T onderwerp zegt het al. Vraag me af of jullie babies van ongeveer 10 maanden dit ook hebben. Vaak slaapt hij 2 uur nadat hij wakker geworden is alweer...
Mijn zoontje is nog lang geen 10 maanden maar hier ook zo, altijd al geweest. hij haalt nu ongeveer 2 uurtjes maar soms is hij ook al na 1.5 uur moe. Hij slaapt dan een uurtje om vervolgens ruim 3 uur wakker te kunnen zijn (meestal)
Hier ook nog steeds. Hij heeft een week gehad dat hij pas rond 11 uur weer sliep, maar nu 4 tanden tegelijkertijd en een paar keer verkouden geweest en dat merk ik gelijk. Sowieso is zl een slechte slaper, dus heeft hij overdag meer nodig. Hij slaapt nog steeds 3 korte slaapjes per dag.
Ja! Hier moet hij na een uur al terug naar bed. Overdag is het anderhalf tot twee uur dat hij wakker blijft. Whoops, onze man is nog geen 10 maanden
Thirza had dat ook en Caitlyn doet het ook weer: 's ochtends is de wakkere tijd meestal korter dan later op de dag.
Hier ook een meisje dat 's morgens om 6 uur wakker is en er om 9 uur weer in ligt tot een uur of 11/12. 's middags gaat ze meestal rond een uur of half 4 nog even een uurtje erin en dan 's avonds om een uur of 7 weer. Ik dacht zelf dat dit te maken had met de nasleep van een zware operatie die ze gehad heeft, omdat ze voor die tijd, maar 2 keer een 3 kwartier tot een uur sliep en sinds we terug zijn uit het zh nu 2 maanden terug slaapt ze veel meer dan voor die tijd. Maar ik lees dat jullie kindjes 's morgens dus ook nog zoveel slapen.
Hier ligt hij vaak ook 2 uurtjes nadat hij wakker is weer op bed. Dan slaapt hij meestal 1,5/2 uurtjes en 's middags ook nog 45 minuten - 1,5 uur. Ik haal hem 's middags alleen niet later dan 15.30 uur uit bed, omdat hij anders 's avonds niet gaat slapen.
Ja! Mn dochter sliep met 6 maanden al 1x op een dag maar mn zoon nu met 10 maanden nog 2x. We zijn vaak tussen 6.30 en 7.30 wakker, om 9 uur is hij echt MOE en slaapt vaak 1,5 uur. Dan slaapt hij van 13.30-15u ongeveer en dan om 19.30 de nacht in. 'sMiddags is hij dus veel langer wakker.
Hier ook.. op mijn vrije dagen rond 07.30 uit bed en om 10.00 alweer terug tot een uur of 12.00 meestal en dan om 14.00 tot 16.00 weer naar bed.. en dan om 19.00 weer.. Volgens mij gaat hij nu alle slaap inhalen die hij in zijn eerste half jaar heeft gemist.. toen sliep hij helemaal niet overdag.. maar nu gaat het gelukkig goed..
Hier ook bij beide kinderen. En mijn zoontje van 17 maanden is nog altijd sneller moe in de ochtend dan de middag.
Hier wordt hij wakker.. en is binnen 1 a 2 uur weer moe.. slaapt dan een uurtje dan weer wakker.. lunch, badje en weer moe.. dan wordt hij wakker om een uur of 3 en dan is hij helemaal klaar voor sport en spel
Met 10 maanden was dat hier ook zo. Om 09.00u uit bed en om 12.00u er uiterlijk weer in. En dan in de middag/avond was ze wakker van ong. 15.30u tot 19.00u. Hmzzz scheelt niet zoveel zie ik nu. Maar 's morgens was ze wel moeier dan 's avonds. Het is nu een beetje aan het veranderen. 09.00u wakker, 12.30u in bed, 15.00u wakker, 19.00u in bed. Nog steeds wel in de middag de langste tijd wakker dus.
Hier is dat net zo. Rond half 6 a 6 uur word hij wakker. En valt dan rond 7 uur weer in slaap tot 8:00 uur. Om 9:30 slaapt hij weer tot 11:30 en dan s'middags nog van 13:30 tot 15 uur en daarna is hij wakker tot 18:45 a 19:00 uur
Hier ook zo. Maar ze is hier meestal na 2 uur al weer moe, 's middags ook wel. Alleen redt ze het s morgens ook echt niet langer en 's middags zonodig wel. Vandaag was ze om 7.50u wakker, om 9.30 slapen tot 11.30. En ze is net tegen 2 uur op bed gegaan en slaapt dan tot 15.30/16.00u.
jeetje dat is zo te lezen bij veel babies zo dus! hier ook een hele periode gehad van maar 3 slaapjes van een half uur. Rond de 8 maanden ging hij pas wat langer slapen. Sochtends nu 1,5 á 2 uur soms maar soms ook maar een uurtje en smiddags echt maar een half uurtje. hij heeft nooit veel geslapen overdag.
Hier een dochter van bijna 5 maanden, maar hetzelfde verhaal... Ze komt net de nacht uit, drinkt, kan haar nog net even douchen en zelf tutten en ze kan alweer op bed. Ze is dan soms net een uur wakker. Ze slaapt dan gerust weer twee uur. Ach... Ik vind het nu prima... Het zal vanzelf wel gaan verschuiven...