Evi wat een prachtige taarten maak je toch! Wauw! En zag ook mooie bruiloftstaarten voorbij komen, erg leuk en mooi gedaan zo! Mooie nijntje taart, lekkere cupcakes...jammie krijg echt honger van dit topic hihi. Merk zelf wel dat ik nu in lente/ zomer minder taarten bak als in de winter. Herkenbaar voor anderen?
De taart is geinspireerd op een taart uit het boek een jaar vol taart van wendy schlagwein. Daar komen de boetseersels op de zijkant uit
Wauw evi! Echt heel gaaf!!! Ik moet voor vrijdag een Nijntje taart maken en een vaderdagtaart voor zondag! Ga maandag de biscuits vast bakken dan donderdag de Nijntje taart puzzelen en zaterdag de vaderdagtaart. De Nijntje taart wordt mijn 3e taart op bestelling. Vulling wordt nog door gegeven! Voor de vaderdagtaart zat ik aan een bitterkoekjesvulling te denken....?!? Is dat überhaupt lekker? Waar zouden jullie dat mee combineren?
Ze vonden het super en ik heb ook wel veel complimenten gehad van de rest dat ze het mooi vonden. Maar ja dat is familie dus die zullen me ook wel niet zo gauw aanvallen wat dat betreft misschien, maar kreeg van de bediening ook wel complimenten over de taarten en cc.
@Leonie, ik heb juist het idee dat ik het alleen maar drukker krijg in deze periode.. Deze week 3 taarten en meptaartje, volgende week 2 taarten, 1 stapel, 30 cakepops.. En dan adverteer ik momenteel niet eens.. Hier taartje voor vandaag: Bekijk bijlage 330289 Bekijk bijlage 330290
Goede morgen Ik baal als een stekker.. Ik al vier keer geoefend op de taart Gister ging ik hem maken wil ik de fondant over de taart doen zitten er allemaal scheurtjes in Dus nu maar hartjes tegen de zijkant gedaan ... Pfff mijn baal gehalte was erg hoog... Is dan de fondant te dun geweest?
Hoop leuke/mooie dingen langs zien komen! Mijn taart van afgelopen week Komende week een Nijntje-stapel, wordt ook weer een leuke uitdaging!
en drukke taartenweek deze week.. mario verjaardagstaart, shopaholic cupcakes en vaderdagstaart.. allemaal voor in hetzelfde weekend!!! deze gaat alvast de vriezer in..
sanel wat een prachtige barbie, en smnee wat een lieve kleurtjes! zie weer zat moois langskomen dames super!
Hoe maak je dat geschulpte randje langs de onderkant van de rok? Ik weet dat het frillen heet maar kan dat ook met marsepein??
Nijntje: Het was voor mij ook eens een keer uitproberen, maar ik heb het wel met fondant gedaan. Ik denk dat het met marsepein niet zo mooi wordt, dat krijg je niet zo snel zo dun volgens mij. Maar misschien dat iemand anders het weet??
Even een vraagje aan de ervaren taarten baksters. Waarmee smeren jullie je taarten zoal af? Uiteraard is botercreme bekend en heb ik het bijv. wel eens gedaan met witte chocoladepasta. Maar waarmee zou ik het nog meer kunnen doen? Ik gebruik marsepein om de taart te decoreren.