Trampoline ingraven

Discussie in 'De lounge' gestart door Imensa, 11 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    Hoi Meiden,

    Ik wil graag onze trampoline ingraven. Dacht eerst hup makkelijk.. gat graven en klaar.. maar wat als er een flink regenseizoen komt?.. zakt alles weg natuurlijk.

    Jullie tips en ervaringen ermee? om dat tegen te gaan (graag niet al te dure oplossingen ;))
     
  2. ik ken hier in het dorp iemand die hem ook had ingegraven.
    na een jaar waren de buizen doorgerot, omdat er water onderin bleef staan.

    Ik zou hem gewoon op de stoep zetten en een veiligheidsnet er om heen
     
  3. mamvan4boys

    mamvan4boys Bekend lid

    1 feb 2011
    770
    0
    0
    Wij hebben hem ook ingegraven en nog nooit last gehad met wegzakken. Vind het wel een stuk veiliger als die ingegraven is. Vooral als ze wat groter worden zitten ze er niet meer alleen op, maar met meerdere.
    Hier ook geen rotte buizen of iets
     
  4. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Wij gaan hem volgend jaar ingraven. Vind het nu nog wel fijn dat ze er niet zomaar op kunnen spingen nu de jongste nog zo klein is en we een pup hebben die er dan ook zo op rent.
    Op internet staan verschillende aites met tips en handleidingen hoe je de trampoline het beste kan ingraven. Moet je even googelen.
     
  5. mamvan4boys

    mamvan4boys Bekend lid

    1 feb 2011
    770
    0
    0
    Ze wennen er gauw aan hoor. Hoe klein ze ook zijn. Onze jongste bink zit ook veel op de trampoline en die is net 13 maanden
     
  6. klein draakje

    klein draakje Niet meer actief

    hier ook ingegraven vind ik wel zo prettig, poten staan op betontegels, tot nu toe nog niet weggezakt en geen rotte buizen, succes!
     
  7. Bertha

    Bertha Bekend lid

    13 okt 2010
    850
    1
    18
    NULL
    NULL
    Tsja dan doe je dus echt iets niet goed en heb je een trampoline van niks gekocht, want dat kan natuurlijk nooit de bedoeling zijn. Wij hebben 5 jaar garantie op de trampoline en 10 op sommige onderdelen.

    Wij hebben het zo gedaan:
    Trampoline ingraven - BERG Toys
     

Deel Deze Pagina