Gisteren kwam mijn schoonvader met goed nieuws: wij mogen op zijn kosten met ons gezinnetje een midweek naar een vakantiepark! Ik begon meteen te huilen van blijdschap,we zijn al 6 jaar niet op vakantie geweest en dat zat er voorlopig ook niet in omdat ons huis onderhoud nodig heeft. Nu hebben we gisteren al een beetje zitten kijken naar wat parken en ik twijfel sowieso tussen Centerparcs en Landall. Wat willen we graag? -Zwembad(je) geschikt voor dreumes (o.a. aangename temp water); -Kinderboerderij waar de kindjes echt bij de diertjes mogen; -Nette huisjes met een beetje comfortabel bankstel & goede tv (Roos slaapt nog overdag en gaat s'avonds ook niet al te laat dus willen we wel lekker kunnen relaxen s' avonds); -Mogelijkheid tot het huren van een ledikant,kinderstoel en evt box; -Douche & bad (mag ook twee in een); -Als het kan wat overdekte speelmogelijkheden; -Fietsenverhuur Wat vinden jullie? Centerparcs of Landal? Welk park sprong er voor jullie uit? We gaan het liefst naar de regio Limburg maar als er elders een heel leuk park zit is dat ook een optie.. Ik hoop op veel reacties!
Wat lief van je schoonvader dat hij jullie dit wil geven. Ik vind voor mezelf de parken van centerparcs leuker. Er is vaak meer te doen en de zwembaden zijn uitgebreider. Wij waren laatst bij rabbit hill van landall en daar was wel een heel leuk gedeelte voor kinderen, er was een overdekt gedeelte met een ballenbak en een hoge glijbaan. De huisjes waren ook net klaar na renovatie.
Ik zou kiezen voor CP, maar Landal VEnnenbos is ook errug leuk (voormalig CP park) Wat CP park betreft: Heijderbos is ook erg leuk of eventueel Meerdal?
Landal! Ik ben grote fan. Wij gaan maandag naar Land van Bartje. Ik kom al mn hele leven bij landal en heb al heeel veel parken gehad. t is super
Met kleine kinderen zeker weten Center Parcs. Kempervennen en heijderbos zijn beiden erg mooi. Er is in de huisjes ook film1 en dvd speler dus als de kleine s'avonds vroeg slaapt kan je lekker film kijken. Ook bij beide parken een leuke kinderboerderij waarbij je inderdaad bij de dieren mag. Uiteraard zijn de zwembaden ook super. Als je vroeg boekt krijg je ook gratis toppings hiermee kan je bijv een fiets huren, maar ook gratis bowlen of baby/peuterzwemmen. Ledikant en box in 1 en kinderstoel zijn volgens mij gratis en staan standaard in ieder huisje. Oh ja de bedjes zijn ook nog van goede kwaliteit (hout) In huisjes zijn douche en bad.
Landal Vennenbos is ontzettend leuk en heeft alles wat je hierboven aangeeft. Zijn ook heel veel eekhoorntjes
Ik zou ook gaan voor Landal Vennenbos. Zijn net terug van CP Kempervennen, maar vond deze eigenlijk wat tegenvallen (bijv. geen binnenspeeltuin).
Wij komen al jaren in Landal het Vennenbos . Is elke keer weer leuk! En ook een mooi zwembad, voor elke leeftijd leuk! Binnenspeeltuin, buitenspeeltuin, kinderboerderij, activiteiten, Puk en Pelle. Echt heel leuk!
center parcs het Meerdal in America. Wat is dat een geweldig park zeg! en het voldoet aan al jullie wensen.
Ja wij! Wij vonden het echt super leuk! We zijn er 3 jaar geleden geweest. Wel zonder kinderen. En zeiden toen tegen elkaar als we ooit kinderen hebben willen we hier graag nog een keer naar toe! Erg leuke parkplaza, mooi zwembad en genoeg te doen. Wij zullen er zeker nog eens naar toe terug gaan.
vennenbos is echt heel leuk! mn favoriete park!! mij gaat het er eigenlijk om of er ook een binnenspeeltuin is. je weet het maar nooit met het weer in nederland...
Wij gaan toevallig bijna naar heijderbos van cp. Ik hoor van veel mensen dat t een leuk park is. We zijn ook naar erperheide geweest net over de grens in belgie. Ook een heel leuk cp park. Veel te doen voor de kinderen ook een binnenspeelgedeelte wat zelfs de grote (lees de papa's) leuk vonden.