Ik heb de uggs toevallig via mp gekocht omdat ze dus bij de de bijenkorf ook niet meer in maat S waren, volgens mij kun je ze wel via internet bestellen?
Ik heb er ook zo 1 alleen dat in de vorm van een hond Bij alle bij me jongens gebruikt Is echt een ideaal ding
Nee, hij was al afgeprijsd naar 22 euro geloof ik! En nu is hij nog 14.95! Ik heb wel een mailtje gestuurd inderdaad..... afgelopen donderdag al, maar helaas nog geen reactie!
De kleertjes die we voor onze kleine uk gekocht hebben Het roze tule rokje en het zwarte jurkje hebben we ook in dochter haar maat gekocht dan hebben grote en kleine zus het zelfde aan De maatjes zijn 62 en 68 De jasjes zijn 56 en 62
Kijk... Dat hoor ik graag! Het is toch altijd een gok of dat dat idd zo zal zijn maar ik zag dat hij al meerdere prijzen had gewonnen ofzo dus geloofde er wel in. Maar gebruikerservaringen hecht ik toch altijd nét even wat meer waarde aan. Als het goed is komt ie deze week binnen, kunnen we hem vast in de auto gaan bevestigen.
Haha ja is echt super, voor mijn dochter kocht ik al graag bij z8 maar vind het best prijzig soms, als er sale is koop ik vaak wel heel wat in omdat je dan net zoveel betaald als bij bijv Hema of prenatal
Potverdikke, zit ik even een paar dagen niet op te letten mis ik die hele sale! Had me aangemeld voor de nieuwsbrief maar dit helaas niet zien langskomen. Vind het alleen zo moeilijk om te kiezen welke maat ik dingen bestellen moet!
Zo net even online bij babydump een bestelling gedaan. Dingen als lakentjes, hoeslakens, moltons, boxkleden, waskussen, waskussenhoezen, dekentjes. Nouja allemaal van zulk spul.
Goed dat ik even op dit topic kijk, ik ga zo de sale van Z8 ook maar even goed doorkijken Hier mijn aankopen van de afgelopen twee weken: Bekijk bijlage 330378 Bekijk bijlage 330379
Bedankt voor de tip!! Wat een geweldige website. Het is dat ik nu nog niet echt mag shoppen, daar is het nog een beetje te vroeg voor... Maar ik ga daar echt veel te veel bestellen, weet ik nu al!
Ik heb vandaag ook lekker mogen shoppen. Een heerlijk dekentje voor in de kinderwagen bij hema. En een Jip en Janneke setje. Bij prenatal de zitverkleiner voor kinderstoel en nijntje lampje. En bij een zaakje bij ons in de buurt het badjasje, blauwe vestje en donkerblauwe pakje. Bij de v&d het broekpakje met sterren.