Dames, Ik zit in mijn eerste ronde (cyclusdag 70), maar vraag me af of ik 10 / 11 mei mijn ei gehad kan hebben. Mijn donkerste eerste negatieve ovuluatietest was 14 mei. dus misschien had ik een paar dagen eerder wel een positieve test gehad? 8 en 10 mei geklust. 27 mei negatieve zwangerschapstest. Zou ik toch zwanger kunnen zijn?
Ik begrijp het niet helemaal. Zit je op cyclusdag 7 of 70? En je donkerste negatieve(?) ovutest was 14 mei? Een donkere test is toch positief? Heb je aaneensluitend gestest? Want dan moet je weten welke dag je ovutest postitief was. Ben je gestopt met de pil dat je cyclus zo lang is (als het i.d.d. 70 dagen is). Zo niet zou ik toch een afspraak maken met je huisarts.
Ja net gestopt met de pil en inderdaad op 70! Had 14 mei voor het eerst ovuluatietest gebruikt omdat ik last had van slijm. vruchtbaar slijm misschien wel. Vijf dagen achterelkaar gedaan maar geen positieve ovuluatietest gehad. De meest donkere streep die ook weer niet heel donker was en lichter dan controlestreep had ik de 14e. Daarna werd deze alleen nog maar lichter tot wit. Maar volgens bijsluiter dus negatief . Dan lijkt het erop dat ei misschien eerder is geweest toch?
Het LH hormoon kan schommelen gedurende de cyclus. Veel vrouwen hebben de hele cyclus streepjes. Misschien is je ei dus véél later, of nog niet geweest en vandaar dat je op cd 70 zit. Heb je wel vaker geklust als die 2 dagen? En zwschapstestje doen geeft voor nu natuurlijk wel duidelijkheid
Ja wel vaker, maar niet in die week heb kv2voor5 test gedaan was negatief, maar na 20 minuten ongeveer wel een streepje, maar denk indroogstreepje ofzo ?!?
Ik pies elke maand indroogstreepjes met de kv 2v5 testen Na 5 minuten moet je ze als negatief beschouwen. Maar als je verder met enige regelmaat hebt geklust kan het allemaal nog
Een luteale fase hoort tussen de 10 en 18 dagen te zitten. Langer dan 18 dagen komt eigenlijk niet voor. Als je 10-11 mei je eisprong gehad zou hebben, zou je nu dus allang ongesteld moeten zijn geworden. Of bij een zwangerschap zou je allang positief hebben moeten testen. Ik denk dus dat je geen of veel later een eisprong hebt gehad. Als je nu al op cyclusdag 70 zit, ben ik bang voor het eerste. Want bij zo'n lange cyclus heb je vaal geen eisprong. Ik denk dat je lichaam nog aan het ontpillen is. Succes!