maar eten en dan straks de echo lekker naar ons meiske kijken :) dan word ik vast weer blij hihi.
     
  18. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    En hoe was het? Ben benieuwd naar de foto's!
     
  19. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.884
    2.891
    113
    Noord-Holland
    Oohhhh het was geweldig *straal straal* :D Echt ons mooie meisje.. we denken met papa's neus en mama's mond en ze was wakker, lag steeds te trappelen envruchtwater te drinken :) Helemaal fantastisch :) oh en haar oogjes gingen open! Groei precies goed, weer 4 dagen voor en ze weegt nu 1254gram. Morgen zet ik de foto's in mn album.
    Stralend gelukkige Soof hier hihi

    Met jullie ook alles goed?
    Betties leuk verjaardagsfeest?
     
  20. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Sophy ik ben benieuwd naar de foto's!!
    Heerlijk dat je zo genoten hebt:)

    Betties veel plezier met je feestje vandaag!!

    Soof ik heb geen catering we doen bbqen, maar ik maak niks zelf. Normaal doe ik zelf spiesjes maken en het vlees marineren enzo en maak ik zelf de salades tapenades en kruidenboter. Heb nu alles kant en klaar gekocht.
    Wou wel zelf cakepops maken, maar dat was geen succes haha.was er gisteren aan begonnen, maar die stomme stokjes bleven niet goed zitten en doordat het zo heet was dreef de chocolade er weer vanaf nadat ik em in de muisjes had gedoopt, ach ik had er eigenlijk ook geen zin in en geen geduld voor...ik had die ook willen bestellen, maar 1 meid wat ik ken die veel bakt is net bevalolen en 2 zo'n andere meiden die er een bedrijfje in hebben zijn smerig duur! Dus dacht doe dat wel ff snel zelf hahaha denk dat get al mis ging bij "ff snel"
    Haal straks een paar cakes en versier die wel met muisjes.

    Hoop dat het lekker weer word vanmiddag, vannacht heeft het flink geregent en net heeft het geonweert ondanks dat het weerbericht van de lokale omroep voorspelde dat de nacht droog zou zijn.
     

Deel Deze Pagina